Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes-e olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berlin kérdése:

Érdemes-e olyan lánnyal kezdenem aki korábban "fűvel-fával" de megváltozott? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Ismerkedési fázisban vagyok egy lánnyal (21 éves), amikor együtt vagyunk mindig nagyon jól érezzük magunkat, őszinte volt és elmondta, hogy az elmúlt 3 évet végig "élte" grupen partik,3-4-es szexek, fiúk, lányok. Aki szembe jött azzal lefeküdt. De azt is mondta, hogy teljesen megváltozott és csakis normális, komoly kapcsolatot keres. Az egyik felem vonzza mint nő, mint ember a másik felem taszítja hogy mennyien mentek rajta végig. Mit tanácsoltok, mit tennétek a helyemben érdemes megpróbálni vele komolyan, vagy kutyából nem lesz szalonna?
2011. dec. 6. 20:29
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyjából hasonló lehettem, mint a barátnőd.. Ugyan gruppen nem volt, de nem akartam semmi mást egyetlen pasitól sem. Nincs ezen mit szégyellnem, nem vertem át senkit. 3 éve van párom, nem csaltam meg és nem is tenném. Ő már az első randin megtudta, hogy milyen voltam, nem szerettem volna úgy indítani, hogy később érje meglepetés. De nem vagyok ettől ribanc, vagy agyon használt. Egyszerűen amikor szükségem volt rá, akkor találtam olyan (bizonyos kritériumoknak megfelelő) partnert, akivel együtt lehettem. A biztonságra mindig figyeltem, és gondom sem lett belőle. Élveztem csak a helyzetet. :) De az emberek tudnak változni, és el lehet egy-egy korszakot hagyni. Persze csak akkor, ha tényleg szeretné. :)
2011. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

"grupen partik,3-4-es szexek, fiúk, lányok"

HOL? :O

2011. dec. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 6. 22:41
 14/36 anonim ***** válasza:
0%
Ez a nagy őszinteségi roham csak arra kellett, hogy elaltassa a gyanúdat a ribanc. Gondolom most meg játssza az elérhetetlen jó kislányt. Dugd meg és hajtsd el a g*cibe.
2011. dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
60%

Szeretem az olyan lányokat, akik kiélik magukat, aztán ruhát váltanak, letusolnak és azt hiszik, tiszta lappal indulhatnak, most már mindenkinek komolyan kell venni őket, tisztelni kell őket, sőt udvarolni nekik és most már aztán nem dugnak csak úgy össze-vissza, hanem csak azzal, aki jár velük.

Én azt mondom, hogy a múltja elől senki sem menekülhet el, az örökre el fogja kísérni és nem kötelező az új arcának hinnie senkinek, nem kell elhinni az álarcot, amit hirtelen magára kapott.

Nem ítélem el, hogy össze-vissza dugott, mert joga van hozzá. De nem várhatja el, hogy ezentúl másként álljon hozzá bárki is. Vállalni kell a tettei következményeit. És ebben az is benne van, hogy ezentúl más is csak szexet akar majd tőle.

Én jól megraknám, majd dobnám. Sajnálom, de nekem ennyit érne a csaj.

2011. dec. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
A múltja meghatározza az embert elég komolyan... a csajnak meg elég erős múltja van.
2011. dec. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Ja hogy túl használt a csaj neked. Mintha csak egy kabát lenne amit már sokan hordtak... Ideje lenne nem tárgyként kezelni őt!

Akárkikkel is feküdt le eddig, nem számít! Az semmit nem árul el az emberi értékeiről! Attól még lehet odaadó szeretni való kedves helyes lány!

Én örülnék egy ilyen csajnak mert a felfogása nem prűd és nem is gátlásos! Az ilyen csajok izgalmasak és már ki is élték a vágyaikat. Tapasztaltak és ha tartósat akarnak, akkor valószínűleg úgy is van!!!


Ha lenézed őt a múlt miatt akkor nem érdemled meg őt, és semmi jót és szépet sem amit tőle kaphatnál!!!


A laza szexuális felfogás és a hűség az két különböző és jól összeférő dolog!!!!!!

2011. dec. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
tegnap 22:53 Nagyon primitív vagy!
2011. dec. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Csak nem téged is partiba vágtak már párszor, hogy ennyire megértő vagy a csajjal?

Már megbocsáss, de szerintem nem normális dolog, hogy valakit szerte-szét b.sznak aztán egyszercsak kijelenti, hogy ő már megváltozott és jó kislány, sőt elvárja, hogy komolyan vegyék és udvaroljanak. Az ilyen csajok szoktak lemenni egy buliba, ahol mindenkinek szétteszik a lábukat, aztán ráfogják a piára és siránkoznak, hogy ők mennyire szeretik a barátjukat. Gondolom, ha ismernél valakit, aki korábban keményen ivott, vagy drogozott és azt mondaná, hogy ő már megváltozott, akkor re sem hinnéd el neki feltétel nélkül. Vagy ha egy srác, akivel szeretnél összejönni és bevallaná, hogy előtted több szár ribancot vart már le. Az ilyenek pedig nem változnak meg soha az életben. Lehet, hogy primitív vagyok, de egy olyan csaj, akiben több g.ci volt már, mint Európa összes spermabankjában, hadd ne vegyem már komolyan.

2011. dec. 7. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Kívülállóként sajnos én is így látnám ahogy a válaszadók többsége, de mivel benne vagyok a történetben ambivalensek az érzésem egyszerre vonz és taszít. Többetek jól látja a dolgokat, ő maga mesélte, hogy nem egyszer volt h 10 perc ismeretség után két faxt szopott majd bevették az egyik nőjét is. Mint férfi nem ítélem el a szabad szexuális életet, mindannyiunknak van ilyen korszaka, de ha ugyanez annak a múltjában történt akihez érzelmileg kötődöm, hát nem is tudom, több mint zavaró. Viszont önmagában ezért nem zárhatom le a dolgot, hiszen nem csalt meg senkit, nem pénzért tette stb. "csak" szabados volt.

És abban is igazatok volt így látatlanul is, hogy igen most már nem lehet csak úgy őt megfektetni, legalábbis ahhoz képest, hogy kb 70 pasival volt és hol leszervezett orgiákon vett részt hol mint írtam spontán jött neki, 2-3 éven át heti 2-3-szor, nos ehhez képest mi egy hónapja randizgatunk de még csókon kívül más nem történt...

2011. dec. 7. 09:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!