Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az h csak a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h csak a rossz fiúk, a kulákok (gazdagok) és a jóképű, sármos pasik kellenek a csajoknak? És a rendes srácokat meg csak szopassák.

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 00:13
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
somának tökéletesen igaza van, am annyit még hózzá tennék, hogy létezik még a "vadászösztön" és a "megcsalásösztön" is de itt most ezzel nemkoptatom az ujjam, a válaszok nagyrészéből kiderül milyen szűk látókörű laikus emberek irkálnak ide, úgyis csak leoltanának...
2011. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Just A. Guy ***** válasza:
Ott a pont az egyik hozzászólónál... a nőknek a külső kell. Saját példából kiindulva: van pénzem (előteremtettem magamnak) gyúrok évek óta, de az arcom nem olyan mai értelemben vett "Jó pasis". De kit érdekel a belső... pedig ha egyszer valaki megismer akk rájön h nem akárki vagyok :D de ki jut el odáig ha megbukok az "első teszten" (arc) nomindegy...
2011. jan. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok gazdag vagyis inkább csoró és mégis van barátnőm:) ha pénz kellene neki lelépne:P Nah, de egy példát írok a másik női oldalról is: van egy gazdag pasi akinek barátnője van és egy csoró pasival csalja meg:) a pénz ennyire vonzó
2011. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!