Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az h csak a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h csak a rossz fiúk, a kulákok (gazdagok) és a jóképű, sármos pasik kellenek a csajoknak? És a rendes srácokat meg csak szopassák.

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 00:13
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

ehm..kérdésre kérdéssel:

miért van az hogy csak a modellek a k*rvák és a gazdak csajok kellenek a pasiknak?..nah érted már?

2011. jan. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
haha, utolsó, igen!!
2011. jan. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

1) Nem tudsz írni

2) Szánalmas vagy

3) Attól, hogy neked nem jön össze nem mások a hibásak

4) Legyél sármos, esetleg kezdj sportolni

2011. jan. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 soma1492 ***** válasza:
96%

Hali mindenkinek!

Csak az olvassa aki nem fog megsértődni, és kíváncsi általánosságban miért működnek így a lányok ahogy!!!

A múltkori hozzászólásomban írtam miért "állatok" a pasik, és hogyan gondolkodnak a nőkről és a velük való viszonyról. Ott a saját példámat írtam le. Most nem azt akarom mondani hogy a csajok is állatok, az nem lenne szép dolog, és ne is vegye senki magára. Viszont a genetika náluk is dolgozik, akár elfogadjuk akár nem. Miért cselekszenek így a lányok, a válasz a fajfenntartási ösztön miatt. Az állatoknál a domináns hímmel akarnak párosodni a nőstények mert az adja a tuti spermát és ez kell az életképesebb utódhoz. Ezért van hogy a menő srácokra vannak "mondom általában" ráizgulva a lányok, ezért szeretik a menő pasikat pl híres emberek, autó, motorversenyzők,vagány srácok, stb..., de mihelyst összejönnek már szeretnék ha a pasi gyökeresen megváltozna és csak őket meg a gyerekeiket "védelmezné" és itt a csapda, amire a lányok utólag rá szoktak döbbenni, hogy a legtöbb ilyen srác olyan marad amilyen volt és nem az lesz a fő dolga hogy a csaját szeretgesse hanem a saját genetikai programjának megfelelően minél több csajjal "du.gjon" hogy a fajfenntartás működjön, és itt nem a vagány srácokat akartam lehúzni, ők csak a genetikai programjuk szerint működnek és kész. Amiért a pénzes pasiknak könnyebb a dolguk az megint ugyanez, a lányokba be van építve hogy ha már lesz család akkor az adott pasi hogyan fog tudni gondoskodni az utódokról, és ezért buknak jobban a pénzes csávókra. Nem megbántani akartam senkit ezzel amit írtam, nem ez volt a célom, csupán a kérdezőnek szerettem volna rávilágítani arra amit nem ért a csajok viselkedésében. Ez alapból így működik, lehet tiltakozni vagy elfogadni, de ez így van. CSak olvasva a kérdéseket nagyon sok srác áll értetlenül ezelőtt a dolog előtt és nekik ez hasznos lehet, és talán a lányok is hasznosíthatnak belőle valamit!

Jó kapcsolatépítést, sok izgalmas szerelmet, és sok szexet kívánok mindenkinek ebben az évben is!

Sziasztok

2011. jan. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

és mivan akkor ha egy csaj megszeret egy pasit simán önmaga miatt, és később kiderül hogy a pasi kvajópasi, nem a templom egere , és vagány is...stb..

Hogy lehet ez...???

Úgy hogy mindenki a saját látószöge szerint ítélkezik :D

és ugye nem vagyunk egyformák:)))

2011. jan. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

ma 08:20

Köszii

úgy örülök hogy végre valaki meglátja ezt is...én már fáradt voltam ezt leírni 6-odjára is..szal köszi :D

2011. jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Gluglu válasza:
Miért van az, hogy rendes lányokat csak kihasználják és nem tudják értékelni, és szeretni? Engem most csúnyán becsapott egy srác, akit rendesnek hittem...nem volt gazdag, sem zseni de szerettem ő meg csak kihasznált, és felhasznált...20 L
2011. jan. 3. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

soma1492

Nem akarok vitatkozni, csak az igazságot szeretném én is. Nekem valahogy ez az ösztön dolog sántít. Vegyük a legelején mikor homo sapiensek voltak, meg stb. akkoriban nem volt pénz! konditerem se! ez így logikátlan. Aztán az ókorban meg a középkorban is más, hogy volt. A szegényeknek nem is volt esélye csak szegényekre és mégis volt házasság nem mint manapság. Meg volt olyan hercegnő (nem jutt eszembe a neve) aki pont egy csoró emberbe volt szerelmes. Ez akkor hogy lehet? A válaszod alapján ennek is lehetetlenek kéne lennie. Szerintem a válaszod egy mese, mint valóság, kérlek ne haragudj. Véleményem szerint a demokrácia egyenlőjogúságot szült amit a nők élnek ezzel. Gondold el, ha nem lenne demokrácia, régen megölték aki fellázadott:S Én úgy vélem aki lusta nő az pénzes pasit keres, mert akkor nem kell megmozdítania a körmét se, ez valahogy már logikus is. Aki izmos, kigyúrt pasira hajt az csak külsőre megy, hisz a szeme is kiugrik. Vannak szegény emberek, vannak vékony emberek és mégis imádják a párjukat. Nekem ez az ösztön dolog egy szép sminknek tűnik, ami elfedi a valóságot. Lehet tiltakozni vagy elfogadni, de ez így van:) Lehet párválasztási elméletekkel jönni, de ez nem papír forma vagy az lenne? Bocsi, de nekem nem valóságos az elméleted:(

2011. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

tegnap 14:56

olvass testbeszédről, szociológiáról, és fajfenntartásról, szóló könyveket, akkor megérted...


zárójelben:

a párválasztás félig hormonális, félig testbeszéd, félig szimmetria/hasonlóság/ellentétkeresés, vagyis vizuális, de ez ösztönös..a zebrák pl seggre mennek, mi arcra, ez van.. félig meg társadalmi elhelyezkedés..azaz rang és hozomány..de ez nagyban kötődik pl ahhoz hogy fel tudjanak nevelni egy kölyköt, és hogy azt a kölyköt az ő rangcsoportja elfogadja...stb..

mindenből egy kicsi amitől nyilván zavaros meg nehezen kibogózható..meg olyan mintha csak varázsütésre lennénk szerelmesek... pedig még annak is lehet/van tudományos alapja hogy olyat keresünk akinek hasonló az ízlése vagy a személyisége..azt hiszem ez leginkább szociológia..


szóval amiket leírtál példák, azok egyetemi tankönyvekben is bennevannak, sokat beszélnek róluk..és többnyire a fenn említett témakörökben megtalálod őket..



ui.: a féligek idézőjelben...nyilván fél csak kettő lehet XD

2011. jan. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Elégé sokmindent leítál egyszere. A fajfennmaradásról írt és én arra kerestem is ellen példékat, ami a való életben fordul elő:) szóval nem könyvben. Láttam diákmunkán lányokat dolgozni és képzeld egyeseknek nem ízlet a piszkos munka, hát nem is kell komentálnom. Meg akik csináltá, nem sírtak azokat nem is érdekli a pénzes pasik, érthető különbségek nem? Nah, de fajfennmaradás, ha kell nektek példa: Paris Hilton tipikus pénzes amiről szó esik, ő hol akar gyereket szülni? minden egyes pasijaival tervezgetett valamit? Az az igazság, hogy egyesek nem akarnak dolgozni se! és könnyű ezt megoldani ha gazdagot keres magának. Azt ne mondja senki se hogy más nem él meg, nem tud eltartani akár 3 gyereket annélkül hogy nem gazdag! szomszédomban 3 gyereket nevelnek fel!! csak tudod kell az érintőképernyős mobil, hatalmas tv, drága divatos csini ruha, stb... sorolhatnám. Én példát tudok meríteni a valóságból és bármilyen meglepő a valóságban élünk:) ha tetszik ha nem. Ismerek olyan lányokat akik nem a pénzes fiúkat szeretik, másabb a gondolkodásuk, tudják hogy pénzt nem emberben kell keresni. De ha tudtok példát mondani a fajfennmaradásról, hát hajrá. A párválasztási ösztön se a pénzre hat ki, a pénz emberi találmány amiért megvannak veszve az emberek!
2011. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!