Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak az értelmes lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az értelmes lányok?

Figyelt kérdés

Eddig nagyjából azt tapasztaltam, hogy a lányok, akikkel ismerkedtem, nagyon ritkán képesek két mondatnál több önálló véleményt megfogalmazni. Ha megkérdezem, hogy milyen férfi tetszik nekik, akkor általában az a válasz, hogy: "hát, nem is tudom!". Ha pedig elkezdek velük ismerkedni, akkor általában kiderült, hogy nem is akarnak párkapcsolatot, de ezt képtelenek az elején közölni.

Hol találhatok olyan nőket, akik tisztában vannak saját magukkal, és tudják, hogy mit akarnak?


2010. dec. 25. 16:50
 21/92 anonim ***** válasza:
100%
erről vanszó?hát így akarod akkor nessze: zavarna ha nekem kéne lehajtani folyton utána a wc ülökét,zavarna ha a fogkrémes tubust nem a végén hanem a közepén nyomná ki és em tenné rá a kupakot,zavarna ha szanaszét hagyná a zoknijait és nekem kéne mosni a vonalkódos alsónadrágját,jó lenne ha nem engem nézne hűtőnek és nem táncolna rosszul mert táncolni szeretek...gondolod ,hogy már ezeket első randin el kéne sütnöm?kitudja...lehet utána szingli maradnék..
2010. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
100%
17:26 jól összefoglalta: kiakasztó, idegesítő vagy, és túl sokat képzelsz magadról. Nem körülötted forog a világ.
2010. dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:31


"Nem érted, hogy a legtöbb értelmes nő nem fogja behatárolni, hogy márpedig neki a 180 magas, 70 kilós, fekete másfél centis hajú kék szemű, lágyan bariton hangú pasasok tetszenek? Mert egyszerűen nem tudja behatárolni. Lehet egy adott pasi ideálja, de ettől nagymértékben el is térhet. Még talán a jellemére is igaz ez. Nagyon ritka az olyan nő, aki csak egy adott típusú férfihoz vonzódik. Lehet, hogy alapból a macsós kigyúrt, kemény pasikhoz vonzódik, de éppenséggel egy amolyan cicafiú csábítja el. Vagy fordítva. Mivel a szerelem nem tudatos dolog."


:) Látom, leragadtunk a külsőnél.

Mondok egy ellenpéldát: alapvetően olyan nőt keresek, aki nem dohányzik. Soha. Ez egy példa volt.


"És hogy legyen tisztában, hogy akar-e egyáltalán kapcsoaltot? Látom, a fal előbb felfogja, amit mondok, mint te. Ha olyannal találkozik, akkor nyilván akar. De ha időközben kiderül a pasiról, hogy marhára nem jön be, akkor persze hogy nem."


Nem, én nem erről beszéltem. Hanem arról az esetről, amikor egy nő kelleti magát, vagy éppen társkeresőn van fent, és utána közli, hogy nem akar semmiféle kapcsolatot senkivel.

Na most:

1. Ha tényleg nem akar senkivel sem kapcsolatot, akkor miért nem írja ezt ki? Önmagának és másoknak is megspórolna rengeteg időt.

2. Ha csakis velem nem akar, akkor ezt miért nem képes a szemembe mondani, és miért nekem kell ezt kitalálnom? Őszinteség? Ja, tudom az ma már nem divat.


"Egyébként lehet, hogy azért nem találsz értelmes lányt, mert azok az értelmes pasikat keresik?"


:) Ezt bóknak veszem.

2010. dec. 25. 17:37
 24/92 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:31


Most őszinte legyek, vagy kíméletes?

Igen, nem árt, ha tisztában van a leendő párod - párjelölted azzal, hogy mire számítson. Csak, hogy ne essetek már pofára később. Sem te, sem ő.

Hogy szingli maradsz? És? Inkább beadod a derekadat ezekben az elvárásokban - vagy legalábbis csak egy részükben -, csak azért, hogy legyen valakid? Nem csodálom, hogy ennyi rossz kapcsolat van a világon.

2010. dec. 25. 17:40
 25/92 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:32


Milyen jól elkönyveltél egy bizonyos jellemnek. :)

2010. dec. 25. 17:40
 26/92 anonim ***** válasza:
56%

Tudod, pl ez a dohányzós példa... a legtöbb nő sz.rik rá, ha eléri a nagy szerelem, hogy most dohányzik-e. Mondjuk. De ha valakinek ez fontos szempont, arra a kérdésre, hogy milyen pasit keres, biztos, hogy nem ezt fogja válaszolni. :D

Látom, továbbra sem vagy képes felfogni, hogy mennyire torz elképzelések vezérelnek téged. Sajnállak.

2010. dec. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 anonim ***** válasza:
56%
Leszbikus bárokban :)
2010. dec. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/92 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:42


Nézd, nem tehetek róla, hogy engem nem a rózsaszín maszlag vezet, ami a legtöbb nőt.

2010. dec. 25. 17:44
 29/92 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az a baj, hogy nyomorék vagy, és nem találsz magadnak normális lányt, ezért mindenki hülye, meg ronda, kivéve te, mert te tökéletes vagy.
2010. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, a lányokat totálisan felháborítottad :)

A lényeg, amire ők is céloztak, hogy egy lány nem úgy fog belemenni az ismerkedésbe, hogy én most kapcsolatot akarok / nem akarok kapcsolatot, de általában azért nyitottak a kapcsolatra. Akkor is, ha nem ezt mondják :) Tőled is függ, hogy mennyire lesznek nyitottak. Ha az ismerkedési fázisban szimpatikus vagy, akkor lehet akármi. Ha azt mondják, hogy most egyáltalán nem akarnak kapcsolatot, akkor a többségük hazudik :) Csak úgy érzik, hogy ez kevésbé bántó, mint ha azt mondják, hogy csak és kizárólag veled nem akarnak kapcsolatot :)

A másik kérdés, az ideál kérdése... Szerintem sem túl tapintatos dolog ilyet megkérdezni :) Bár azt mondják, nincs szerelem első látásra, szerintem csak az van.. Az emberek többsége nem ideálok szerint keres partnert magának. Aki elsőre megfogja valamivel, azzal fog ismerkedni. Aztán ahogy egyre jobban megismeri, vagy tetszik neki az összkép, vagy nem. És ez nem olyan, hogy van néhány kitétel, aminek bizony meg kell felelni, hanem ahogy a tulajdonságok összeadódnak, a kialakult képet "értékeli" az illető.

Ha meg is fogalmazol magadban egy ideált, soha sem fogsz olyat találni. Ilyenkor kell kompromisszumkésznek lenni, ha úgy értékeled a helyzetet, hogy megéri kompromisszumot kötni.

Sok sikert az ismerkedéshez! :)

22/L

2010. dec. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!