Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, hogy reagáltok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy reagáltok ha megfogják a seggetek?

Figyelt kérdés
Hogy reagáltok ha egy buliban egy fiú hátulról megfogja a seggetek?
2011. máj. 22. 19:12
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Mellesleg egy fiúnak nagyon számít egy enyhe pofon,főleg, ha ő tudja,hogy erősebb. (és itt nem a részeg faxikról beszélek).Főleg úgy, hogy tudja, hogy mit csinált és ezért kapta..Tehát , ha eljut az agyáig az,hogy megfogta a seggem és ezért kapta a pofont" akkor biztos nem ő lesz az aki még idegesebb lesz ettől, mert tudta,hogy ő provokálta ki magának. De te csak ragadj le egy légypiszoknyi pofonon :D Még ha azt írtam volna, hogy tökön rúgom oké megértettem volna a reakciókat. Olyat meg nem tennék amúgy sem, hogy tökönrúgjam ,mert az azért már tényeg durva lenne sőt... De hogy egy pofon?:D Aki nevetséges, az inkább te vagy :D Azt meg csak belemagyarázzátok a szövegembe,hogy én vagyok a megváltó vagy amit írtatok,:) Az is elég nevetséges, hogy még engem állítanak be ilyen nem is tudom teréz anyunak meg ehhez hasonlóknak , de azt aki seggbemarkolássza a lányokat csak úgy mert olyan kedve támadt, arra meg nem írnak minősítést..xD Komolyan,vicc ez az egész.! Ember, az lenne a verekedés ha mittudomén vinnék valami baseballütőt, vagy a poharat a fején törném szét, vagy igen tökön rúgnám, kiverném a fogait--- De ezeket mind csak akciófilmekből ismerem, kösz én nem vágyom ilyenre. De hogy egy pofontól miért lesz valaki xena, megváltó, teréz anyuXD. Röhej. Nem kocsmai verekedésről van szó te szánalom :DDD Ha önvédelemeből támadsz valakire, azt sem te vagy én provokáltuk ki. De gondolom ez sem jut az agyadig, hogy ha ő vette a bátorságot és megmarkolászta a fenekemet, akkor nekem miért ne lehetne jogom leadni neki húdenagyonerős pofont?!:'DDDD Hiszen ő is csak úgy odajött hozzám, engedély nélkül átlépte az intimszférámat és readásul még a fenekemet is csapdossa..És még én legyek az aki türtőztesse magát, mert hogy így a helyes. Ember, a helyes nem az lenne, ha ismeretlen faszik nem jönnének oda hozzám és megfogdosnának?! Ők csak kiprovokolják azt, amit esetleg ők is tudnak, a lehetséges reakciókat miért ne tudnák...Ha nem egyszer volt bennük részük, akkor tudhatják jól, hogy hogy reagálhatnak rá lányok.
2011. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Mulatsagos az ahogy csurod csavarod a dolgokat, tudod en is csak a velemenyemet irom le :D ja hogy ez meg neked nem tetszik? Kellemetlen, igy jartal, meggyozni ugyse tudsz plane hogy az utolso ket irasod 90%-ka nem erdemi erveles hanem csak szimpla csacsogas es elbagatelizalas de nem baj. :)

En amit kartam leirtam, nem magyarazom neked tovabb, ha ennyibol nem erted meg akkor 10x ennyibol sem fogod. :)

Tied lehet az utolso szo ha gondolod Xenacska mert a kovetkezo csacsi ooo akarom mondani csacsogasodra mar nem reagalok. :) Amugy koszi a vidam perceket :))

Ja es meg igy a vegere grat az ujabb teveszmedhez mert hogy en egy 25 eves srac vagyok nem pedig egy kiscsaj, nos babam ezt meg csak te magyaraztad bele! :DDD


Tovabbi kellemes napot, amazonok gyongye! :D

2011. máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
uhh csajok, látom felkavart benneteket a kérdés :D
2011. máj. 26. 10:50
 44/46 anonim ***** válasza:
Én nem csinálnék semmit...meg van szokva...és mielőtt írnátok h ribanc vagyok..egyáltalán nem..sőt még szűz vagyok, nem volt barátom...
2011. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Jaja, majdnem Catfight lett belőle:D
2011. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 Habibibubu10 válasza:
Mivel rohadt perverz vagyok örülnék neki,de attól is függ ismerem-e a srácot.Ha ismerem és kedvelem nagyon örülnék neki,ha nem ismerem,de helyes,akk is örülnék neki.Ha megfogják a seggem,az egy jó dolog és nem vagyok ribanc.
2012. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!