Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam mindent, vagy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam mindent, vagy még helyrehozhatom? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy kicsit hosszúra sikerül!

Még mielőtt írnátok, hogy én voltam a hülye, tudom, de olvassátok a végét is..!

Pénteken suli után beugrottunk a helyi kocsmába a haverokkal meginni 3 fütyit, de barátnőmmel kellett találkoznom nem sokkal utána, és hát elég illuminált állapotban voltam persze nem annyira, csak éppen jól éreztem magam. Mondanom sem kell, barátnőm egyből megérezte rajtam és szóvá is tette. Láttam rajta, hogy nem nagyon tetszik neki, de szerencsére egy hosszú séta volt megbeszélve, és az első 15-20 perc után teljesen kijózanodtam. "Randink" vége fele leültünk egy padra, nagyon sokat dumáltunk, mert ugye nagyon szeret beszélni, és jól is éreztük magunkat,leszámítva a kocsma-és piaszagomat/ízemet. Mikor hazaértem írta is az sms-t, hogy nagyon nem tetszett neki, hogy részegen mentem és még szépen fogalmazott. Természetesen bocsánatot kértem, de még nem kaptam kielégítő választ tőle. Tudom, hogy hülye voltam és nem kellett volna inni. Most jönnek az ő problémás ügyei, mikor is ÉN nem szóltam semmit...mikor barátnőivel elmentek bulizni és felhívtam este, hogy minden rendben-e, és mondta, hogy érte kéne menjek mert elég szarul van(matt részeg volt)és már 4x hányt, nem értem rá sajna és nem tudtam érte menni, nade mivan ha érte megyek, és egy részeg lányt hurcolászok haza, azért az is elég kiábrándító vagy mi a fene. Megkell hagyni, hogy szilveszterkor is elég "szép" állapotban volt, hányt is, de én még utána is hajlandó voltam a szájában matatni és nem tettem szóvá, hogy milyen hányás ízű a szád szivi. Igaz, akkor mindketten "jól" voltunk, de ő kicsit többet ivott a kelleténél. Naggyából ennyi a story. Válaszokat előre is köszi!!


2009. jan. 24. 09:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Majd megbocsát. Ő kért tőled bocsánatot, miután holt részegre itta magát? Nem? Akkor te minek kérsz? Te még eszednél voltál. Neki hallgass a neve. Ne mondj neki semmit.
2009. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen, bocsánatot kért tőlem, mindkét alkalommal, de nem tudom, most mitévő legyek, azért mégis csak egy k***a randi előtt voltam hülye, ezt nem tudom megbocsátani magamnak, nagyon pipa, már a szakításon jár az esze, de nagyon szeretem őt, kérdeztem tőle, hogy van-e remény, aztmondta, hogy "a remény hal meg utoljára", ezekszerint még szeret?
2009. jan. 24. 15:55
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, hiszen az hal meg utoljára és az még van benne...és szépen fogalmazott:)
2009. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ne vedd fel a kesztyűt. Annyit mondhatsz neki, hogy sajnálod, hogy nem érezte jól magát veled az állapotod miatt, és a jövőben megpróbálsz erre figyelni. Ennyi. Semmi könyörgés, csúszásmászás. Az emberben legyen tartás.


Nekem sem tetszett, amikor párommal végre randiztam, és sörszagú volt... megoldottam úgy, hogy ittam én is egy sört:D Ezek olyan kis dolgok, kár ezekből problémát csinálni.(22/L)

2009. jan. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!