Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak az értelmes lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az értelmes lányok?

Figyelt kérdés

Eddig nagyjából azt tapasztaltam, hogy a lányok, akikkel ismerkedtem, nagyon ritkán képesek két mondatnál több önálló véleményt megfogalmazni. Ha megkérdezem, hogy milyen férfi tetszik nekik, akkor általában az a válasz, hogy: "hát, nem is tudom!". Ha pedig elkezdek velük ismerkedni, akkor általában kiderült, hogy nem is akarnak párkapcsolatot, de ezt képtelenek az elején közölni.

Hol találhatok olyan nőket, akik tisztában vannak saját magukkal, és tudják, hogy mit akarnak?


2010. dec. 25. 16:50
 71/92 anonim ***** válasza:
100%

De a kettő nem következik egymásból.

Úgy látom, erre a két szóra felesleges több hsz-t szánni..

2010. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/92 anonim ***** válasza:
100%

Hogy következik a 25 %-ból szerinted, hogy nem gond?

+ 25% az kevés nehéz találni több esély van rá hogy az ellenkezőjét találod meg !


Is, de legfőképpen nem hiszi el a horoszkópokat meg a többi agyament dolgot, amit a női magazinokban írogatnak ugye.

+ki az aki hisz a horoszkópokban ? az még rosszat nem irt ?!?


Pedig én úgy látom ezt, hogy kedves kis országunkban az ideológiák bizony nagyon elválasztják egymástól az embereket.

+azok akik gyilkolnak,csalnak,lopnak,hazudnak azokat én is gyűlölöm (most igy kifejezzeten politikusokra nomeg a cigányokra gondolok de ez lehetne bárki.)és szerintem ez nem rasszizmus hanem racionális gondolkodás :D NEM ?

2010. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/92 anonim ***** válasza:

a 14:48-as hsz-re pedig: Nem is az volt annak a lényege, hogy egyáltalán nem tetszik, hanem hogy nem az az elsődleges. És ha x-nek szebb kék szeme van, mint a y-nak, de y hűséges és intelligens, akkor y jobb választás, mint x, aki minden hétvégén a leissza magát és megdugják az első bokorban.

Remélem, így leegyszerűsítve már menni fog az értelmezés..

2010. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/92 anonim ***** válasza:
100%

14:52


pedig én ráérek. és kiváncsi is vagyok :D

2010. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/92 anonim ***** válasza:
56%
értelmezni bárhogy lehet :D az volt az én szempontom ez pedig a tied . a világkeletkezést is több szempont alapján "értelmezik" mégis csak egy jó van , de hogy ki-é a jó azt senki nem tudja mint ahogy itt sem .vagy igen ?:D
2010. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/92 anonim ***** válasza:
100%
Én is épp ráérek, de ha ennyiből nem sikerült megérteni a kettő közötti különbséget, akkor veszett ügy, feleslegse több hsz ezzel kapcsolatban.
2010. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/92 anonim ***** válasza:
56%

vesztettet akartál ugye irni nem ?:D


olyan pedig nincs. csak ha feladod :)

2010. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/92 anonim ***** válasza:
100%

amugy meg nem akartam leirni de ha már itt a feladás szélén állsz akkor megkönnyitem a zuhanást :

" '- empatikus (google)

szóval lelkizős [még kitérek rá]'


Az empatikus elsősorban azt jelenti, hogy képes beleélni magát mások helyzetébe."


"Összesen 1 kifejezést találtam:


empatikus

Együtt érző; a másik személy helyzetébe magát beleélő."


kiemelem a lényeget : kérdező válasza : azt jelenti, hogy képes beleélni magát mások helyzetébe

google találatok válasza : a másik személy helyzetébe magát beleélő.

2010. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/92 anonim ***** válasza:
100%
kiváncsi vagyok rájöszz e :D
2010. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/92 anonim ***** válasza:
100%
nem az igazamat akarom megmutatni ! ne azt lesd :D
2010. dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!