Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak az értelmes lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az értelmes lányok?

Figyelt kérdés

Eddig nagyjából azt tapasztaltam, hogy a lányok, akikkel ismerkedtem, nagyon ritkán képesek két mondatnál több önálló véleményt megfogalmazni. Ha megkérdezem, hogy milyen férfi tetszik nekik, akkor általában az a válasz, hogy: "hát, nem is tudom!". Ha pedig elkezdek velük ismerkedni, akkor általában kiderült, hogy nem is akarnak párkapcsolatot, de ezt képtelenek az elején közölni.

Hol találhatok olyan nőket, akik tisztában vannak saját magukkal, és tudják, hogy mit akarnak?


2010. dec. 25. 16:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 Funktasztikus ***** válasza:
100%
keresni kell öket mint az aranyat;) mert manapság már nem jönn veled sok értelmes nö veled szembe!
2010. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves kategóriában keresel nőt?
2010. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 A kérdező kommentje:
19-25 éves kor között, ha lehet. :)
2010. dec. 25. 16:54
 4/92 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem is tudom.
2010. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem azokat a csajokat kergeted, akik intellektuálisan többek egy marék szöcskénél. Mert csak a felszínt látod, csak azt nézed egy csajban, hogy mennyire dögös bula.

Másrészt te is pár dologgal tisztában kellene, hogy legyél. Egy normális lány nem úgy fog ismerkedni egy vadidegemnnel, hogy most márpedig összejövök és X ideig járok vele. Hanem ismerkedik, ha szimpi, akkor majd alakul, ha meg közben kiderül, hogy nem működik, akkor felejtős. Tudod, így megy ez, és nem körülötted forog a világ.

2010. dec. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:

hogy van olyan pofad megkerdezni egy notol h milyen pasik tetszenek.


Nalad nem volt az h ma megneztel egy sovanyt az nagyon tetszett de holnap mar mast nezzel teltebb not , s az tetszik , valtozo mindenkinel

2010. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
68%
Egyetemek, könyvtárak, egyetemi szórakozóhelyek körül.
2010. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
100%

Én értelmesnek tartom magamat :P És általában azoknak a srácoknak adok ilyen válaszokat pl.: a pasiideálra: hogy nem is tudom, meg azoknak mondom, hogy nem akarok párkapcsolatot, akiket bírok, mint havert, és nem akarom megbántani azzal, hogy megmondom, hogy nem jön be. Ezen gondolkozz el. Mert ha egy csajnak bejössz nem fogja azt mondani, hogy nem akar párkapcsolatot =)

18/L

2010. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim ***** válasza:
100%
Énse tudnék válaszolni arra ,hogy milyen fiú tetszik nekem ,mert külső alapján mindig más akiben épp megfog valami de ápolt legyen ez kikötés más semmi ,hogy most szőke hajú,barna szemű stb..az ,hogy belülről milyen megint egy érdekes kérdés mert minden férfi más tulajdonságokkal van megáldva lehet valaki hűséges de butuska vagy kedves de nem hűséges ami kéne egy pasiban az a figyelmesség,kedvesség,hűség na már most ez a 3 kikötés általában nem jön össze túl gyakran mert a legtöbb pasi figyelmetlen (Enyém elfelejtette a névnapom+ nem tudta pontosan hanyadikán jöttünk össze de viszont mindennap megértő és kedves velem így hát nem tartom nagy dolognak) ha elején elmondja neked a nő ,hogy milyen pasira vágyik te lehet kiszaladsz a világból azzal a jelszóval ,hogy túl sokat akar.Rendes lányok mindenhol vannak bár igen kevés mert egtöbbet leköt az aznapi trend énis adok magamra műkörmöm van,hosszú fekete hajam hol egyenes hol hullámos mikor milyen kedvem van sminkelni is szoktam sokszor ez miatt a megjelenés miatt lehet már leszűrnek rólam egy előitéletet de nem hiszem ,hogy bármi hiányom lenne ész terén. 17/L
2010. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:55


Ez nem igaz, nem csak a külsőt nézem.


Én meg végképpen nem olyan vagyok, hogy "kezdjünk bele, majd lesz valami". Igenis szeretem megismerni azt a nőt, akinek udvarolok.


És tudom, hogy nem körülöttem forog a világ.


Szóval a pontjaid nem érvényesek.

2010. dec. 25. 16:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!