Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tanácsoltok? Mit tehetnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? Mit tehetnék? Mások hogyan csinálják?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy minden lány jófiúnak tart, meg becsületesnek. Mégsem volt még barátnőm. Azok a lányok akikkel lehetett volna valami nem tetszettek, pedig aki ismer az tudja hogy nem vagyok válogatós... de ez egy másik történet.


Mi zavar? még csak a 20as éveim elejét taposom, és szeretnék végre élni. vagy kalandokat, vagy barátnőt ha találok egy olyan lányt, aki belsőleg is tetszik nekem. (külsővel ellentétben a belsőben nagyon válogatós vagyok)


A jófiússágról: nehéz elmondani hogy mi az, de nem vagyok nyálas. Egyszerűen csak becsületes, korrekt, őszinte embernek tartanak. De valahogy az arcom is ezt sugározza, úgyhogy nincs is rosszfiú nézésem.


Hogyan próbálhatnék elhagyni jófiús vonásokat? nem egy lány volt már olyan hogy talizgattam velük (kölcsönös megállapodással, hiszen ők is akarták). és miután megismertek, mindig azt mondták hogy legyünk barátok. pedig némelyik a legelején szinte hisztit csapott le hogy miért nem közeledek hozzá testileg. úgyhogy ez nem csak a szokásos legyünk barátok volt.


az egyetlen hibám: érdekel a lányok lelkivilága, és velem meg lehet beszélni ezt-azt, így szépen magamnak építem ki a barátsághoz vezető utat. mert a lányok ilyen fiútól nem akarnak semmi többet.


Más pasik, gondolok itt azokra akik sikeresek a nőzésben hogy csinálják? egyáltalán nem "lelkiznek" a lányokkal?


2011. febr. 28. 17:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
* mármint kapásból ez ugrik be nekik
2011. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Minden lány belém sem szerelmes. :-)

Azt a néhányat, akiket valamivel megfogok, barátkozással sem tudom elzavarni. Volt már barátságból alakult kapcsolatom. Igaz, utólag már látom, hogy a lány első pillanattól kezdve rám volt kattanva.

Nincsenek tuti módszerek. Valaki vagy vonzódik hozzád vagy nem. Nekem 5-10 randiból ill. korombeli lányból úgy 1 tetszik meg.

34/F

2011. febr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

17 valamennyi vagyok, amilyen lánnyal még nem találkoztál :)

Erre nem tudok mit írni... én pont egy hasonló kaliberű srácba vagyok belezúgva. Nem érdekel, hogy szűz, nem érdekel, hogy még nem volt barátnője, és nem is tud közeledni a lányokhoz. Csak elb.sztam, így lehet nem is lesz nála több esélyem :(

2011. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

18:57: igen vannak olyan lányok, akiknek ez a perverziójuk.


de én inkább olyat szeretnék aki komolyan is gondolja. olyan meg nem nagyon létezik.

2011. febr. 28. 19:19
 15/31 anonim ***** válasza:
Kössz -.- Ez nem perverzió... szeretem azt a srácot, csak messze van, és nehéz ezt bizonyítani :(
2011. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

ok, de próbáljunk meg a kérdésre koncentrálni, mert ez nem érdekel!



még mindig nem kaptam választ hogy mások hogyan csinálják, miről beszélgetnek a lányokkal hogy ne haverkodás legyen?

2011. febr. 28. 20:06
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, magad mondod, hogy azért nem lépsz soha, mert a lány sem lép. Viszont ez nem is az ő dolga! Finom jelzéseket küldenek (ami lehet egy olyan mosoly, egy "véletlen" érintés, stb.), de igazából ezek sem olyan fontosak, mert neked kell határozottnak lenned! A lányok azt szeretik, ha egy férfi tudja mit akar, és nem fél megszerezni.

Sose helyezz egy lányt sem gondolatban magad fölé, vagy görcsölj rá, hogy megszerezd, mert onnan el vagy veszve. Legyél vele teljesen természetes, viselkedj úgy, mintha bármikor lehetne ilyen csajod, ne érezze, hogy mennyire kellene neked. Ellenben éreztesd vele azt, hogy szexuális férfi vagy, aki nem szégyelli a vágyait, és közeledj felé ilyen téren is! Egyszerűen soha ne tulajdoníts különösebben nagy jelentőséget egy csajnak, indulj ki abból, hogy úgyis végtelen lehetőséged van, sosem fog a világ kifogyni szép lányokból. Ha összejön, összejön, ha nem, nem, következő. Ne félj a csajoktól :)

2011. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Hááát.. nálam úgy szokott alakulni, hogy először tényleg azt kell látnom, jól el tudunk beszélgetni, érdeklem, ő is engem, tehát barátias a dolog - csak legyen felszabdult! Az elejét biztosan jól csinálod. De ahogy mindkét fél érzi, hogy egyre nagyobb az összhang, akkor valahol a testedben azért megjelenik az az érzés is, hogy de jó lenne, ha megcsókolhatnám, vagy de jó lenne, ha megcsókolna. Ezt én nagy, csillogó szemekkel és szégyenlős, de átható mosollyal engedélyezem (vagy kezdeményezem). Ezt a pillanatot használd ki.

Egy sikeres randi végülis erre hasonlít - baráti beszélgetés, ami azt demonstrálja, hogy megéri ezzel az emberrel kezdeni valamit. Ennek az érzésnek fel kell lobbannia, ha jól elvagytok, sok mindenben egyetértetek, mivel rádöbbentek, hogy jéé, ez tök jó fej, ez az ember érdekel, kedvelem :)

Ennyi, legyen barátias alapja, amit aztán elviszel más irányba :) Az első részével úgy tűnik, nincs gondod. Jó a beszédtéma, stb. Csak a másik részére vedd rá magad :) Mivel egyébként pont a második a könnyebb, általában az elsőn aggódnak az emberek :D

2011. febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
20:26-os vagyok. Még annyit, hogy ha valamiben összhangban vagytok, kiderül, hogy a gondolkodásmódotok, véleményetek egyezik, akkor az átlagnál azért nagyobb érdeklődéssel és helyesléssel konstatáld a dolgot, ez is azt erősíti, hogy nem baráti a beszélgetés. Testbeszéddel és szöveggel is egy kicsit. Ugye, érted? :)
2011. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
18.57es vagyok... én próbáltam nyitni feléd. Ha így bánsz IRL is a csajokkal, akkor legelőször ezen kellene változtatnod...
2011. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!