Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, hogy reagáltok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy reagáltok ha megfogják a seggetek?

Figyelt kérdés
Hogy reagáltok ha egy buliban egy fiú hátulról megfogja a seggetek?
2011. máj. 22. 19:12
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Nem foglakoztat nagyon ..hátra nézzek és ha látom ki az vágok egy flegma fejet és a srác elmegy ..
2011. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:

"Olyan vicces, hogy minden lány ilyen kemény:) Ezek szerint csak én vagyok ilyen kis puhány:) "


Olyan vicces, hogy nem tudod elhinni ,hogy vannak valóban olyanok akik megtennék ezt. Olyan vicces azt hinni, hogy egy pofontól mennyire kemény lesz valaki. Ha nem is nagyot üt , de legalább felnyitja a szemét az illetőnek,hogy tah.ón viselkedik.Nem ez lenne a normális?

2011. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
30%
Az a normális, hogy pofozkodni kezdek, amikor el lehet intézni a dolgot anélkül is? Ja, bocs már:)
2011. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 szamóca.. ***** válasza:

énse sűrűn láttam még pofozkodó nőket...

bár mondjuk ilyen discos helyekre nem járok.... ki tudja.

2011. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj azzal h pofon vágod nem nőiesen viselkedsz ..drága..Meg egy szórakozóhelyen nem úgy fognak az emberek viselkedni ahogy illik mert isznak is a pasik és nagyobb bajt csinálsz ha megütöd ..De ehhez ész is kéne ..Hogy nagyobb sikert ér el az ember ha csúnyán nézz rá meg meg mondja ha tovább nyomul h bocs nem vagy van barátom mint h ha kivágja a hisztit
2011. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

"z a normális, hogy pofozkodni kezdek, amikor el lehet intézni a dolgot anélkül is? Ja, bocs már:)"


Ahhoz,hogy valaki megfogja a seggemet ismernie kell (ezt nevezik barátnak, vagy barátnőnek tudod). Na már most,hogy jön egy idegen oda, hogy megfogja a seggemet és belemarkolásszon egy jó nagyot? Te nem tudom tisztába vagy - e azzal, de aki olyan kis dolognak veszi annak elismerésem. Én nem tudom kis dolognak venni, ha megfogja valaki a se.ggem.

És hogy lehet elintézni a dolgot anélkül is?:) Ja hagyjam ,hoyg elmenjen. aztán meg azt csinál újra amit akar. Az ilyeneknek van egy kicsit elbillenve az agya.(Nemcsak buliban vannak ilyenek, tehát lehet csak az alkohol hatására , de utcán is előfordul ilyen ott meg azért több olyan pasi is előfordul akinek agyilag gondjai vannak.)

Nem tudom, hogy is szokták nevezni...Tartásnak azt hiszem. Lehet én vagyok rosszul programozva, de ha én látok egy jó fenekű fiút, akkor biztos nem fogok odamenni hozzá és megmarkolászni a fenekét. Persze biztos van aki ezt jó néven venné, de többségnek szerintem biztosan nem tetszene, és az thiszem ezzel nem vagyok egyedül.

2011. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
nagy ívben kerülném.
2011. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
61%
Ha jó pasi csinálná, akkor egy lány se bánná.
2011. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%

19.39-essel értek egyet. És még annyit tennék hozzá, h sztem eléggé megalázó is egy lánynak, v legalábbis nekem ilyen kiszolgáltatott érzésem volt amikor így jártam... mert ugye a tarkómon nincs szemem, nem tudom hogy most mikor számítsak rá, hogy valaki nekiáll markolászni.

Szóval azt már felesleges is leírnom mi a véleményem az ilyen "férfiakról".:)

22/L

2011. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
44%
A te dolgod. Én ostobaságnak tartom azt, hogy jó modorra neveljek valakit, akit valószínűleg soha az életben nem látok többé. Kit érdekel, hogy mit csinál? Engem nem. Az, hogy pofon vágom, nem változtat azon, hogy már megfogta egyszer a seggem. Akkor minek csináljam a balhét? Az, hogy egy barom, az ő baja. Az lenne a tartás, hogy pofozkodni kezdek? Szerintem az a tartás, hogy képes vagyok kultúráltan viselkedni akkor is, ha mondjuk más nem úgy viselkedett velem... És az nem kultúrált viselkedés, hogy valakinek visszakézből lekeverek egy pofont egy szórakozóhely közepén. De te tudod. Ha neked jól esik, pofozkodj, nekem totál mindegy:D
2011. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!