Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csajozzak ha nemvagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak ha nemvagyok valami gazdag családból való? 15F

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy pont egy olyan suliba járok,ahol tök jó lányok vannak..egy csomó tetszik meg stb..

Az a baj hogy nem merek csajozni mert anyám most 7 hónapig munkanélkülin volt,most van munkája,havi olyan 92ezret keres,meg nagyanyám is itt él nálunk ő nyugdija olyan 57 ezer és hát elég nehezen jövünk ki..Így most elég kevés cuccom van,hét minden napján mindig más pólót feltudok venni,de kicsit ciki hogy csak ennyi van..pulóvert is csak most tudok kapni mert most kapja anyum első fizetését..Eddig nagyon rosszul voltunk.Na nayon belemerültem..

Lényeg hogy hogy tudnék úgy csajozni,hogyha szerintem esélyem sincs a sok páwa (20ezres cipőjük,karórájuk,farmerjuk pólójuk van..) mellett?Meg a lányok is mindenki sokkal tehetősebb mint én..Ide hozzánk nem is tudnám hozni,mert azért szégyenlem h milyen helyen lakunk..(Le van verve a csempe fürdőbe..ide nem is merném hozni őt..Igy tiszta fal az egész..Saját szobám nincs,galériám van ..Meg azért nem olyan sokszor tudnék elmenni moziba vele,nem is tudom mit lehetne velük csinálni pénz nélkül..:\

Nem is tudom mi a kérdés,gondolom csak van valakinek valamilyen ötlete..Köszi..


2011. szept. 27. 19:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, van, aki másra költené, mint kellene... Emiatt emelik az ilyen dolgok árát... Próbáld meg őket lebeszélni, kérlelni, vagy akár hívjatok szakembert... Írjátok össze, hogy mi más lehetne, hogy jobb legyen az anyagi helyzetetek. És ne csak azt nézzétek, hogy mi az olcsó, mi a gazdaságos, hanem, hogy hosszú távra mi lenne a jobb... Lehet, hogy pénzt adtok ki egy dologra, de az később sok költségtől szabadít meg benneteket... Hajrá ;)
2011. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Az eszeddel csajozz. És a szegénység nem szégyen. Engem sosem zavart, ha nem voltak menő cuccaim. Ha valaki emiatt néz le, vagy nem akar veled szóba állni, akkor hagyd a francba, próbálkozz másnál.
2011. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Srácok, azért valamit tegyünk helyre, mert látom itt lila köd van, és a kérdező aggodalma sajnos jogos.


A rendes lányok valóban nem a pénzre mennek. De, amikor, már arra se futja, hogy a pasi a saját részét fizesse a közös programokban (mozi, szórakozóhely, kaja, stb.), lássuk be, abba kevés lány megy bele. Efelől senkinek ne legyenek illúziói.


Ha valóban ekkora a baj, vállalj valami diák-munkát néha. Elég sz*r melók vannak, de legalább lesz 1 kis zsebpénzed.


26/F

2011. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Utolsó teljesen egyet értek.:(

Próbáltam már lebeszélni őket h akkor inkább elektromos cigi legyen mert olcsóbb,de " nem veszik meg mert drága" de persze azt nem látják h 1x ki adnak egy ilyen sz*rra 10ezret,utána nem kellm ár annyit költeni :(..

Diákmunkát be fogom vállalni,lehet anyunak hétvégén maszek munkába tudok segiteni..

2011. szept. 27. 19:46
 15/26 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
80%
Sok lány családja is szegény, nem csak te vagy úgy hogy nem tudsz fizetni semmit. Keress egy olyan lányt aki már tényleg tudja mit is jelent a "nincs" kifejezés, őt tényleg nem fogja zavarni ez a dolog. Különben is egy romantikus séta vagy egy éjszakai csillagnézés olykor sokkal többet jelent, mint beülni a moziba vagy egy drága étterembe...
2011. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
De ilyeneket a mi környékünkön nem találok,vagy nem tetszik,vagy egyáltalán nem tudom körülményeit..Csak látom h mindenkinek tök jó cuccai vannak,18ezres nike cipő stb..:(
2011. szept. 27. 20:02
 17/26 anonim válasza:
60%
Figyu teso:) teged ne erdekeljen kinek milyen Nikes cipoje van...fut elesik benne lejon az orra 18 ezer forintos ciponek anyi...ne torodj ezekkel:) Sajat magadat add,ne azt hogy ilyen cipo kell s ilyen polo.Ezek baromsagok.Ne torodj te ezzel.Es irtad hogy fel akasztod magad...nehogy megprobald mert nagy hulyeseg.Inkabb elj szegenyen mind felakaszd magad.
2011. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem számít ha nem vagy gazdag családból való és az sem,hogy milyen ruhákban jársz. Mert a csaj nem a szüleiddel akar járni hanem veled. Ha te olyan iskolába vagy vagy olyan életcéljaid vannak ami a csajnak tudat alatt biztonságot jelent akkor magasról leszarja az anyagi körülményeket.
2011. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A lényeg,hogy legyen biztos jövőd.
2011. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
72%

Figyelj, én jó körülmények között élek, de soha életemben nem az alapján választottam párt, hogy a srácnak mennyi pénze van... engem ez tökéletesen hidegen hagy, úgyhogy tök mindegy, mennyi pénze van egy lánynak, ugyanúgy lehet nála esélyed, ha a lány normális.:)

23/L

2011. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!