Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak az értelmes lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az értelmes lányok?

Figyelt kérdés

Eddig nagyjából azt tapasztaltam, hogy a lányok, akikkel ismerkedtem, nagyon ritkán képesek két mondatnál több önálló véleményt megfogalmazni. Ha megkérdezem, hogy milyen férfi tetszik nekik, akkor általában az a válasz, hogy: "hát, nem is tudom!". Ha pedig elkezdek velük ismerkedni, akkor általában kiderült, hogy nem is akarnak párkapcsolatot, de ezt képtelenek az elején közölni.

Hol találhatok olyan nőket, akik tisztában vannak saját magukkal, és tudják, hogy mit akarnak?


2010. dec. 25. 16:50
 41/92 anonim válasza:
100%

Hát, én pont ennek ellentéte vagyok amit leírtál (: Sokszor elküldenek melegebb égtájakra mert őszínte túl vagyok :D


16/L

2010. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért nem tudtak két mondatnál

többet válaszolni,mert nem jól kérdeztél.

Ha jól kérdezel nagyon sok mindent megtudhatsz.

Az hogy milyen férfiak jönnek be,

sajnos túl tág válasz teret maga után hagyó kérdés,

és nem tudja az elejéről kezdje vagy a végéről a választ.

Esetleg kérdezhetsz olyat,hogy van-e valami ideál,

ami él benne?

A külső ütheti a belsőt,és fordítva.

Ezért fogós kérdés ez.

Első benyomást nem tehetsz kétszer.

De a jó hír az,az első benyomás sem tart örökké,

minél jobban megismered a másikat,alakulgat

a kép róla. Pozitív vag negatív irányba,

és a külső is ezáltal nyer egyre halványabb jelentőséget.

Azt is kérdezheted, milyen belső jellemvonások

azok,amiket nem tűrne el hosszú távon.

Mi az ami nagyon imponálna neki,mint emberi tulajdonság.

Fontos-e a fiú romantikus legyen,és mennyire?

Tehát a milyen fiú jön be..saját magad bonthatod részletkérdésekre,és így kérdezd meg.

Megkönnyíted a leányzó dolgát is,merre kutakodjon

a buksijában válasz után,amiből te is leszűrhetsz valamit.

Azt hangsúlyoznám, ha a megfelelés a célod ezzel,

hogy a kisajtolt válaszokból felépíted neki a jellemed, nem eredményes.

A tettek pedig mindig beszélnek a szavak helyett,

és úgy ismerhetek meg igazán valakit, minél több helyzetben látom,hogy viselkedik. Ez pedig idő.

Egy ember megismerése,nem két randi..és nem is 3.

Mondani én is tudok sok mindent.

2010. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 anonim ***** válasza:
100%
sok no tartja magat ertelmesnek.. Pont ok a legrosszabbak :) az okos nem bizonyit szavakkal, hanem eleri, hogy tiszteljek, valoban ertelmesnek veljek.. :)ha olyan lanyokat keresel, akivel beszelgetni is akarsz, akkor ne olyannal probalkozz, hogy milyen az idealod.. Ertelmeset keresel, de te sem vagy az :(20/l
2010. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 anonim ***** válasza:
56%

A komment megírásának időpontja: 12-25 17:17


ez nem egy valóságshow -.- hogy megadod az adatokat és keresel ,de ha valaki nem felel meg ennek akkor puff ez kidőlt a sorból . igy igazán kevés esélyed lesz . és ha mégis összejönne és fél év után otthagyna akkor ennyi megin jöhet a skálázás ..


én személy szerint ugy kerestem nőket ,hogy tetszik vagy valami megfogott és ha eltudtam vele beszélgetni akkor nyert ügyem volt . 3 éve vagyok eggyüt barátnőmmel és nem érdekel ,hogy néha "hülye" mert igy szeretem és kész.


szóval ,hogy válaszoljak a kérdésre nyiss valóságshow-t és ragd be a tv-be ... lesznek jelentkezős vagy készits robotot. vagy tedd azt amit én !

18/F

2010. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:02


Ne haragudj, ha már ide írsz, kérlek, legalább írni tanulj meg. Köszönöm.


Amiket leírtam jellemzők pedig mind okkal vannak jelen az elvárások között.

2010. dec. 29. 13:05
 46/92 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig a válaszokat, de ennyi erővel lehetne aztis kérdezni, hogy hol vannak a rendes, nem bunkó fiúk? Szóval, ez kölcsönös. Vannak rendes lányok, vannak rendes fiúk, vannak bunko értetlen lányok, és vannak bunkó értetlen fiúk. Nem értem miért kell minden nőt bugyutának tartani. Nem minden nő az. Meg miaz, hogy a nőket csak a pénz érdekli? Ez marhaság. Például engem nem a pénz érdekel. És szerintem ezzel még vannak egy jó páran.:)
2010. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted miért irtam igy ?

Azért ez elmond valamit. Ha mondjuk ezt mondják egy f@sz vagy teszem azt egyból belekötsz ha azt mondják ,hogy na te egy értelmes emberke vagy akkor azért békénhagyom.

És milyen okból vannak jelen az elvárások között ?

2010. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:41


Most soroljam el mindegyikről, hogy miért van benne?

2010. dec. 29. 13:44
 49/92 anonim ***** válasza:
100%
Igen ! Légyszives .
2010. dec. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:45


Húha. :) Most látom csak, ez nem az a kérdésem, amire gondoltam. Volt egy másik, ahol részletesen leírtam, hogy milyen nőt keresek. No, sebaj. Azért próbáljuk meg:


Azért fontos, hogy a nő tudja, hogy mit akar, mert én ne az az embertípus vagyok, aki úgy van vele, hogy: "jöjjünk össze, hátha összeillünk, és aztán majd lesz valami a dologból". Nem, ez nekem nem megy. Tudom, hogy mit keresek egy nőben. Ezért mertem feltenni a kérdést, hogy hol vannak olyan nők, akik tudják azt, hogy mit keresnek egy férfiban.

2010. dec. 29. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!