Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes-e olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berlin kérdése:

Érdemes-e olyan lánnyal kezdenem aki korábban "fűvel-fával" de megváltozott? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Ismerkedési fázisban vagyok egy lánnyal (21 éves), amikor együtt vagyunk mindig nagyon jól érezzük magunkat, őszinte volt és elmondta, hogy az elmúlt 3 évet végig "élte" grupen partik,3-4-es szexek, fiúk, lányok. Aki szembe jött azzal lefeküdt. De azt is mondta, hogy teljesen megváltozott és csakis normális, komoly kapcsolatot keres. Az egyik felem vonzza mint nő, mint ember a másik felem taszítja hogy mennyien mentek rajta végig. Mit tanácsoltok, mit tennétek a helyemben érdemes megpróbálni vele komolyan, vagy kutyából nem lesz szalonna?
2011. dec. 6. 20:29
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
amúgy 29, de hidd el sok mindent láttam már ha erre vonatkozik a kérdésed
2011. dec. 9. 18:31
 32/36 anonim ***** válasza:

Olyan szépen nyilatkozol, sokkal idősebbnek gondoltalak.

Szóval egy élettapasztalattól buzgó 40 körüli, jó magas férfi képe villant be, ahogy olvastalak. Azt látom, hogy művelt vagy és értelmes. Ez nagyon ritka kincs, és én mondom neked, ilyen tulajdonsággal 100 meg 100 értelmes nőt fogsz magad mellé találni.


Azonban ha neked ez a lány úgy érzed boldogságot tud nyújtani, akkor maradj mellette. Amennyiben kételkedsz,vagy undorodsz tőle (mindkettő tökéletesen érhető), akkor inkább még most lépj ki ebből a kapcsolatból, hogy egyikőtöknek se fájjon annyira a dolog.


Ha egy trógernek tűntél volna a soraidból, akkor azt mondanám maradj mindenképp a csaj mellett, de nem vagy az, így gondold végig.

2011. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

"Hol olvastál te stabil párkapcsolatról? Világosan leírta, hogy SOHA NEM volt kapcsolata és még unalmában is b*szott, tehát feltehetőleg most sem fogja egy bárnerral beérni hosszútávon. "


Talán pont ezért vágyik már régóta stabil párkapcsolatra! Viszont az "unalmában is b*szott" szerintem nem volt az infók között! Ez szintén rosszindulatot sugalló kijelentés.


"Nem csak azért lehet komolyan venni, de sok mindent elmond az emberről és nem kell hozzá összetett logika."


Csak egy dolgot árul ez el az emberről, mégpedig hogy szereti a szexet és sok más csajjal ellentétben ő föl is vállalja! Ezen kívül semmi más következtetést nem lehetne levonni sz illető személyiségére nézve!


"Ki mondta, hogy minden csajra ráhúztam? Oda van írva, hogy az ILYEN csajok, nem az ÖSSZES! "


Én meg úgy értettem hogy az összes ilyen csajra ráhúztad! Vannak zavaros értékrendű lányok akik a megbecsülést így hajszolják, mert nem tudták a szüleik biztosítani a normális nevelést és az egészséges személyiségfejlődést, de őmellettük sok másik lány is van aki csak szabad akar lenni és az életével rendelkezni, és ha éppen bizsereg a puncija akkor dugni akar egy megfelelő sráccal.


"Ez az állítás akkor lenne helytálló, ha minden egyes aktus során teherbe esnének az emberiség érdekében, így megint csak hülyeséget beszélsz. Sokan megtalálják egymást anélkül, hogy széttették volna az egész városnak, vagy átmenetek volna az egész városon, de nyilván ők a hülyék. "


Te mit nem értesz?! Pont azt mondom h mindenki azért talál párt mert sok megfelelője van. Pontosan ezért sok potenciális szexpartnere is van!!! Magyarul azok közül választ és nem válogatás nélkül, fűvel fával csinálja!!!


"Mivel nyilván velük vagy a nap 24 órájában, ezt 1000%-ban tudod. Furcsa mód én csak olyanokat ismerek, akik hazudnak."


Pont hogy az egyikkel együtt vagyok a nap 24 órájában!


"Miért, nem az? Ennyi erővel az alkohol utáni vágy is csak egy felfokozott érzés. A narkós, a piás, a nikotinista is abban leli örömét. Aki folyamatosan dugatja magát, akkor pedig abban, tehát erre van szüksége, mert már ráállt, így igen is lehet függőség. "


Pontosan a feltételes mód a kulcs! A szabadabb elvű lányok alig pár százaléka csak aki függő, magyarul orvosi eset! Amúgy meg nem az!!! A szex jó, akkor a sok szex és a sok alkalom miért válik egyből rosszá? Csak az irigység ami miatt ez ellenszenvet kelt.


"Tényleg nagyon irigy vagyok a spremaputtonyokra. Nem ártana utánanézed a fóbia és sztereotípia fogalmaknak, mert attól még nem leszel értelmesebb, hogy idegen szavakkal dobálózol. "


Talán ha megpróbálnád kiszótárazni ezeket az idegen szavakat akkor értenéd hogy miről beszélek! És igenis irigy vagy, és ezért teszed a magad számára taszítóvá azokat a lányokat hogy ne okozzon akkora kellemetlenséget az irigykedés. Ez pszichológia, még ha neked csak sima meggyőződésnek is tűnik!


"Megint a nőgyűlölő bélyeg. Ismétlem: nem hordtam le az összes nőnemű lényt a bolygón, csak ezt a csajt és a hozzá hasonlókat. A gondolkodásom pedig akkor lenne középkori, ha azt írtam volna, hogy törjük kerékbe. "


A nőgyűlölő az tök mást jelent! Te lehet h szereted a nőket de nem önálló döntésű élőlényekként kezeled őket, hanem inkább megszerezhető tulajdonként.

A szexuális gondolkodásod középkori. Mármint az akkori elvek köszönnek vissza nagymértékben a szavaidból. Az agressziód foka és a lenézésed miatt pedig akár azt is kívánhatnád nekik hogy törjék őket kerékbe!


"Nyilván ha ilyen történne, egyetlen férfiember sem mondana nemet, de nem is venné komolyan a csajokat. Vagy te egyből a potenciális barátnőt látod az ilyenekbe. Aki pedig 10 perc ismerettség után már ajánlatot tesz, az erősen súrolja a züllés kategóriáját. Nyilván többször is tesznek ilyet, így ki tudja hányan húzták már meg őket, de ki beszélt is szülinapról? "


Ha belemész ilyenbe, akkor semmi alapod megszólni őket mivel te is ugyanazt teszed! Ezt persze a te gondolkodásod elég nagyvonalűan mellőzi felismerni!

Én komolyan venném azokat a csajokat! Ugyanis mint ezt korábban kifejtettem ez semmilyen információt nem árul el róluk, azon kívül hogy szabadabban gondolkodnak. Nyilván tetszek nekik és vágyat éreznek iorántam, valamint valamilyen szinten bizalmat is éreznek irántam amit az emberismeretükre alapozhatnak. Ebben semmi kivetnivalót nem látok! A szülinak csak példa volt a hármasra. Amúgy meg ha a csaj úgy néz ki akkor akár barátnőnek is elfogadnám ha megismerem jobban és olyannak találom!

Én is ajánlatot tennék 10 perc után, ha jó esélyem lenne a sikerre! Ez nem züllés! Miért lenne az? A züllés az az amikor az igényesség, és a még elfogadható erkölcsi gátlások szintje erősen alább esik! Nem gondolnám hogy igénytelenek ha engem választanak, mert nem vagyok egy mosdatlan csavargó, vagy egy jellemtelen bunkó! Mindössze arról van szó hogy két ember azt érzi hogy a másik megfelelő. Vagyis olyanok közül való, akiket normálisnak és értékesnek tart, és alkalmasnak arra h beengedje őt az intim szférájába.


"Senkit sem érdekel, de bár ne írtad volna ki."

Téged nem érdekel! Más nevében ne beszélj!


"Nyilván te tudod mit hiszek el és mit nem. A fél vesémet fel tenném rá, hogy igazam van."

Igen mert fél vesével még lehet élni! :D

Amúgy meg akkor elvakultabb vagy mint gondoltam!


"A dugás utáni vágy mióta számít érzésnek? Vagy te 10 perc után feltétel nélkül megbízol bárkiben, megszeretsz bárkit? Max. csak vágyat érezhetsz, hogy megdug a csajt, de nem keveled. "


Két ember között fellépnek érzések. Szimpátia, ellenszenv, bizalom, bizalmatlanság, vagy egy megmagyarázhatatlan álmodozós elképzelés ami valószerűnek hat. Az ember a másik mimikájából kiszűr alapvető személyiségbeli dolgokat! Elég valakivel pár percet beszélgetni hogy jó megérzések jöjjenek!

Én ma pont láttam egy lányt egy értekezleten, aki nagyon helyes volt és szimpatikus, egymás szemébe néztünk, és ahogy figyeltem amint egy másik sráccal beszélgetett kirajzolódott nagy vonalakban a személyisége. Van akivel ez közel sem megy ilyen gyorsan, de van akivel sokkal gyorsabb. Attól függ hogy a tudatalattidban milyen tapasztalati mintából mennyi van! És azthiszem kedvelem. Amíg ennek az ellenkezőjére nem ad okot, addig ez áll vele szemben, és sanszos h ha összejönnénk akkor ráerősítene a bizalmamra. Ha akarta volna és olyan lett volna a hangulat akkor simán elmentem volna vele, és ugyanúgy tisztelném utána is.


"Ez csak realizmus. Ki mondta, hogy büszke vagyok rá?"


A realizmus egy irányzat, de ha a realitásra gondoltál akkor sem helyénvaló, ugyanis nem hinném h olyan átverés lenne a dologban mint azt te beállítod! Nyilván nem fog a csaj úgy odamenni, hogy szerelmes vagok beléd és téged akarlak közben meg csak a testem kell neki. :D

Eléggé büszkén képviseled az álláspontodat szerintem.


"Ja persze, mindig az illető a kivétel, akire nem illik a szabály. Miért lenne ez csordaösztön? Ha több ember ugyanúgy vélekedik valamiről, akkor ők a hülyék? "


Mivel általában a 'kivételekből' van sokkal több így sanszos hogy akivel találkozol az kivétel!

A csordaösztön az az amikor felvállalod a tömeg elméletét sajátod nem lévén, és azt fogadod el sajátodnak anélkül hogy azt valójában logikai vizsgálatnak vetnéd alá! Így szerény véleményem szerint nem lehet intelligensen gondolkodó ember aki nem gondolkodik, csak átvesz valamit!


"Tehát a fő érved a sztereotípia. Értjük."


Ez inkább a te érved! Én csak nevén neveztem: Sztereotípia! Tökéletesen leírod a közfelfogást annak minden logikátlan és rosszindulatú, teljesen hiteltelen vonásával együtt!


"Szerintem pedig te nézz magadba és legközelebb gondolkozz el, mielőtt baromságokat írsz le és okosabbn"


Én tisztában vagyok magammal és pont hogy kettőnk közül én gondolkodok, te pedig csak azt hajtogatod ami rád ragadt! Persze biztos nagyon sértené az önérzetedet, ha gondolkodni kéne mert esetleg olyan következtetésre jutnál ami szembe megy a betanult válaszaiddal.


ma 11:54

Amit írsz az pont azt igazolja h nincs deviáns viselkedésre utaló információ! Akkor meg miért kéne egyből aljas módon és főleg ismeretlenül a rosszat feltételezni?!

2011. dec. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

"Nyilván ha ilyen történne, egyetlen férfiember sem mondana nemet, de nem is venné komolyan a csajokat. Vagy te egyből a potenciális barátnőt látod az ilyenekbe. Aki pedig 10 perc ismerettség után már ajánlatot tesz, az erősen súrolja a züllés kategóriáját. Nyilván többször is tesznek ilyet, így ki tudja hányan húzták már meg őket, de ki beszélt is szülinapról? "


Ha belemész ilyenbe, akkor semmi alapod megszólni őket mivel te is ugyanazt teszed! Ezt persze a te gondolkodásod elég nagyvonalűan mellőzi felismerni!


Azért hatalmas különbség van aközött, hogy az ember megdug valakit és utána elhajtja a francba, vagy komoly kapcsolatot is eltudna képzelni vele és aki 10 perc alatt bedől, az teljesen alkalmatlan az utóbbira.


Én komolyan venném azokat a csajokat! Ugyanis mint ezt korábban kifejtettem ez semmilyen információt nem árul el róluk, azon kívül hogy szabadabban gondolkodnak. Nyilván tetszek nekik és vágyat éreznek iorántam, valamint valamilyen szinten bizalmat is éreznek irántam amit az emberismeretükre alapozhatnak.


Unalmas már ez a szabadelvű dumád. Akkor szerinted, aki betép az is szabadelvű, mert annak nevezik magukat? De gondolom te is elítéled a narkósokat. Rengeteg olyan csaj van, aki odamegy egy sráchoz, aki jó cuccokban van és drága a kocsija és önként felajánlja, hogy leszopja. De ugye egy átlagos sráchoz nem mennének oda. Ez aztán az emberismeret.


„Amúgy meg ha a csaj úgy néz ki akkor akár barátnőnek is elfogadnám ha megismerem jobban és olyannak találom!”


Szíved joga így vélekedni, csak nehogy a nagy szabadelvűségében másnap már mással dugjon ismerettség után. Ha pedig egy csaj rögtön a testét ajánlja fel, akkor nyilván mást nem is tud nyújtani. Nem akarja, hogy megismerjük egymást, mert teljesen ostoba és semmi mást sem tud nyújtani. De ugye a mai világban az a menő, hogy előbb dugnak, aztán pedig kijelentik, hogy járnak. Az sem jó, ha hónapokig szopatják a másikat.


”Nem gondolnám hogy igénytelenek ha engem választanak, mert nem vagyok egy mosdatlan csavargó, vagy egy jellemtelen bunkó! Mindössze arról van szó hogy két ember azt érzi hogy a másik megfelelő. Vagyis olyanok közül való, akiket normálisnak és értékesnek tart, és alkalmasnak arra h beengedje őt az intim szférájába.”


Megint csak, nem mindegy, hogy csak egy numerát akarsz, vagy hosszú távra. Elég ha csak elmész egy szórakozóhelyre, ahol tízen éves kis ribancok egyből le akarnak smárolni, pedig még be sem léptél az ajtón. Alig pár pillanat után. Gondolom nekik is olyan k*rva jó az emberismeretük. Aztán, ha nem jön össze, mennek a következőhöz, akit már le is szopnak, aztán a következőhöz stb. De persze ők is értékes lányok, csak engednek a vágyaiknak.



Igen mert fél vesével még lehet élni! :D

Amúgy meg akkor elvakultabb vagy mint gondoltam!



„Az ember a másik mimikájából kiszűr alapvető személyiségbeli dolgokat! Elég valakivel pár percet beszélgetni hogy jó megérzések jöjjenek!”


Persze. Végül is az elmebeteg sorozatgyilkosok is barátságosan közelítettek az áldozataik felé, nem pedig habzó szájjal, vérben forgó szemekkel, késsel a kezükben. Lóf*szt sem lehet leszűrni pár perc alatt, hiába hiszed az ellenkezőjét.



"Tehát a fő érved a sztereotípia. Értjük."


Ez inkább a te érved! Én csak nevén neveztem: Sztereotípia! Tökéletesen leírod a közfelfogást annak minden logikátlan és rosszindulatú, teljesen hiteltelen vonásával együtt!


Nem hinném. Te írtad le egy csomószor, hogy sztereotípia, rossz indulatú feltételezés stb.



Én tisztában vagyok magammal és pont hogy kettőnk közül én gondolkodok, te pedig csak azt hajtogatod ami rád ragadt! Persze biztos nagyon sértené az önérzetedet, ha gondolkodni kéne mert esetleg olyan következtetésre jutnál ami szembe megy a betanult válaszaiddal.


Ja megint csak az a jó, amit te írsz. Ha már nem tudsz mit mondani, akkor jön az, hogy én nem gondolkodok és csak betanultam valamit. Nem én tanultam be ezt a szabad elvűségről szóló, az élet szép című hippi baromságot, hanem te.



Végezetül: teljesen mindegy, hogy mit mondasz, ha egy csaj, aki 21 éves létére (ami elég fiatal még) a fél várossal megdugatta magát az egy tetves ribanc és nem csak én gondolom azt, hogy alkalmatlan komoly kapcsolatra, hanem sokan mások is. Nyilván egy ilyen embert senki sem akar jobban megismerni, mert joggal tart attól, hogy a kapcsolat alatt is ezt fogja folytatni és nyilván senki sem akar örökké azon aggódni, hogy a nője mikor fogja szét tenni a lábát valakinek, aki vonzónak tart, mert hát ugye neki vágyai vannak. A másik végletet sem fogom komolyan venni, aki hónapokig játssza az elérhetetlent és egyáltalán nem akar dugni. Találják meg a megfelelő egyensúlyt.

2011. dec. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, mi lett végül a sztori vége?
2012. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
8 hónap, nem emiatt lett vége.
2013. jan. 6. 16:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!