Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért ilyen félénkek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ilyen félénkek manapság?

Figyelt kérdés
Miért nem mernek leszólítani egy srácot? Hisz ez az ő dolguk lenne, lassan már ott tartunk, hogy egy fiúnak kell odamenni egy lányhoz...
2011. szept. 2. 14:19
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/146 A kérdező kommentje:

16:12


Nem vagyok egoista, miért ne válaszoljak azokra a kritikákra amikre tudok a legjobb tudásom szerint?


Amúgy ha hánynia kell tőlem, akkor nincs szerencséje, hiszen az ebédje végén ért ide, azaz van mit kihányni, ha még ebéd előtt pillantotta volna meg a kérdést, akkor nem lett volna mit. Szóval ez kissé ellentétes, remélem ezzel nem sértem meg.


"Ül a gép előtt és szájkaratézik"


Élőben is, általában sikerem van, érvelések terén.


"Menj kis barátom kasztráltatni magad, a te genetikai állományodnak nem kell szaporodni. "


Ebben nem értünk egyet. :)

2011. szept. 2. 16:17
 72/146 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan embert akinek a "szájkaratéval" csak azért van "sikere" mert mindenki ráhagyja csak ne kelljen hallgatni, és abbahagyja...ő sem veszi észre hogy ez igazából nem siker csak leminősítés........
2011. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/146 A kérdező kommentje:

16:17


Attól, hogy valaki valamire nem reagál, nem azt jelenti, hogy nem is értelmezi. Teljes mértékben értelmeztem a kommenteket, némely többértelmű is. Azt hiszem akinek van egy kis sütnivalója rájöhetett, hogy ez a kérdés valójában a válaszaiból táplálkozik, azaz megmutatja, hogy TE milyen vagy. Látod milyen jó kis érvet írtál, intelligens lány vagy, akik csak a lúzer szóval dobálóztak, nos unalmasak.


"Az tükröződik az írásodból, hogy te mindenkinél okosabbnak hiszed magad, de te csak próbálsz az lenni "


Igen, ez tükröződik, ez édes kevés viszonyítási alap egy emberhez. :)


"közben mindenki úgy olvassa ezt mintha egy 3 éves próbálna nagy dolgokat mondani az életről. "


Ki mondta, hogy nem 3 vagyok? :)

2011. szept. 2. 16:23
 74/146 anonim ***** válasza:
100%
És még egyetlen értelmes érvet sem olvastam tőled...csak azt látom bizonygatod hogy milyen f*a gyerek vagy....
2011. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/146 A kérdező kommentje:

16:21


Hát sajnálom szegényt, nálam általában reagálnak, és mindenki jól érzi magát. Ha valaki nem vevő erre hamar észreveszem.

2011. szept. 2. 16:25
 76/146 anonim ***** válasza:
100%
Persze persze :D
2011. szept. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/146 A kérdező kommentje:

16:24


Az érvelések értelmezéséhez is kell valamiféle sütnivaló. Egyébként nem is nagyon írtam érveket, inkább olyan dolgokat amiből mindenki eldöntheti, hogy mit értelmez a leírtakból és ennek megfelelően reagálhat.

2011. szept. 2. 16:27
 78/146 anonim ***** válasza:
100%

mindenre rálehet jönni az írásból! akár a szöveg értelmére, akár a külalakra. De leginkább, hogy hogyan írsz a saját látásod szerint. Tévhitben élsz.

Egoista vagy, mivel olyan szavakkal jellemezted magad mint pl "elbűvölő". Szóval ne tagadd, hogy nem vagy egos...

Az meg hogy nem 3 éves vagy, pont te mondtad. -.-"

2011. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/146 A kérdező kommentje:

16:29


Ha egy pöttömnyit jártas lennél a filozófiában, tudnád, hogy mindenki tévhitben él, ki-ki a saját tévhiteiben, tévhitek nélkül nem ember az ember. Visszanézve azért nevetsz magadon, mert mindaddig tévhitben éltél, nincs olyan ember aki ne tévhitben élne.


"Egoista vagy, mivel olyan szavakkal jellemezted magad mint pl "elbűvölő". Szóval ne tagadd, hogy nem vagy egos... "


Nem negatív értelemben...


"Az meg hogy nem 3 éves vagy, pont te mondtad. -.-""


Nem is vagyok 3 de nem is vagyok 4, 3 és fél vagyok. :D

2011. szept. 2. 16:35
 80/146 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy úgy alakítsd a saját tévhited, hogy elhidd, hogy az nem tévhit és jól érezd magad benne. Ez az élet lényege. :)
2011. szept. 2. 16:40
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!