Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, hogy reagáltok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy reagáltok ha megfogják a seggetek?

Figyelt kérdés
Hogy reagáltok ha egy buliban egy fiú hátulról megfogja a seggetek?
2011. máj. 22. 19:12
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
51%
A tartás az ha csaj magát kordában tudja tartani nem az h hisztizve kirohan üti a srácot .. Hanem szépen is meg lehet az ilyet oldani grat hozzád
2011. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
66%

"Az, hogy pofon vágom, nem változtat azon, hogy már megfogta egyszer a seggem."


Az, hogy pofon vágom változtat azon valamit, hogy ne tegye meg újra és újra?

A viselkedést igaz nem nekem kéne megtanítani az ilyeneknek, hanem a szülőknek ...


"Az lenne a tartás, hogy pofozkodni kezdek? Szerintem az a tartás, hogy képes vagyok kultúráltan viselkedni akkor is,"


Aki más s.eggét megfogja az kultúráltan viselkedik?:) Mennyire? Sajnos ilyenkor lekell süllyedni sokszor alacsony szintekre, de így lehet sokszor érvényesülni is ahhoz,hogy túl éld.


" A tartás az ha csaj magát kordában tudja tartani nem az h hisztizve kirohan üti a srácot .. Hanem szépen is meg lehet az ilyet oldani grat hozzád"


A tartás pedig az, hogy a fiú ne viselkedjen bunk.ón. Ugye? Huha még én vagyok egy rossz, mert szegény srácnak aki épp a segg.emet markolássza leadok a 42 kilós kezemmel egy pofont:D Hmm.

Az más lenne, ha tökön rúgnám. Itt egy pofonról volt szó. Ti nem tudom milyen pofont képzeltetek magatok elé, de gratulálok.;) Ezért tart ott az egész ahol..de ti csak hagyjátok nyugodtan. É n is hagytam, de már megelégeltem.

2011. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
hátranéznék ha még mindig ott lenne akkor kapna egy pofont vagy elküldeném a pics@ba,vagy beszólok neki és elmegy.Ez ezért elég nagy bunkóság ha egy ideges csak úgy odajön és megfogja a seggem.Hát az anyjáét fogdossa:) vagy menjen ki a wc-re és verje ki.
2011. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:

Az lenne a tartás, hogy pofozkodni kezdek? Szerintem az a tartás, hogy képes vagyok kultúráltan viselkedni akkor is,"


"Aki más s.eggét megfogja az kultúráltan viselkedik?:) Mennyire? Sajnos ilyenkor lekell süllyedni sokszor alacsony szintekre, de így lehet sokszor érvényesülni is ahhoz,hogy túl éld. "


Így könnyű érvelni, hogy pont azt a részét hagyod ki annak, amit írtam, ami neked jó.:)

Am. abban, amit írsz, van logika. Csak akkor ne te jártasd a szád a tartásról:D Mert az, hogy lesüllyedsz a másik szintjére, pont azt jelenti, hogy tartásból elégtelen:)

2011. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

"Így könnyű érvelni, hogy pont azt a részét hagyod ki annak, amit írtam, ami neked jó.:)

Am. abban, amit írsz, van logika. Csak akkor ne te jártasd a szád a tartásról:D Mert az, hogy lesüllyedsz a másik szintjére, pont azt jelenti, hogy tartásból elégtelen:)"


Miért hol a kommented? Azt a részt másoltam ami fontos szerintem .

Te még mindig nem érted... Ki tanítja meg az ilyeneknek, azt hogy normálisan viselkedjenek? KI? Ha soha semmilyen következménnyel nem jár, amit tesznek..

Le kell süllyedni, miért, ha téged megtámadnak vagy megakarnak erőszakolni akkor még véletlenül se üsd meg, vagy rúgd tökön mert akkor lesüllyedsz az ő szintjünkre. . .

2011. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

Hallod, te olvasod, amit írsz?:D Egy szórakozóhelyi seggmegfogásról beszélünk, nem nemi erőszakról... Amikor valakit megtámadnak, logikus, hogy üt, és pofozkodik, de a kettő nem egy és ugyanaz. Bocsi, Teréz anyu, azt nem mondtad, hogy te akarod megváltani a világot, és megnevelni a fiatalságot:D

Meggyőzni nem fogjuk tudni egymást, szerintem fejezzük be:) Te nyugodtan verd be az emberek orrát, én majd egy tartás nélküli p.csa leszek, és csak csúnyán nézek rájuk:D

2011. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

"Hallod, te olvasod, amit írsz?:D Egy szórakozóhelyi seggmegfogásról beszélünk, nem nemi erőszakról... Amikor valakit megtámadnak, logikus, hogy üt, és pofozkodik, de a kettő nem egy és ugyanaz. Bocsi, Teréz anyu, azt nem mondtad, hogy te akarod megváltani a világot, és megnevelni a fiatalságot:D "


Az ilyenek miatt lesz mindig olyan, aki azt hiszi,hogy megtehet bármit. Te meg nem érted, hogy azt hasonlatként alkalmaztam. :)

De tudod mit közbe még vihogj is egy kicsit, hogy még jobban markolássza a feneked.

A nagyképű pasik meg azt hiszik,h,ogy megtehetnek bármit pont az ilyenek miatt, akik hagyják is magukat csak úgy fogdosni.

"Te nyugodtan verd be az emberek orrát, én majd egy tartás nélküli p.csa leszek, és csak csúnyán nézek rájuk:D"

Pofonról írtam, te sem vagy normális, ha ennyire elkanyarodsz egy pofontól az orr beverésig...De tudod, néma gyereknek az anyja sem érti a szavát. Mondjuk, ha a melledet fogja legközelebb valami ficsúr megmarkolászni nem hiszem, hogy olyan jó kedved lesz tőle utána, vagy nem érzel düht, bosszút...Sajnos én másképp vagyok programozva, és roh@dtul nem szeretem az ilyen gyerekeket akik azt hiszik bármit megtehetnek, mert ők itt az "istenek," márcsak a pofájuktól is irritációt kapok.

Legalább van önkritikád..

2011. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
hát én igazából nem bánnám ha egy csaj megfogná valamimet, bóknak venném, de ahogy látom akkor a lányoknál ez már megoszlik :D
2011. máj. 22. 20:12
 29/46 anonim ***** válasza:
Ja és azt még fontosnak tartom elmondani, hogy van különbség az enyhe fenékre csapkodás és a markolászás között..míg az utóbbi erősebb és erőszakosabb jellemre utal mert azért az erősségén is megmutatkozik (pl ha ott marad a helye a feneken) , addig az első helyzettől ellehet tekinteni. Márpedig én a markolászásra értettem úgy,hogy akkor jöhet egy pofon a gizda kacsómmal. De legyek én a rossz, mert még én vagyok a lib@ mert szeretném magam megvédeni a h.ülyéktől.
2011. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

Érdekes itt néhány ribi válasza. Az teljesen rendben van, hogy egy srác pofozza a feneketeket, de az már felháborító, ha a lány ezt a srác arcán (pofáján) viszonozza.

Ahogy van olyan srác, aki máshogy nem juthat női segg közelébe, van olyan lány is, akinek máshogy nem érintik meg a hátsóját.

2011. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!