Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az h csak a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h csak a rossz fiúk, a kulákok (gazdagok) és a jóképű, sármos pasik kellenek a csajoknak? És a rendes srácokat meg csak szopassák.

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 00:13
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Itt is lehet véleményt olvasni, tanulmányozni, ha már tanulmányozátok az embert! ösztön, fajfennmaradás:S okos emberek lehet olvasni ezeket is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__14337..

2011. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

nem csak fajfenntartás..mondtam inkább szociológia..dehát ízlések és pofonok, én azt mondtam tudományos magyarázat van..nem biztos hogy fajfenntartás, de biztos nem varázsütés... megvan nyilván egy ember életében a logikus magyarázat arra miért akar/nem akar dolgozni..és nyilván van aki azt szűri le abból ha egy pasinak pénze van hogy irányításmániás, mert nyilván a pénz a főnöki pozícióval jár..stb.. nem feltétlen fajfentartás, de az tény hogy többen választanák a gazdagabb és szebb arcú pasit (ha apának nem is de sexpartnernek mindenképp) mint mondjuk egy pattanásos szegényebbet... és most ezen nem kell megsértődni, ez csak logika, és ne siránkzzatok már hogy a csajoknak csak ez kell, és így meg úgy otthagyott..nyilván a kérdező is válogat és megvan a maga preferenciája, ne csodálkozzon hát ha az ellenkező nem is hasonlóan viselkedik..persze az általánosítás nem jó, de ha 80% így viselkedik több a valószínűsége hogy egy ilyen preferenciájú női egyeddel futsz össze :D..


nem kell nyafogni gyakkérdéseken, te tudod mit akarsz, és kit, ha szeretnél "rendes" pasi lenni, és vársz az igazira aki ilyet keres akkor legyél az, de számolj a 80% al aki ki fog kosarazni, ha meg egy olyan lányt akarsz akinek a roszfiúk jönnek be, és azt tudod is, de mégis nagyon akarod, akkor mi a kérdés? legyél roszfiú, nem fog ő lépni előbb ha nem vagy a preferenciája, ahhoz neked kell előbb azzá válni...

2011. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 soma1492 ***** válasza:

sziasztok

Jó kis hozzászólások vanak itt!

Azt szerintem meg kell érteni hogy amit leírtam, alapvetően benne van az embrekben. Nyilván nem igaz minden emberre és nem teljesen fekete vagy fehér a dolog, de alapvetően ez irányítja a dolgokat. Az is igaz viszont hogy a társadalmi szokások befolyások is meghatározzák ezt a dolgot. Van ilyen meg olyan ember is. Csak szerettem volna ha a kérdezőnek valami fogalma lenne a kérdésével kapcsolatban az emberek működésének miértjéről. Viszont túl bonyolult szakmai választ sem adhat az ember mert akkor annak mi haszna ha nem érti meg a halandó. A párválasztásról őszintén: adva van 2 pasi egy nagyon rendes lelkű aranyos hűséges de csóró "bocs" ronda srác és egy vagány helyes gazdag srác, szerintetek ha megkérdezünk 100 nőt melyiket választja mennyien fognak az elsőre és a másodikra szavazni? A másik dolog ha az második srác már "elkel" akkor mi marad az első és azt kell választani. Bocs az egyszerű példáért. Szerintem ez az életben is így van. nem juthat mindenkinek herceg és akkor a szegénylegények közül kell választani. Egyébként mindenkinek meg van a saját értékrendje ami szerint kb milyen pasi vagy lány illik hozzá, szépségben, pénzben stb és azokból válogat, ha szerencséje van jut jobb ha nem akkor csak rosszabb vagy semilyen.

Ez van

2011. jan. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 01-02 00:43


Igen, jól értetted, Örülnék Neked:)

2011. jan. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Értelek soma1492 és nem ellenkezek veled, de megint olyat írtál amit kénytelen vagyok komentálni...az hogy rendes, csoró, de még ronda is?? hát így persze:S ha szép fiú lenne akkor hidd el 100 nőből szinte sokan utasítják el a ronda gazdag pasit, mert a külső jobban érdekli a nőket, mint a pénz. Talán ez áll közel az ösztönökhöz. Véleményem szerint az extra lusta nők soha nem választanak szegényet, mert akkor dolgozniuk kellene. De sok nő, rengeteg nőt nem az érdekli hogy milyen gazdag, hanem inkább külsőleg. És a szegény még nem feltétlen csúnya! Meg mindenkinek más a szépség, nekem vannak olyan kisminkelt szépség cicák akik távol állnak a szépséghez tőlem, hiba gazdag vagy szegény. Az ápoltság nem egy marha drága dolog, tudod víz és szappan:) Vitatkozás ide-oda én megértelek és nem vitatkozásként írom, csak a véleményemet írtam le, remélem nem baj.
2011. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 soma1492 ***** válasza:
Utolsónak király vagy :-)
2011. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
mert a rendes srácok sajnáltatják magukat fbon. csajozz,legyél magabiztos,és a külső nem csak a test,az öltözködés is,ugyhogy ügyelj arra.
2011. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
én konkrétan én 1 érzelmes vesztes vagyok, de mióta keménykedek, azóta menő vagyok, és amikor eljön az idő, akkor magamat adhatom...:)
2011. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Én pl most egy olyan helyzetben vagyok hogy tetszek egy rendes pasinak aranyos is meg minden de valamiért mégse tetszik, nem érzem ugy h "lángolok" érte.nincs szikra,pedig az a legfontosabb pénztől,kortól és jóképűségtől függetlenül.Mert teccett nekem már olyan pasi hogy nem épp a legjóképűbb volt és gazdag se volt nekem mégis nagyonnagyon bejött mert volt benne valami ami megfogott...ugyh nem szabad feladni jó helyen kell próbálkozni. 17/L
2011. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Elnézést a cinikus válaszért, de a felsoroltakon kívül milyenek maradtak? Jaa igen: csórók, balfa.zok, rondák. Ha ebbe a felsorolásba tartozol akkor ne várj csodát. És azért mert valaki tehetős nem kell le'kulákozni'.(biztos nem a bokorban találta a pénzt...) R.
2011. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!