Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki csúnya, vékony, alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csúnya, vékony, alacsony az már esélytelen a neki tetsző lányoknál? Miért van az, hogy mégis látoke egy csomó ronda fiút szép lánnyal? Mit tudnak ők, amit én nem?

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 02:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
felületességet arra értem hogy most beszólt az orrodra, ezen ne akadj ki, gyerekes viselkedést mutatott...attól meg nem ribanc valaki ha "elutasít" mert valamiért nem szeretne ismerkedni
2012. jún. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

ma 17:11


Attól még nem kellett volna vérig alázni, ráadásul sok ember előtt. Normálisan is el lehet mondani, hogy bocsi nem vagy az esetem.


Érdekes mi fiúk nem bánunk így a lányokkal, még egy kövér lánynak sem szóltam be sose vagy nevetttem ki.

2012. jún. 13. 19:23
 13/14 anonim ***** válasza:

akkor te ilyen tökéletes vagy, és a tökéletességed miatt nem kellesz az alantas, ribi, felszínes, hülye csajoknak, mert nem érzik magukat méltónak hozzád. de akkor minek is neked csaj..?


hagyjuk már. az életben millió és egy megaláztatás fog érni, nem csak lányoktól. munkatársaktól, ismeretlenektől, főnöktől, egyszerűen mert az élet ilyen, ez van. ezeken ha nem tanulsz meg most túllendülni, akkor pár év múlva semmibe nem fogsz merni belekezdeni, egy állásinterjúra nem fogsz merni elmenni, nehogy megalázzanak valami kérdéssel, egy senki lesz belőled.


mondott valamit. és? le van szarva. megalázott sok ember előtt. és ezek közül az emberek közül hányat ismertél? vagy mennyi volt a barátod? valszeg olyanok is voltak ott, akiket az életben nem látsz többet. most azok véleménye mit számít? akik a barátaid, azok meg úgyis leszarják, hogy mások mit mondanak rólad. és a barátok számítanak, nem egy idegen véleménye.


szedd össze magad, és ne nyafogjál itt minden egyes nap több ilyen kérdéssel, mert senki nem fogja tudni megoldani ezt a problémát, és már elmondtuk ugyanazt 50en, de te csak a kifogásokat keresed, meg a hibákat másokban. fejezd már be, és nézz magadba, kezdj el emberként viselkedni, nem pedig egy csigaként, aki hagyja, hogy eltiporják, mert mindenki simán ráléphet, mert védtelen...


erősítsd meg magad belül, és ne hagyd. ennyi. és ne keresd nekem a kifogásokat, hogy ez nehéz. igen, rohadt nehéz, de pár hónap alatt simán meg lehet csinálni. tapasztalat.

2012. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
2012. jún. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!