Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak az értelmes lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az értelmes lányok?

Figyelt kérdés

Eddig nagyjából azt tapasztaltam, hogy a lányok, akikkel ismerkedtem, nagyon ritkán képesek két mondatnál több önálló véleményt megfogalmazni. Ha megkérdezem, hogy milyen férfi tetszik nekik, akkor általában az a válasz, hogy: "hát, nem is tudom!". Ha pedig elkezdek velük ismerkedni, akkor általában kiderült, hogy nem is akarnak párkapcsolatot, de ezt képtelenek az elején közölni.

Hol találhatok olyan nőket, akik tisztában vannak saját magukkal, és tudják, hogy mit akarnak?


2010. dec. 25. 16:50
 61/92 anonim ***** válasza:
100%
Már nagyon zárójeles, hogy a a googleban talált válaszokat sem jól dekódoltad, hiszen az empatikus kicsit sem egyenlő a lelkizőssel...
2010. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/92 anonim ***** válasza:
100%

Elvárásaim vannak és attól nem leszek sem hülyébb,sem okosabb ,hogy elismerem azt amit más nemtenne :D

[link]

2010. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/92 anonim ***** válasza:
100%
2010. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/92 anonim ***** válasza:
100%
pereljük az oldalt ?:D
2010. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/92 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ÉN tudom... az együtt érző viszont nem ugyanaz, mint a lelkizős.
2010. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/92 anonim ***** válasza:
100%

"a másik személy helyzetébe magát beleélő" és ez ?:D

amugy meg igazad van . Az 5 nem 4 de közelvan hozzá ;)

2010. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/92 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:25


Hogy neked milyen jó barátod a Google. :)


"- soha nem dohányzik

+ ha buliba keresel 50% dohányzik"


Értelemszerűen nem a buliban keresek. Én sem járok bulizni ugye, akkor miért keresnék ilyen környezetből lányt?


"- ápolt és egészséget sugárzó külsővel rendelkezik

+ szóval dögös"


Nem, bár kinek mi a dögös.

Az egészséges sugárzó azt jelenti kb., hogy ápolt haj, ápolt bőr, ápolt körmök.

A dögös meg kb., hogy kellően ki van emelve a melle.

A kettő nem ugyanaz.


"- nincsen piercingje sem tetoválása

+ piercing hát ilyen nővel ritkán találkozom, tetkó most egy pillangó a segge fölött még elmegy nem ?"


Nem, nem megy el.


"- nincsenek műkörmei

+ 25%-nak van szóval szerintem ez sem gond"


Hogy következik a 25 %-ból szerinted, hogy nem gond?


"- racionálisan gondolkodik (pill google)

+ hát ésszerű?! szerintem kinek mi az ésszerű ,de ha igy nézem akkor eddig (dögös + okos)[erre még kitérek]"


Igen, ésszerű. Mondjuk a párválasztásnál nem feltétlenül azt a férfit választja, akitől első látásra elolvad, hanem megismeri az illető jellemét. Racionálisan.


"- két lábbal a földön jár

+ hát nem is hárommal .. ha okos akkor ez alapból megvan ."


Ez a "racionálisan gondolkodik" szinonimája akart lenni. :)


"- nem hisz a természetfelettiben

+ szóval ateista."


Is, de legfőképpen nem hiszi el a horoszkópokat meg a többi agyament dolgot, amit a női magazinokban írogatnak ugye.


"- nincsenek szélsőséges nézetei

+ ezt még a googleba se irom be. talán nem rasszista ? ki az ?:D politika meg háát nem valami közkedvelt téma"


Pedig én úgy látom ezt, hogy kedves kis országunkban az ideológiák bizony nagyon elválasztják egymástól az embereket.


"- nem minden második gondolata forog akörül, hogy mikor megy legközelebb buliba

+ ha dögös és okos akkor szeret is bulizni ha nagyon okos akkor nem biztos.de az ritka hogy csak a bulizáson jár az eszük."


Márpedig, mivel én nem járok bulizni, nyilván nem olyan nőt keresek, aki meg hetente.


"- ismeri önmagát, tudja, hogy mit akar

+ egy 19 éves ember azért már csak tudja ,hogy mit akar és ,hogy mire képes a teste vagy a lelke (de a lélek is természetfelett nem ?)"


Ezt megint csak meg tudom cáfolni, lásd, amiket írtam: "Milyen fiút keresel?" Hááát, nem is tudom". Ez a jellemző válasz erre a kérdésre.

A lelket meg te említetted meg.


"- tudja, hogy mit akar elérni az életben

+ lásd előző strigula"


Lásd előző indoklás.


"- empatikus (google)

szóval lelkizős [még kitérek rá]"


Az empatikus elsősorban azt jelenti, hogy képes beleélni magát mások helyzetébe.


"- a párjához feltételek nélkül hűséges

+ alias szerelem"


A hűség manapság nem feltétlen következménye a szerelemnek, nekem úgy tűnik. Vagy akkor az emberek minimális része képes szerelmes lenni. De a lényeg ebben a pontban akkor is a hűség.


"- intelligens

+soklesz a családba :D de ezt már mondtam ,okos."


Mégis nehezen találok olyan nőt, aki 2-3 mondatnál többet tud értelmesen beszélgetni.


"- nem adja oda magát senkinek egy napi ismeretség után

+erre meg egy nap után ugyis rájössz ."


Vagy igen, vagy nem.



"naszóval ésszerű ,hmm lássuk csak az ésszerű ,hogy egy éjszakás kaland ?vagy esetleg rövidtávú kapcsolat ? kettő kiesett !


lekizős háát , ha bulira gondol éjjel-nappal akkor nem igazán lelkizős szerintem.ja és nem cigizik vagyis kevés az ilyen.


végeredményben neked egy ilyen lány kell :

ateista+dögös+okos+előrre látó... tádád:D"


Erre már nem tudok értelmesen reagálni.

2010. dec. 29. 14:41
 68/92 anonim ***** válasza:
100%
A lelkizős az aki sokat beszélget az érzésekről, leginkább a sajátjairól. Az empatikus meg képes beleélni magát mások helyzetébe, anélkül is, hogy erről egy szót is ejtene.
2010. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/92 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, ésszerű. Mondjuk a párválasztásnál nem feltétlenül azt a férfit választja, akitől első látásra elolvad, hanem megismeri az illető jellemét. Racionálisan."

most egyenlőre ezen csámcsogok .

olyan emberrel nem nagyon ismerkedek (mármint úgy hogy barátságnál több)aki nem tetszik egy kicsit se .

2010. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/92 anonim ***** válasza:
56%
de szót is ejthet és igy már megint fisszatértünk a lekizőshöz :D FUCK YEA. :')
2010. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!