Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tanácsoltok? Mit tehetnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? Mit tehetnék? Mások hogyan csinálják?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy minden lány jófiúnak tart, meg becsületesnek. Mégsem volt még barátnőm. Azok a lányok akikkel lehetett volna valami nem tetszettek, pedig aki ismer az tudja hogy nem vagyok válogatós... de ez egy másik történet.


Mi zavar? még csak a 20as éveim elejét taposom, és szeretnék végre élni. vagy kalandokat, vagy barátnőt ha találok egy olyan lányt, aki belsőleg is tetszik nekem. (külsővel ellentétben a belsőben nagyon válogatós vagyok)


A jófiússágról: nehéz elmondani hogy mi az, de nem vagyok nyálas. Egyszerűen csak becsületes, korrekt, őszinte embernek tartanak. De valahogy az arcom is ezt sugározza, úgyhogy nincs is rosszfiú nézésem.


Hogyan próbálhatnék elhagyni jófiús vonásokat? nem egy lány volt már olyan hogy talizgattam velük (kölcsönös megállapodással, hiszen ők is akarták). és miután megismertek, mindig azt mondták hogy legyünk barátok. pedig némelyik a legelején szinte hisztit csapott le hogy miért nem közeledek hozzá testileg. úgyhogy ez nem csak a szokásos legyünk barátok volt.


az egyetlen hibám: érdekel a lányok lelkivilága, és velem meg lehet beszélni ezt-azt, így szépen magamnak építem ki a barátsághoz vezető utat. mert a lányok ilyen fiútól nem akarnak semmi többet.


Más pasik, gondolok itt azokra akik sikeresek a nőzésben hogy csinálják? egyáltalán nem "lelkiznek" a lányokkal?


2011. febr. 28. 17:36
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
a shy guyos kérdést is én írtam, látom megtaláltad :P
2011. márc. 2. 21:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!