Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért ilyen félénkek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ilyen félénkek manapság?

Figyelt kérdés
Miért nem mernek leszólítani egy srácot? Hisz ez az ő dolguk lenne, lassan már ott tartunk, hogy egy fiúnak kell odamenni egy lányhoz...
2011. szept. 2. 14:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/146 A kérdező kommentje:

15:29


Csak azoknak adok, akikkel előtte némileg megismerkedem, illetve beszélek pár szót 2-esben, nem pedig egy délutáni lazító kérdéskavalkád random lakóinak. :D

2011. szept. 2. 15:31
 62/146 A kérdező kommentje:

Egyszerűen varázslatos, hogy mekkora összhangot lehet összehozni egy csoport ember közt. Anélkül,hogy bármiféle kapcsolatban vagy kontaktusban lennétek egymással, kollektíve abbahagytátok a válaszolást. Ezt miért nem lehet alkalmazni mondjuk a munkában, vagy az egész országban? Rögtön beindulna minden.


Hát ma is tanultunk valamit. :)

2011. szept. 2. 15:40
 63/146 anonim ***** válasza:
100%

neeeem gondolod komolyan, ugye? kérdezd már meg a haverjaidat! 17 évesen nem lehet ennyi eszed...így sosem lesz csajod!;)

15/l

2011. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/146 A kérdező kommentje:

15:47


Általában a haverjaim kérdeznek engem.

Egyenlőre tényleg nem érzek magamban elég képmutatást, hogy kapcsolatban legyek valakivel, de ha gondolom megtaníthatnál, hogy hogy kell hétköznapi szinten átlagosan kapcsolatba kerülni valakivel. :D

2011. szept. 2. 15:51
 65/146 anonim ***** válasza:
100%
úgy beszélsz mint egy ufó :D ilyen pasi senkinek se kell...
2011. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/146 A kérdező kommentje:

15:54


Ha képes vagyok így beszélni, akkor szerinted egyszerűbben nem? Ne fárassz, inkább hozz nekem egy jégkrémet légyszi :\:D

2011. szept. 2. 15:56
 67/146 anonim ***** válasza:
100%
o.O MI AZ, H A LÁNYOKNAK KELL LÉPNI?? -.- IGENIS A PASIKNAK KELL!! LEGYEN ANNYI EGY PASIBAN, H ODAMEGY A CSAJHOZ ÉS LESZÓLÍTJA!! Ha régen meg tudták tenni azt a pasik, h küzdöttek azért a nőért, akit szerettek/tetszettek nekik, akkor sztem a mai pasik is simán oda tudnak menni!!!!! -.- És nem arról van szó, h a lányok lettek visszahúzódóak, hanem a pasik lettek hihetetlen tutyi-mutyik... !!!!
2011. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/146 A kérdező kommentje:

15:57


Remek, egy kívülálló bekapcsolódik a beszélgetésbe visszaolvasás nélkül, erről írtam anno egy idézetet is.:D

Már kifejtettem az ellenérveket, olvass vissza. :)

2011. szept. 2. 15:58
 69/146 anonim ***** válasza:
96%

Még jó hogy az ebédem végén értem ehhez az egoista kis majomhoz!! Hánynom kell az ilyen "férfi" kezdeményektől.

Ül a gép előtt és szájkaratézik, az helyett, hogy csajozna ha már ekkora férfi-isten.

Menj kis barátom kasztráltatni magad, a te genetikai állományodnak nem kell szaporodni.

36F

2011. szept. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/146 anonim ***** válasza:
100%

nem! te akkora s'ggfej vagy :D hihetetlen, hogy nem fogod fel, hogy mit írt ide mindenki. Csak azt értelmezed, amit te akarsz és amire vissza tudsz pofázni pökhendien. Az hogy úgy beszélsz mint egy ufó nem arra értettem, hogy magasabb intelligenciával rendelkezel. Véletlenül sem! Így bárki tud beszélni, még egy ovis is. Az tükröződik az írásodból, hogy te mindenkinél okosabbnak hiszed magad, de te csak próbálsz az lenni :( itt filozofálsz mindenkinek, közben mindenki úgy olvassa ezt mintha egy 3 éves próbálna nagy dolgokat mondani az életről.

A másik: Ha szexeltél is valaha (na persze xD), nem ettől leszel érett és nem is attól, mert a haverjaid azt mondják hogy az vagy. Kefélhetsz össze-vissza, akkor sem leszel érett.

Majd ha megélsz a saját pénzedből, eltartod szépen a családodat (ami ilyen felfogással nem lesz), akkor majd az leszel, talán. :)



15:57 igazad van, de ezt úgyse fogja fel. :)

véletlenül se olvass vissza, mert időpocséklás...

2011. szept. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!