Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csajozzak ha nemvagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak ha nemvagyok valami gazdag családból való? 15F

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy pont egy olyan suliba járok,ahol tök jó lányok vannak..egy csomó tetszik meg stb..

Az a baj hogy nem merek csajozni mert anyám most 7 hónapig munkanélkülin volt,most van munkája,havi olyan 92ezret keres,meg nagyanyám is itt él nálunk ő nyugdija olyan 57 ezer és hát elég nehezen jövünk ki..Így most elég kevés cuccom van,hét minden napján mindig más pólót feltudok venni,de kicsit ciki hogy csak ennyi van..pulóvert is csak most tudok kapni mert most kapja anyum első fizetését..Eddig nagyon rosszul voltunk.Na nayon belemerültem..

Lényeg hogy hogy tudnék úgy csajozni,hogyha szerintem esélyem sincs a sok páwa (20ezres cipőjük,karórájuk,farmerjuk pólójuk van..) mellett?Meg a lányok is mindenki sokkal tehetősebb mint én..Ide hozzánk nem is tudnám hozni,mert azért szégyenlem h milyen helyen lakunk..(Le van verve a csempe fürdőbe..ide nem is merném hozni őt..Igy tiszta fal az egész..Saját szobám nincs,galériám van ..Meg azért nem olyan sokszor tudnék elmenni moziba vele,nem is tudom mit lehetne velük csinálni pénz nélkül..:\

Nem is tudom mi a kérdés,gondolom csak van valakinek valamilyen ötlete..Köszi..


2011. szept. 27. 19:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
79%

Én egyidős vagyok veled, nem élek rosszul egyáltalán, de konkrétan tennék rá,hogy a fiúmnak milyen anyagi körülményei lennének..a ruhája miatt nem járnék senkivel. Az már egy fontosabb pont, hogy azért fürödj rendesen,stb.. Nem muszáj pénzes helyre vinni valakit, egy Duna parti séta(ha már Pestről van szó) a hidaknál.. nem kerül semmibe:) És vannak olyan lányok (köztük én is) akiknek ha elmondod, hogy nem élsz jól..akkor nem lenézni fognak, hanem nem várnak el dolgokat és megértenek. Sőt, őszintén .. én utálom az ilyen "páwák"-at.. teljesen hidegen hagynak..némelyiktől undorodom is!:)

15/L

2011. szept. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Utolsó jó volt ezeket hallani,de sajna ritka az olyan lány mint te,vagyis szerintem?:\

2011. szept. 30. 16:53
 23/26 semmi válasza:
Annyira azért nem kevés mert énis ilyen vagyok.., az elözö lánynal van a pont teljesen egyet értek :) csak tanulj hogy a jövöd rendben legyen,.. amugy meg ki az a hülye aki ma 20 ezret költ egy polo-ra?
2012. jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok jelenleg és nyilván nem

olyan lányt szeretnék magamnak aki a pénzre hajt de mindenkinek vannak elvárásai és ha nincs 2-3ezer forintod moziba vagy bulizni akkor lehetetlen (én most ebben a helyzetben vagyok) van egy lány aki nagyon tetszik de nem merem elhívni sehova,mert nincs pénzem és az a legbosszantóbb,hogy azthiszi van pénzem mert sok helyen voltam külföldön évközbe de most nincs pénzem azt hiszi,hogy nem merem elhívni bulizni pedig nem azért nem merem mert félek. szóval én rosszabb helyzetben vagyok ha látod ezt a hozzászólást akkor mesélhetnél,hogy mi történt veled azóta ;) 15F

2012. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Dolgoztam,van 20ezrem félrerakva,de az se tart örökké.Rájöttem nem lényeg a pénz,csak olyat kell keresni aki nem vár el tőled semmit,de amikor veszel valamit mondja h nemkell meg ilyenek,de oda adod neki:)
2012. szept. 20. 15:01
 26/26 anonim válasza:
az esely megvan barmire ... en ugynottem fel hogy 5 en egy lakasban. a csotanyok nyuzsogtek es olyan csajokat fogtam ki hogy neha ensem hittem el.. pl lovat kapott szulinapjara stb 😊 sokat szamit a penz sokmindent megold de teged ne helyetesitsen
2016. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!