Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért ilyen félénkek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ilyen félénkek manapság?

Figyelt kérdés
Miért nem mernek leszólítani egy srácot? Hisz ez az ő dolguk lenne, lassan már ott tartunk, hogy egy fiúnak kell odamenni egy lányhoz...
2011. szept. 2. 14:19
 91/146 anonim ***** válasza:
100%
a férfinek kell lépnie, és ez mindig is így volt!!!!!
2011. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/146 A kérdező kommentje:

17:39


A feneked nézegetése helyett lesd meg az emailjaidat.

2011. szept. 2. 20:54
 93/146 anonim ***** válasza:
100%

jó kis vicc. (:


amúgy én lemerek szólítani egy srácot, merek kezdeményezni, merem kimondani az érzéseimet, hogy megtudjam, hogy állunk.. volt is már rá példa nem egyszer, de megtapasztaltam, hogy nekem még nincs szükségem társra. 14/L

2011. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/146 A kérdező kommentje:

23:06


Hát nekem sincs, de gondolom szűz vagy még nem? Csak azért mert az idősebbek mindenféle érzésekre hivatkozva élnek párkapcsolatban, leplezve azt, hogy mindezt csak a szexért teszik, nehogy beleess ebbe a csapdába. :)

2011. szept. 2. 23:14
 95/146 anonim ***** válasza:
100%
sztem FAKE-ből írta ki az egészet :D
2011. szept. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/146 A kérdező kommentje:

23:26


Elképesztő, már-már monumentális megfigyelés. :)

2011. szept. 2. 23:32
 97/146 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez még jobban megerősítette azt, hogy inkább megvárom az igazi férfit, míg ő kezdeményez nálam, minthogy én menjek oda egy ilyen féreghez.

Szerencsére még vannak Férfiak, akik nem olyanok, mint te.

Remélem a te fajtád hamarosan kipusztul.:)

2011. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/146 A kérdező kommentje:

14:57


Nem tudom, egy átlagember szerintem felkapja a vizet, ha féregnek nevezik, de nekem a vérnyomásom tökéletesen egyenletes maradt, talán mert eljutottam egy olyan szintre, hogy nem számít egy olyan ember véleménye aki nem is ismer. Vajon te, hogy reagálnál, ha egy idegen azt mondaná rád, hogy féreg? Te nem szoktál ok nélkül olyanokat írni, amit nekem írtál, ne írj ilyen csúnyákat. Az ismerőseid mit szólnának hozzá?


Egyébként meg több "igazi"-jelölt férfit engedtél már el magad mellett, mint gondolnád, az az "igazi" akit vársz, hogy majd ő kezdeményez, csupán 1 véletlenszerű férfi lesz akinek köze sincs a te valódi szerelmedhez, mivel ő akkor vagy még nem jött el, vagy pedig már elment, csak a félénkséged miatt nem mertél lépni és persze mert "nő" vagy. :)


"Szerencsére még vannak Férfiak, akik nem olyanok, mint te. "


Igen, vannak férfiak akik évekig hazudnak egy nőnek és aztán a házasságuk közepén hisztirohamokban törnek ki, míg végül megütik a feleségüket (vagy megölik), ezzel szemben én mindent kimondok amit gondolok, ha sértő, ha nem, mert egy nő megérdemli azt, hogy őszinték legyenek vele.


Neked is küldök 1 puszit :)


Tudjátok mi a poén, az itt válaszolók közül lemerném fogadni, hogy pár emberrel e-mailezek és eszébe sem jutna, hogy ezt a kérdést én írtam ki, ha megmutatnám nekik persze velem nevetnének, hisz rájönnének, hogy én írtam. :DD

2011. szept. 3. 15:57
 99/146 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel az sem , ha nem hiszed el, de azt a válaszomat teljesen nyugodtan írtam le , higgadtan. Egyáltalán nem kaptam fel a vizet.:)

Azt majd én eldöntöm, hogy ki a férfi számomra. És bocs, de nem élek teljes öntudatlanságban,egy ugyanolyan csendes, szűkszavú srác is simán megcsalhatja a barátnőjét, mint egy határozottabb egyedebb is. Ez nem ettől függ.

2011. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/146 anonim ***** válasza:
100%

Tudom milyen vagy, van egy ilyen ismerősöm is, ő is ugyanolyan kiborító szokott lenni néha néha:) de neki is majdnem ilyenek az elvei. És merem állítani, hogy örülök, hogy akkor az ilyeneket eltudom engedni magam mellett, mint "férfi". Tudom mi a szerelem, és azt is tudom, mit jelenthet egy igazi , vagy a Nagy ő" , erről nekem ne dumálj, kioktatni sem kell.


"

Igen, vannak férfiak akik évekig hazudnak egy nőnek és aztán a házasságuk közepén hisztirohamokban törnek ki, míg végül megütik a feleségüket (vagy megölik), ezzel szemben én mindent kimondok amit gondolok, ha sértő, ha nem, mert egy nő megérdemli azt, hogy őszinték legyenek vele. "

Ja mert, hagynám is. Mondom ez nem ettől függ, ki milyen. Mint írtam egy csendesebb, szűkszavú férfi is lehet ugyanilyen, hogy megüti vagy megcsalja,hűtlen. Azt hiszem magamról is van annyi önismeretem, és az emberekről is, hogy sok évnyi ismeretség után rájöjjek ki milyen személyiségben.

2011. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!