Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes-e olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berlin kérdése:

Érdemes-e olyan lánnyal kezdenem aki korábban "fűvel-fával" de megváltozott? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Ismerkedési fázisban vagyok egy lánnyal (21 éves), amikor együtt vagyunk mindig nagyon jól érezzük magunkat, őszinte volt és elmondta, hogy az elmúlt 3 évet végig "élte" grupen partik,3-4-es szexek, fiúk, lányok. Aki szembe jött azzal lefeküdt. De azt is mondta, hogy teljesen megváltozott és csakis normális, komoly kapcsolatot keres. Az egyik felem vonzza mint nő, mint ember a másik felem taszítja hogy mennyien mentek rajta végig. Mit tanácsoltok, mit tennétek a helyemben érdemes megpróbálni vele komolyan, vagy kutyából nem lesz szalonna?
2011. dec. 6. 20:29
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

"ő maga mesélte, hogy nem egyszer volt h 10 perc ismeretség után két faxt szopott majd bevették az egyik nőjét is."


Aztán majd az első apróbb zűr után, ami köztetek történt, már indul is és az első farokkal rendelkező személyre ráveti magát.



"Mint férfi nem ítélem el a szabad szexuális életet, mindannyiunknak van ilyen korszaka,"


Azért szerintem a legtöbb embernek nem volt olyan korszaka, hogy szervezett orgiákon vett részt, és hogy unalmában b.szott. Aki pedig 10 perc ismerettség után szopik, az egy ribanc, akárhogy is szépítjük.


"És abban is igazatok volt így látatlanul is, hogy igen most már nem lehet csak úgy őt megfektetni, legalábbis ahhoz képest, hogy kb 70 pasival volt és hol leszervezett orgiákon vett részt hol mint írtam spontán jött neki, 2-3 éven át heti 2-3-szor, nos ehhez képest mi egy hónapja randizgatunk de még csókon kívül más nem történt..."


Erről dumálok. Most persze már játssza a jó kislányt, hogy ő rá várni kell, mert ő nem fog egyből lefeküdni veled. Bezzeg korábban. Nyilván kell neki egy szerencsétlen, akit kihasználhat érzelmileg és anyagilag, miközben tovább szopkodik. Hagy a francba és keress egy normális csajt, így nem lesz ilyen dilemmád. A ribanc pedig magának köszönheti.

2011. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Nemfog megváltozni az "ilyen" típus! Lehet egy ideig nemfog megcsalni, de a másik fele meg vágyik az újabb kaland miatt! Szóval előbb utóbb úgy is megfog csalni, ez csak idő kérdése! Az meg erősíti csak a tényt amit leírtál hogy 10 perc után,meg grupen..stb, mert ez durva, normális tini lányra nem vall az ilyen!
2011. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
És a másik meg gondolj bele hogy milyen lehet ott lent neki! Sztem simán feldughatnád neki a fél karodat!
2011. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ :)
2011. dec. 8. 09:47
 25/36 anonim ***** válasza:

Nem vágtak partyba mivel férfi vagyok ha ez még eddig nem esett volna


le!

Teljesen normális dolog h egy csajt "szerte-szét b.sznak"! Ugyanis a


stabil párkapcsolatban élő csajok is igénylik h a fiújuk szerte-szét


b.ssza őket!!!

"jó kislány"? Addig is az volt, csak szerette a szexet!

"komolyan vegyék" Valakit csak azért lehet komolyan venni h sok


emberrel feküdt-e le vagy sem? Ezt milyen logikával hoztad ki?

"Az ilyen csajok szoktak lemenni egy buliba, ahol mindenkinek


szétteszik a lábukat, aztán ráfogják a piára és siránkoznak, hogy ők


mennyire szeretik a barátjukat." Sztereotípia lenne ezt minden csajra


ráhúzni! Akárhogy is állítod be a csajok igenis válogatnak! Még


szerencse h nem csak egy-két megfelelő ember létezik akivel


lefeküdnének, mert kihalna az emberiség, ugyanis a megfelelő emberek


sosem találnák meg egymást!

"Gondolom, ha ismernél valakit, aki korábban keményen ivott, vagy


drogozott és azt mondaná, hogy ő már megváltozott, akkor re sem


hinnéd el neki feltétel nélkül."

Ismerek több ilyen embert és 1000%-ra tudom h már nem isznak, és nem


is gyógyszerfüggők! Amúgy meg eléggé szegényes értékrend a fokozott


szexualitást a káros szenvedélyek és a deviáns viselkedések közé


sorolni!

"Az ilyenek pedig nem változnak meg soha az életben."

Az nem változik max h azután is könnyebben ismerkedik, ha épp párt,


vagy partnert keres, de ennek semmi köze sincs a hűség-hűtlenség


témaköréhez! Azzal nincs összefüggésben!

"Lehet, hogy primitív vagyok, de egy olyan csaj, akiben több g.ci


volt már, mint Európa összes spermabankjában, hadd ne vegyem már


komolyan."

Ez fóbia sztereotípia és irigység!:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__24..


egtobb-no-miert-nem-tud-szexelni-egy-ferfival-csak-ugy__oldal-1

12:43


Te nem a nőt nézed hanem egy tárgyat puncival és cicivel és azt


akarod h ne legyen használ! Ehhez nem lehet túl sokat hozzáfűzni, a


te gondolkodásod még a középkori elgondolások szintjén áll e téren.


tegnap 09:52

De most mi a gondod?! Ha 10 perc után két szimpatikus helyes kedves


jó nő azt mondaná h menjek fel velük mert ma van a szülinapjuk és ki


akarnak próbálni valamit, akkor azonnal mennék! Ettől cseppet sem


lennék kevesebb v rossz ember!

Nem kéne keverni a válogatás nélküli lezüllést, és az intenzív nemi


életet!

Amúgy 27F voltam ha valakit érdekel!



tegnap 14:39


"Aztán majd az első apróbb zűr után, ami köztetek történt, már indul


is és az első farokkal rendelkező személyre ráveti magát."

Ez rosszindulatú marhaság! Kétlem hogy komolyabb összeggel mernél


fogadni rá, mert ezt te magad sem hiszed!


"Aki pedig 10 perc ismerettség után szopik, az egy ribanc, akárhogy


is szépítjük. "

Ilyen megvilágításban nekem a ribanc nem pejoratív jelző!

Mi számít az ismeretségben? Az idő vagy a megismerés és az érzések


kiértékelésének szintje? Első látásra is lehet valaki szimpatikus és vonzó, aki bizalmat áraszt, és megfelelőnek tűnik! Ha megfordítod, biztos te is éreztél már hasonlót!


"Most persze már játssza a jó kislányt, hogy ő rá várni kell, mert ő nem fog egyből lefeküdni veled. Bezzeg korábban. Nyilván kell neki egy szerencsétlen, akit kihasználhat érzelmileg és anyagilag, miközben tovább szopkodik.....A ribanc pedig magának köszönheti."


Nagyon buta agresszív és rosszindulatú ez a felfogás, ráadásul úgy h nem is ismered azt a lányt!!!! Én erre a helyedben nem lennék büszke!!!



tegnap 14:39

"Nemfog megváltozni az "ilyen" típus! Lehet egy ideig nemfog megcsalni, de a másik fele meg vágyik az újabb kaland miatt! Szóval előbb utóbb úgy is megfog csalni, ez csak idő kérdése! Az meg erősíti csak a tényt amit leírtál hogy 10 perc után,meg grupen..stb, mert ez durva, normális tini lányra nem vall az ilyen!"


Azért mert az általános sztereotípiák erről szólnak és te eezt hangozatod mint örök igazságot, még egyáltalán nem így van!

Először is embere válogatja! Másodszor meg ti a csordaösztön csapdájába estetek!



tegnap 16:44

"És a másik meg gondolj bele hogy milyen lehet ott lent neki! Sztem simán feldughatnád neki a fél karodat!"


Gratulálok! Egy újabb ostoba sztereotípia! Biológiából meg 1-es!!!!

Talán ha annyi energiát fektetnél a női test megismerésébe mint amennyit egyesek a nők szapulásába akkor nem írnál ilyen marhaságokat!

Először is, a hüvely tágulékony, és rugalmas! Az alakarodat is be lehet tuszkolni elég sok csajnak! Amúgy meg pont hogy ott lent izom van! A izom használattól erősödik, míg a nem használattól sorvad! Ez általános iskola!

Nem tudom honnan veszed a bátorságot hogy előítéleteket gyárts mások lefikázására ilyen nyilvánvaló valótlanságok alapján???!!!


Nézzetek magatokba mert emberiességből, nők iránti tiszteletből és ami a legfontosabb ÉRTELMES GONDOLKODÁSBÓL elégtelenre vizsgáztatok!!!

2011. dec. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

”Teljesen normális dolog h egy csajt "szerte-szét b.sznak"! Ugyanis a

stabil párkapcsolatban élő csajok is igénylik h a fiújuk szerte-szét b.ssza őket!!!


Hol olvastál te stabil párkapcsolatról? Világosan leírta, hogy SOHA NEM volt kapcsolata és még unalmában is b*szott, tehát feltehetőleg most sem fogja egy bárnerral beérni hosszútávon.


"jó kislány"? Addig is az volt, csak szerette a szexet!

"komolyan vegyék"

”Valakit csak azért lehet komolyan venni h sok

emberrel feküdt-e le vagy sem? Ezt milyen logikával hoztad ki? „


Nem csak azért lehet komolyan venni, de sok mindent elmond az emberről és nem kell hozzá összetett logika.


"Az ilyen csajok szoktak lemenni egy buliba, ahol mindenkinek

szétteszik a lábukat, aztán ráfogják a piára és siránkoznak, hogy ők

mennyire szeretik a barátjukat."


Sztereotípia lenne ezt minden csajra

ráhúzni! Akárhogy is állítod be a csajok igenis válogatnak!


Ki mondta, hogy minden csajra ráhúztam? Oda van írva, hogy az ILYEN csajok, nem az ÖSSZES!


„Még szerencse h nem csak egy-két megfelelő ember létezik akivel lefeküdnének, mert kihalna az emberiség, ugyanis a megfelelő emberek sosem találnák meg egymást!”


Ez az állítás akkor lenne helytálló, ha minden egyes aktus során teherbe esnének az emberiség érdekében, így megint csak hülyeséget beszélsz. Sokan megtalálják egymást anélkül, hogy széttették volna az egész városnak, vagy átmenetek volna az egész városon, de nyilván ők a hülyék.


"Gondolom, ha ismernél valakit, aki korábban keményen ivott, vagy drogozott és azt mondaná, hogy ő már megváltozott, akkor re sem hinnéd el neki feltétel nélkül."

Ismerek több ilyen embert és 1000%-ra tudom h már nem isznak, és nem is gyógyszerfüggők!


Mivel nyilván velük vagy a nap 24 órájában, ezt 1000%-ban tudod. Furcsa mód én csak olyanokat ismerek, akik hazudnak.


„Amúgy meg eléggé szegényes értékrend a fokozott szexualitást a káros szenvedélyek és a deviáns viselkedések közé sorolni! „


Miért, nem az? Ennyi erővel az alkohol utáni vágy is csak egy felfokozott érzés. A narkós, a piás, a nikotinista is abban leli örömét. Aki folyamatosan dugatja magát, akkor pedig abban, tehát erre van szüksége, mert már ráállt, így igen is lehet függőség.


"Lehet, hogy primitív vagyok, de egy olyan csaj, akiben több g.ci volt már, mint Európa összes spermabankjában, hadd ne vegyem már komolyan."

Ez fóbia sztereotípia és irigység!:

Tényleg nagyon irigy vagyok a spremaputtonyokra. Nem ártana utánanézed a fóbia és sztereotípia fogalmaknak, mert attól még nem leszel értelmesebb, hogy idegen szavakkal dobálózol.


”Te nem a nőt nézed hanem egy tárgyat puncival és cicivel és azt akarod h ne legyen használ! Ehhez nem lehet túl sokat hozzáfűzni, a te gondolkodásod még a középkori elgondolások szintjén áll e téren.”


Megint a nőgyűlölő bélyeg. Ismétlem: nem hordtam le az összes nőnemű lényt a bolygón, csak ezt a csajt és a hozzá hasonlókat. A gondolkodásom pedig akkor lenne középkori, ha azt írtam volna, hogy törjük kerékbe.


”De most mi a gondod?! Ha 10 perc után két szimpatikus helyes kedves jó nő azt mondaná h menjek fel velük mert ma van a szülinapjuk és ki akarnak próbálni valamit, akkor azonnal mennék! Ettől cseppet sem lennék kevesebb v rossz ember! Nem kéne keverni a válogatás nélküli lezüllést, és az intenzív nemi életet!”


Nyilván ha ilyen történne, egyetlen férfiember sem mondana nemet, de nem is venné komolyan a csajokat. Vagy te egyből a potenciális barátnőt látod az ilyenekbe. Aki pedig 10 perc ismerettség után már ajánlatot tesz, az erősen súrolja a züllés kategóriáját. Nyilván többször is tesznek ilyet, így ki tudja hányan húzták már meg őket, de ki beszélt is szülinapról?


FOLYT KÖV….

2011. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

”Amúgy 27F voltam ha valakit érdekel!”


Senkit sem érdekel, de bár ne írtad volna ki.



"Aztán majd az első apróbb zűr után, ami köztetek történt, már indul


is és az első farokkal rendelkező személyre ráveti magát."


„Ez rosszindulatú marhaság! Kétlem hogy komolyabb összeggel mernél fogadni rá, mert ezt te magad sem hiszed!”


Nyilván te tudod mit hiszek el és mit nem. A fél vesémet fel tenném rá, hogy igazam van.


"Aki pedig 10 perc ismerettség után szopik, az egy ribanc, akárhogy is szépítjük. "


”Ilyen megvilágításban nekem a ribanc nem pejoratív jelző!

Mi számít az ismeretségben? Az idő vagy a megismerés és az érzések kiértékelésének szintje? Első látásra is lehet valaki szimpatikus és vonzó, aki bizalmat áraszt, és megfelelőnek tűnik! Ha megfordítod, biztos te is éreztél már hasonlót!”

A dugás utáni vágy mióta számít érzésnek? Vagy te 10 perc után feltétel nélkül megbízol bárkiben, megszeretsz bárkit? Max. csak vágyat érezhetsz, hogy megdug a csajt, de nem keveled.


"Most persze már játssza a jó kislányt, hogy ő rá várni kell, mert ő nem fog egyből lefeküdni veled. Bezzeg korábban. Nyilván kell neki egy szerencsétlen, akit kihasználhat érzelmileg és anyagilag, miközben tovább szopkodik.....A ribanc pedig magának köszönheti."


”Nagyon buta agresszív és rosszindulatú ez a felfogás, ráadásul úgy h nem is ismered azt a lányt!!!! Én erre a helyedben nem lennék büszke!!!”


Ez csak realizmus. Ki mondta, hogy büszke vagyok rá?



"Nemfog megváltozni az "ilyen" típus! Lehet egy ideig nemfog megcsalni, de a másik fele meg vágyik az újabb kaland miatt! Szóval előbb utóbb úgy is megfog csalni, ez csak idő kérdése! Az meg erősíti csak a tényt amit leírtál hogy 10 perc után,meg grupen..stb, mert ez durva, normális tini lányra nem vall az ilyen!"


”Azért mert az általános sztereotípiák erről szólnak és te eezt hangozatod mint örök igazságot, még egyáltalán nem így van! Először is embere válogatja! Másodszor meg ti a csordaösztön csapdájába estetek!”


Ja persze, mindig az illető a kivétel, akire nem illik a szabály. Miért lenne ez csordaösztön? Ha több ember ugyanúgy vélekedik valamiről, akkor ők a hülyék?


tegnap 16:44

"És a másik meg gondolj bele hogy milyen lehet ott lent neki! Sztem simán feldughatnád neki a fél karodat!"


”Gratulálok! Egy újabb ostoba sztereotípia! Biológiából meg 1-es!!!! Talán ha annyi energiát fektetnél a női test megismerésébe mint amennyit egyesek a nők szapulásába akkor nem írnál ilyen marhaságokat! Először is, a hüvely tágulékony, és rugalmas! Az alakarodat is be lehet tuszkolni elég sok csajnak! Amúgy meg pont hogy ott lent izom van! A izom használattól erősödik, míg a nem használattól sorvad! Ez általános iskola! Nem tudom honnan veszed a bátorságot hogy előítéleteket gyárts mások lefikázására ilyen nyilvánvaló valótlanságok alapján???!!! „


Tehát a fő érved a sztereotípia. Értjük.


”Nézzetek magatokba mert emberiességből, nők iránti tiszteletből és ami a legfontosabb ÉRTELMES GONDOLKODÁSBÓL elégtelenre vizsgáztatok!!!”


Szerintem pedig te nézz magadba és legközelebb gondolkozz el, mielőtt baromságokat írsz le és okosabbn

2011. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Azt biztos nem írtam, hogy sosem volt komoly kapcsolata, azt mondtam, vagy véltem mondani, hogy ezt a szabados életet nem párkapcsolat mellett csinálta és nem is pénzért, tehát nem lehet ráhúzni azt, hogy megcsalta a párját és a szó igaz értelmében ..urva lenne. Volt kapcsolata, és miután végett ért kezdett élni, és ezt a korszakát zárta most le (legalábbis szeretnék hinni benne).

Üdv.

2011. dec. 9. 11:54
 29/36 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hány éves vagy?
2011. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
sok...
2011. dec. 9. 18:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!