Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért ilyen félénkek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ilyen félénkek manapság?

Figyelt kérdés
Miért nem mernek leszólítani egy srácot? Hisz ez az ő dolguk lenne, lassan már ott tartunk, hogy egy fiúnak kell odamenni egy lányhoz...
2011. szept. 2. 14:19
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/146 anonim ***** válasza:
54%
Na nehogy már a lány dolga legyen a pasikat leszólítani...
2011. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/146 A kérdező kommentje:

21:25


De :$

2011. szept. 19. 13:04
 143/146 anonim ***** válasza:

"És mégis hányszor utasítottak már úgy vissza, hogy te próbálkoztál? Az alkalmak száma egyjegyű, vagy kétjegyű? "


lett volna, csak mindig azt kaptam,hogy jött egy jobb lány és lelépett velük. általában barátok által ismerkedtem.

amúgy meg akkor te olyan vagy, aki várja a sült galambot, és semmit nem tesz érte? mert úgy kb úgy jön le a hozzászólásodból.



JA igen, lett volna. Én várom a sültgalambot? Mégis ki írta, hogy barátok által ismerkedik? Gondolom, akkor sem teszel semmit, csak küldözgeted a jeleket.

2011. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/146 anonim ***** válasza:

"JA igen, lett volna. Én várom a sültgalambot? Mégis ki írta, hogy barátok által ismerkedik? Gondolom, akkor sem teszel semmit, csak küldözgeted a jeleket."


Én tettem valamit. Sokszor nem érdekel a fiúzás, most se nagyon mert el vagyok én egyedül is, csak belekezdtem hát ha. Tudod, próba szerencse alapon.

Miért amúgy mit kell? Először igen, jól írod, jeleket kell küldözgetni igen még neked is fiú létedre.Hogy kölcsönös legyen. Ezen nincs semmi meglepő. Ez mindig is így volt, jeleket kell küldözgetni, hogy valaki megértse a másikat, hogy mit akarhat tőle, hogy kölcsönös-e stb..

2011. szept. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/146 anonim ***** válasza:

Rendben van, nekem is jeleket kell küldeni fiúként. Egyetértek veled.

De akkor miért születhetett meg ez a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Ha nem közli veletek az ember egyértelműen, hogy mit akar, akkor egyből elkönyvelitek barátnak. Ha közli, hogy többet szeretne, akkor egyből jösztök, hogy túl gyors ez, most nem jó stb. Ha közöljük, hogy megdugnánk, akkor bunkók vagyunk.

2011. szept. 20. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/146 anonim ***** válasza:

Annyit mondok: önismeret kell és tapasztalatok.

Akinek van kellő önismerete magáról az tudja mit akar és hogyan, és azt mindenáron el akarja érni.

Mindig lesz olyan, hogy beleakadunk ilyen-olyan emberekbe, de egyértelmű következtetést akkor sem szabad levonni egyikből sem csak tanulni kell belőle. Így lépsz tovább a jobbra, így ismered meg minél jobban az embereket ezáltal önmagadat is.

2011. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!