Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 16 éves lányok most mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 16 éves lányok most mégis mit gondolnak magukrol, meg ugy az összes nö?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Elmegyünk siofokra (már nem elöször), pénteken járkálunk a sétányon, egy csomo nöt leszolitok, a nagyon joképü haverom meg csak áll és bámul a semmibe, pedig kb csak azért tudtam azt a pár szót váltani a lányokkal, mert ott volt mellettem ez a gyerek is. Igy voltunk az egyik bulihelyen is, odahivok egy kis tini lánykát, de ahogy meglátta a sarokban kuporgo haveromat, elkezdett rá nyomulni, mint valami hivatásos, a haverom meg csak áll fapofával erre is. A kis lotyo meg elkezd nekem pattogni, hogy miért hozom csajozos helyre a haveromat, ha nincs kedve táncolni, meg miért MÁSZATOM RÁ!? Megmondam neki, hogy ne is csodálkozzon, 16 évesekkel nem foglalkozunk...erre a mondatomra tökönrugott, ami félig-meddig be is talált. Ja, meg amugy elsö mondatai közt volt, hogy keressek valami rondább nöt, mert azoknál ESETLEG lehet valami esélyem. Szal csak kiderült, hogy ronda vagyok, azért nem is néz rám férfiként egy lány sem...pedig kezdeményezek, de egyszerüen ellöknek. Egy másik haverom meg ugy bsszott meg egy lányt, hogy odament HOZZÁ A LÁNY, és elkezdte nyafizni, hogy ő csak azért jött siofokra, mert a barátja máshol bulizik, és tuti, hogy csalja valakivel, ezért bosszubol most ö is megcsalja. És ennyi. Már mentek is szobára a haverommal. Én meg hiába szolitok le nöket, amugy se mosolyog rám egyik sem, meg nem másznak rám. MÁSOKRA MEG IGEN! Nem érdekelnek a hülye vigasztalások meg közhelyek, mert EZ VAN AKI SZÉP MEG MAGAS AZ KELL A LÁNYOKNAK, aki meg nem, az ugy járt.
2011. aug. 21. 22:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/161 A kérdező kommentje:

[link]


tess: a legrondábbat keressétek. a szépfiut nem lesz nehéz megtalálni (amugy a két bal oldali egyén vagyunk)

2011. aug. 21. 22:16
 12/161 A kérdező kommentje:
amugy csináltattam partiképet az ESET résztvevöivel, csak még nincs fenn az aznapi galéria.
2011. aug. 21. 22:18
 13/161 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ronda amúgy, csak baromi sz@r a stílusod... Amin nem, vagy csak nehezen lehet változtatni, de hajrá.
2011. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/161 A kérdező kommentje:

ha nem lennék ronda, akkor nem mondanák!


[link]


(lány mellett)

2011. aug. 21. 22:20
 15/161 A kérdező kommentje:
azt bezzeg senki sem képes elmondani, hogy mégis akkor hogy táncoljak lányokkal?!
2011. aug. 21. 22:21
 16/161 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj a bálványimádok jutnak el leghamarább a pokolra:) Meg tényleg mit vártál? Kis ribancXD És én a helyedben nem hagytam volna, hogy tökön rúgjon;) "keressek valami rondább nöt, mert azoknál ESETLEG lehet valami esélyem" erre miért nem mondtad ezt: ezért próbálkoztam nálad! Igaz el voltál foglalva a tökeiddel. A legjobb, ha nem ilyen p!csákkal ismerkedsz, mert helyes pasikkal szeretnek b@szni.
2011. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/161 anonim ***** válasza:
85%
Jó, hát akkor állítsd, hogy ronda vagy. Egyébként az önbizalomhiányos fószerok sem annyira vonzzák a nőket.. Nem akarlak megsérteni, remélem nem haragszol, de nem ronda vagy, hanem egy kicsit buta. Mármint nyilván nem ismerlek, soha nem beszéltünk, DE ami ebből az eddig olvasottakból lejön, az ez.
2011. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/161 anonim ***** válasza:
84%
Ja és egyébként a képen szereplő pasik közül egyik sem egy főnyeremény, már ne is haragudj...
2011. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/161 A kérdező kommentje:

na, de ezek vélemények!


azt persze senki sem tudja elmondani lépésröl lépésre, hogy MIT A LFFASZT KELL CSINÁLNI! NEM HISZEM EL, HOGY NINCS RÁ RECEPT, MERT MINDIG UGYANAZ TÖRTÉNIK. BEJÖSSZ A NÖNEK, ÉS ONNANTOL NEM NEHÉZ. HA RONDA VAGY, AKKOR MEG KÜSZKÖDHETSZ.

2011. aug. 21. 22:27
 20/161 anonim ***** válasza:
100%
Talán ne nyomulj annyira és ne beszélj sok hülyeségeket inkább nevetesd meg, bókolj neki, érezze jól magát melletted.
2011. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!