Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tanácsoltok? Mit tehetnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? Mit tehetnék? Mások hogyan csinálják?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy minden lány jófiúnak tart, meg becsületesnek. Mégsem volt még barátnőm. Azok a lányok akikkel lehetett volna valami nem tetszettek, pedig aki ismer az tudja hogy nem vagyok válogatós... de ez egy másik történet.


Mi zavar? még csak a 20as éveim elejét taposom, és szeretnék végre élni. vagy kalandokat, vagy barátnőt ha találok egy olyan lányt, aki belsőleg is tetszik nekem. (külsővel ellentétben a belsőben nagyon válogatós vagyok)


A jófiússágról: nehéz elmondani hogy mi az, de nem vagyok nyálas. Egyszerűen csak becsületes, korrekt, őszinte embernek tartanak. De valahogy az arcom is ezt sugározza, úgyhogy nincs is rosszfiú nézésem.


Hogyan próbálhatnék elhagyni jófiús vonásokat? nem egy lány volt már olyan hogy talizgattam velük (kölcsönös megállapodással, hiszen ők is akarták). és miután megismertek, mindig azt mondták hogy legyünk barátok. pedig némelyik a legelején szinte hisztit csapott le hogy miért nem közeledek hozzá testileg. úgyhogy ez nem csak a szokásos legyünk barátok volt.


az egyetlen hibám: érdekel a lányok lelkivilága, és velem meg lehet beszélni ezt-azt, így szépen magamnak építem ki a barátsághoz vezető utat. mert a lányok ilyen fiútól nem akarnak semmi többet.


Más pasik, gondolok itt azokra akik sikeresek a nőzésben hogy csinálják? egyáltalán nem "lelkiznek" a lányokkal?


2011. febr. 28. 17:36
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
20:26: még soha sem kezdeményezett lány semmi olyat amit a második részben írtál...
2011. febr. 28. 20:57
 22/31 A kérdező kommentje:
20:33: Te egy konkrét fiúról beszéltél, aki nem én voltam. bocsi de nem értem. mi volt ebbe a nyitás?
2011. febr. 28. 20:59
 23/31 anonim ***** válasza:

Ez csak az én jelzésem, van még többféle. Vannak apróbbak, árnyaltabbak is, attól függően, mennyire bátor a lány ahhoz, hogy kimutassa ezt. Most erről az jutott eszembe, hogy elmegyek a randijaidra személyesen, és szólok, ha akciózni kell :DD

Téged látni kell hozzá :D Nem tudok eleget, hogy hogy szoktak alakulni, mikor ajánlják a barátságot, stb.

Több féle sikeres ember van. Van, aki csak kalandot keres, az neked szinte szöges ellentéted. A másodikban profi és bátor, az elsőt pedig kissé hányaveti módon csinálja. Sikeresnek sikeres, csak épp nem abban, ami neked hiányzik (barátnő). Kavaráshoz igazán nem kell sok, elég elmenned egy buliba, aztán kiszúrni egy megfelelő csajt, és mehet is a dolog, simán hagyja, ha lekapod.

A párkapcsolatban sikeresek pedig nagyon sokfélék, hiszen minden embertípusnak létezik a hozá passzoló társ. Látod, itt is van, aki szívesen megismerne :)

Az sem mindegy, milyen lányokkal randiztál eddig, jól ítélted-e meg, hogy kivel érdemes, ki lenne számodra a megfelelő. Lehet, hogy csak ennyi a probléma.

Általánosságban a sikeres emberekre csak annyi igaz, amennyit leírtam: legyen meg a jó beszélgetés, és ha ez megvan, akkor kell másféle töltetet is belevinni. Ehhez pedig valószínűleg neked kell kezdeményezned, mivel a lányok többsége ma is erre vár, akármennyire is akarják. Ez van sajnos :( ill. :) mivel lány vagyok, ne haragudj érte :D

Amíg nincs több infóm, nem tudok sajnos jobbat írni...

2011. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Még mindig nem értem milyen jelzést adtál nekem :P (ha egyszer egy másik srácról beszéltél) :P vagy csak én értettem ennyire félre.

egy valamit azért érdemes tudni. nem keresek semmilyen kapcsolatot! ahogy alakul, úgy lesz. természetemnél fogva valószínűleg nem szeretem a kalandokat.

Ha mondanád nyilván zavarba jönnék. persze az sem mindegy hogyan mondják az embernek (szavak, hangnem, hangsúly stb)

2011. febr. 28. 21:34
 25/31 A kérdező kommentje:

mellesleg nem értettem félre semmit. a szövegértés még megy :)


az ominózus hozzászólás:

"Erre nem tudok mit írni... én pont egy hasonló kaliberű srácba vagyok belezúgva. Nem érdekel, hogy szűz, nem érdekel, hogy még nem volt barátnője, és nem is tud közeledni a lányokhoz. Csak elb.sztam, így lehet nem is lesz nála több esélyem :("


hidd el, én nem az a srác vagyok akiről írsz. már ha azt hinnéd :)

2011. febr. 28. 21:38
 26/31 anonim ***** válasza:
Atyám... Csak biztatott! Elmondta neked, hogy ő, aki tudvalevőleg egy csaj, potenciális barátnőjelölt, képes volt szeretni egy hozzád hasonló srácot. Ugyan nem jött össze, de még ez sem a fiú hibája volt :D Nem csoda hogy egy barátnő sem jött még össze, ha ennyit akadékoskodsz egy apróságon.
2011. febr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
csak nem szeretem ha valaki érthetetlenül beszél...
2011. febr. 28. 23:42
 28/31 anonim ***** válasza:
Próbáltam érhetően, de mostanság nem vagyok képben. Bocsi érte. Csak annyit akartam, hogy ő se udvarolt, semmi, mégis beleszerettem.
2011. márc. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Én ismerkednék veled:)Msnen lenne kedved?
2011. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
ha tényleg van kedved, írj emailt :)
2011. márc. 2. 21:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!