Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak az értelmes lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az értelmes lányok?

Figyelt kérdés

Eddig nagyjából azt tapasztaltam, hogy a lányok, akikkel ismerkedtem, nagyon ritkán képesek két mondatnál több önálló véleményt megfogalmazni. Ha megkérdezem, hogy milyen férfi tetszik nekik, akkor általában az a válasz, hogy: "hát, nem is tudom!". Ha pedig elkezdek velük ismerkedni, akkor általában kiderült, hogy nem is akarnak párkapcsolatot, de ezt képtelenek az elején közölni.

Hol találhatok olyan nőket, akik tisztában vannak saját magukkal, és tudják, hogy mit akarnak?


2010. dec. 25. 16:50
 11/92 anonim ***** válasza:
93%
Értelmes? Ők nézeteik másak!:S Náluk a rendes fiúk nem annyiból áll, hogy jó fiú vagy, hanem több több dologból, pl. kinézet, sport, pénz, sok sok kis apróság valamelyike. De te annak örülsz, ha egy rendes lányt találsz, nem tartod nagy fontoságnak a külsőt(nagyon minimális fiúknál), nem tartjuk fontosnak ha pl. ha melle pici az átlagosnál, nem érdekel ha a lánynak nincs pénze. Mi férfiak sokmindent elnézünk, ők meg válogatnak:S ez fer?
2010. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:57


Éppen ez az. Mi a fenéért nem lehet őszintének lenni?

2010. dec. 25. 16:59
 13/92 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:57


Csak neked, csak most, csak itt válaszolok: nem volt, van egy jól megfogalmazott ideálom, de az nem a külsőre vonatkozik.

2010. dec. 25. 17:00
 14/92 anonim ***** válasza:
100%

Mégis az a legfőbb kifogásod, hogy az elején nem szögezik le, hogy mit akarnak tőled. Arra nem gondolsz, hogy pont amiatt, amit elmondtam? Amiatt, mivel az elején honnan a fenéből tudná szerncsétlen csajszi, hogy mire fog jutni veled?

A világ (értelmesebb fele) nem így működik, hogy elhatározásra jön össze valakivel. Ez egy folyamat, akaratlagos és véletlen dolgok összetett eredménye. Jobb, ha ebbe belenyugszol, mert bár lehet, hogy találsz olyan nőt, aki az ismerkedés kezdetén céltudatosan már járni akar, csak tudod, olyankor nincs meg az a tűz, ami egy valódi szerelmet valódivá tesz.

És mellesleg neked milyen csajok tetszenek?

Csak mert tudod, egy értelmes nő nem fog erre egzakt választ adni. Az, ami az egyik emberben zavaró, az a másikban lehet, hogy szeretnivaló. Általánosságokon kívül egy értelmes ember nem fog, nem tud, és nem is akar kritériumokat felállítani. Vagy megszereti az illetőt, vagy nem.

2010. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/92 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ha kerek-perec megmondanám, hogy te idióta állat nem akarok tőled semmit, nem vagy az esetem, max haverok lehetünk, ha akarod. Ezek után szeretnél még a haverom lenni? =) Szerintem nem... És meg is érteném, de nekem fontosak a haverjaim attól, hogy nem jön be mint pasi, még szerethetem mint havert... Ezért inkább kíméletesebb vagyok...

És ez nem az őszinteségen múlik...

2010. dec. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:10


"Mégis az a legfőbb kifogásod, hogy az elején nem szögezik le, hogy mit akarnak tőled. Arra nem gondolsz, hogy pont amiatt, amit elmondtam? Amiatt, mivel az elején honnan a fenéből tudná szerncsétlen csajszi, hogy mire fog jutni veled?"


A kérdés az, hogy milyen férfiak tetszenek neki, nem az, hogy velem meddig fog jutni.


"A világ (értelmesebb fele) nem így működik, hogy elhatározásra jön össze valakivel. Ez egy folyamat, akaratlagos és véletlen dolgok összetett eredménye. Jobb, ha ebbe belenyugszol, mert bár lehet, hogy találsz olyan nőt, aki az ismerkedés kezdetén céltudatosan már járni akar, csak tudod, olyankor nincs meg az a tűz, ami egy valódi szerelmet valódivá tesz."


Már megint ez a tűz.


Erre azt tudom mondani, hogy én tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy milyen személyiségű nővel alkothatok hosszú távon egy stabil párt. Akkor miért olyan nagy elvárás az, hogy a nő is legyen ezzel tisztában?


"És mellesleg neked milyen csajok tetszenek?"


Kezdetnek, mondjuk elég, ha meg tudja fogalmazni, hogy milyen annak a férfinak a jelleme, akire vágyik. Ja, nem is... kezdetnek legyen tisztában azzal, hogy egyáltalán akar-e párkapcsolatot bárkivel is.


"Csak mert tudod, egy értelmes nő nem fog erre egzakt választ adni. Az, ami az egyik emberben zavaró, az a másikban lehet, hogy szeretnivaló."


A női "logika". :) Nos, bármily furcsa, de ami engem zavarna egy nőben, az zavarna bármely más nőben is.


"Általánosságokon kívül egy értelmes ember nem fog, nem tud, és nem is akar kritériumokat felállítani. Vagy megszereti az illetőt, vagy nem."


Egy értelmes ember tudja, hogy kivel alkothat stabil párt. De mintha ezt már olvastam volna valahol. Jahh, nem is! Én írtam!

2010. dec. 25. 17:17
 17/92 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:15


Nem, ha ilyen hangnemben mondanád meg, akkor csak annyi jutna eszembe: "na, ez a csaj is csak azért hajt a haverokra, mert egy haver mindig jól jöhet". Tudod, nem csak ez a fajta hangnem létezik ám.

2010. dec. 25. 17:23
 18/92 anonim ***** válasza:
56%
Neked nem nőü kell..majd robot azt úgy programozod ,ahogy akarod de amíg ilyen okosnak hiszed magad nem fogsz találni eggyetse aki neked megfelel engem már a kérdés és válaszaid alapján kiakasztottál.Tipikusan az a fajta vagy akitől a falra lehet mászni és inkább arra törekszem hol a vészkijárat....másoknál is szerintem itt a bibi
2010. dec. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/92 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:26


Ez van. :) Nem, nem hiszem magam olyan okosnak. Csak tudom, hogy mire vágyom és mire nem. Vagy inkább úgy mondom, hogy mi az, ami zavarna, és mi az, ami nem. De ha ez egy nő számára kiakasztó. Nos, ebben az esetben nem tudok mit tenni.

2010. dec. 25. 17:28
 20/92 anonim ***** válasza:
56%

Nem érted, hogy a legtöbb értelmes nő nem fogja behatárolni, hogy márpedig neki a 180 magas, 70 kilós, fekete másfél centis hajú kék szemű, lágyan bariton hangú pasasok tetszenek? Mert egyszerűen nem tudja behatárolni. Lehet egy adott pasi ideálja, de ettől nagymértékben el is térhet. Még talán a jellemére is igaz ez. Nagyon ritka az olyan nő, aki csak egy adott típusú férfihoz vonzódik. Lehet, hogy alapból a macsós kigyúrt, kemény pasikhoz vonzódik, de éppenséggel egy amolyan cicafiú csábítja el. Vagy fordítva. Mivel a szerelem nem tudatos dolog.

És hogy legyen tisztában, hogy akar-e egyáltalán kapcsoaltot? Látom, a fal előbb felfogja, amit mondok, mint te. Ha olyannal találkozik, akkor nyilván akar. De ha időközben kiderül a pasiról, hogy marhára nem jön be, akkor persze hogy nem.

Egyébként lehet, hogy azért nem találsz értelmes lányt, mert azok az értelmes pasikat keresik?

2010. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!