Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért ilyen félénkek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ilyen félénkek manapság?

Figyelt kérdés
Miért nem mernek leszólítani egy srácot? Hisz ez az ő dolguk lenne, lassan már ott tartunk, hogy egy fiúnak kell odamenni egy lányhoz...
2011. szept. 2. 14:19
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/146 anonim ***** válasza:
100%

persze, mintha te jártas lennél a filozófiában... na ja :D ne nevettess :D


Az egoizmus Definiálva: középpontba állítja saját magát, érdekeit, véleményét. Önös érdekekkel rendelkezik. blabla, úgysem érdekel ez téged, mert a saját véleményed jobban tetszik :) Nos az egoizmusban hol van nem negatív jelző?? Sehol. Az egoizmus nem egyenlő mondjuk a magabiztossággal, csak hasonlítanak valamilyen szinten.


Jah... 3, 5 éves :DDD persze, ha te mondod, főleg, hogy nem régen még 17 voltál. Jól vissza csökkentél a valódi értelmiségi szintedre :D


Saját tévhit az élet értelme? van benne valami. Akkor mindenkinek más a tévhite. Valakié teljesen eltévedt, valaki kiegyensúlyozott úton halad. Te teljesen eltévedtél az én tévhitem szerint :D és szerintem sokan értenek velem egyet. Az meg hogy te a majmok bolygóján élsz, ahol a nő cserkészi be a férfit az a te bajod.

2011. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/146 A kérdező kommentje:

16:52


Az intelligencia és empátia egyik meghatározása, hogy nem vonunk le következtetést egy emberről pár sor alapján, te ezt megtetted, gratulálok. Nem értem azt sem, hogy előtérbe állítom a saját nézeteim? Minden választ kivétel nélkül elolvastam és értelmeztem. Egy irományban lévő szarkasztikus motívumok pedig nem számítanak halálos bűnnek egyik országban sem.


"Jah... 3, 5 éves :DDD persze, ha te mondod, főleg, hogy nem régen még 17 voltál. Jól vissza csökkentél a valódi értelmiségi szintedre :D "


Teljesen mindegy, egy anyaméhből laptopozom.


"Az meg hogy te a majmok bolygóján élsz, ahol a nő cserkészi be a férfit az a te bajod."


Elképesztő, hogy ennyi komment után is komolyan veszed a kérdést, igazán szórakoztató, puszi az arcodra. :DD

2011. szept. 2. 17:01
 83/146 anonim ***** válasza:
100%

inkább ne puszilgass, de azért köszi :)

1.te nem pár sort írtál

2.te következtetsz a másik válaszából

3.persze, elolvastad. nem, nem értelmezted, mert ha értelmezted volna akkor rég felfogtad volna a normális, érett emberek válaszait. idősebb férfiak is írtak, akik lényegesen többet tudhatnak nálad, jó lenne ezt tisztelni és kész.


és de! pont az írásból lehet következtetni drága. Tudod az írást felhasználják a pszichológia területein, hogy megfejtsék az emberek személyiségét. Nem csak a külalakot nézik ilyenkor, hanem azt is, hogy MIRŐL MIT HOGYAN ír! De ezt már leírtam és azt sem értelmezted. :)

2011. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/146 anonim ***** válasza:
100%
FÚÚÚÚÚÚ NAGYII HOZD A SÖRÉTEST!!!! még egy ekkora faszt...ú csak egyszer találkozzunk úgy a szájadba lépek te kis b.u.z.i...
2011. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/146 A kérdező kommentje:

17:11


Az,hogy a saját szórakozásomra tovább kommenteltem, miért zárja ki azt, hogy felfogtam a válaszokat?

Csak azért, mert Miss felszínes 20-25 komment után levon egy következtetést valakiről, attól még nem lesz igaz. :)


"idősebb férfiak is írtak, akik lényegesen többet tudhatnak nálad, jó lenne ezt tisztelni és kész. "


Aki felmutatta az életkorát és idősebb volt nálam, magázva írtam neki. Ha ez nem tisztelet akkor mi az? :)


"hanem azt is, hogy MIRŐL MIT HOGYAN ír! De ezt már leírtam és azt sem értelmezted. :)"


Véletlenül a pszichológia sem idegen számomra, viszont ostobaságot írtál, az élő találkozás során lehet levonni a legjobb következtetéseket, ott adott a metakommunikáció és még sok kis barátunk aki segíthet leleplezni a pácienst. Más-szóval, hogy miről mit hogyan írtam ide, alapból nem tükrözi a személyiségem és nem is fogja, mivel mindez egy előre kitervelt pénteki lustulási akció volt, töredékét sem mutattam meg a személyiségemnek. :D

De persze élvezem, hogy ezt hiszed. :)


Akkor is puszi.

2011. szept. 2. 17:19
 86/146 A kérdező kommentje:

17:18


Remélem nem találkozunk. :)

2011. szept. 2. 17:25
 87/146 anonim ***** válasza:
100%

ahan. szóval lehet, hogy úgy van, ahogy te mondod, hogy hazudott magáról az a bizonyos idősebb férfi, de tudod ilyenkor mindenki magából indul ki... azaz te se mondtál igazat magadról? innye:D mondom hogy tuti ronda vagy.


egyébként nem érdekel mit hiszel, hogy értesz egy csomó tudományághoz :DDD pfff hahahhha istenem de jót röhögtem. mr okoska a hupikék törpikékből :DD


akkor puszilj, ha lehet a popómnál

Miss felszínes

2011. szept. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/146 A kérdező kommentje:

17:27


Látom meggyőztelek ez örömmel tölt el.

Nem vagyok ronda továbbra sem :).


Nem értek egy csomó tudományághoz, de tök jó, hogy ezt is elhitted.


EZAZ, van egy idézet, miszerint a nők a legjelentéktelenebb részleteket jegyzik meg a legjobban, ez most is így történt (a miss felszínesre gondolok:))


Amúgy, ha kerek és formása popód akkor megpuszilom. :)

2011. szept. 2. 17:34
 89/146 anonim ***** válasza:
100%
pontosan, kerek, formás :), ráadásul feszes is!
2011. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/146 A kérdező kommentje:

17:39


Oké, örülök, hogy nem löttyedt segget kell megpusziljak.

2011. szept. 2. 17:42
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!