Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi baja van a lányoknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van a lányoknak az alacsony, vékony, aranyos fiúkkal? Miért nem kellenek senkinek sem manapság? Miért kell még egy 150cm magas lánynak is legalább 180cm magas fiú?

Figyelt kérdés
Sok a romlott lány és már totál elegem van, hogy a rendes lányok foglaltak és persze, hogy valami magas, srác mellett vannak. Nekem a pici, törékeny lányok jönnek be, de ők is inákbb magas nagydarab srácokkal vannak. Miért vagyok így elátkozva, csak, mert nem nőttem magasra?! :(
2012. aug. 21. 11:42
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:18/F
2012. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Szerintem te tetted túl magasra a mércét, és csak azok a lányok után érdeklődnél, akik foglaltak.Pedig rengeteg szép lány van, akiknek nincs fiúja, és nagyon aranyos, kedves lányok :)
2012. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
mert férfi kell nekik nem pedig kiskölyök.;))
2013. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Egy alacsony, de csinos lány megteheti, hogy válogat az alacsonyabb és magasabb pasik között is. És mivel válogathat, általában magasat és izmosat választ az alacsony, törékeny helyett. Genetikailag egyrészt olyan párt keres, aki megvédi őt és elriasztja a többi próbálkozó hímet, másrészt egészséges, izmos utódot szeretne, emiatt is a jobb testfelépítésű pályázót választja. Tapasztalatom szerint a pici, törékeny nőket kifejezetten izgatja a nagydarab pasi, ezért látni sok 160 cm magas, feltűnően csinos lányt 180 cm körüli párral. Az alacsonyabb pasiknak általában be kell érniük a magasságban hozzájuk illő, de kevésbé csinos lányokkal. Ez persze nem kellemes élmény az alacsonyabb pasi számára, de ez a természet rendje. Nem mondom hogy ez az esetek 100%-ában így van, kivétel mindig van, de a legtöbbször ez a helyzet.


Még egy dolgot tehet az alacsonyabb férfi, ha mégis mindenáron csinos nőt akar magának, szedjen össze elég pénzt, és Thaiföldön vagy más hasonló ázsiai országban megkaphatja a legcsinosabb nőket. Egyik kollégám is ezt szokta tenni. Azok a nők komoly kapcsolatra is elfogadják az európai férfit magasságtól függetlenül, más kérdés hogy ehhez tényleg kell anyagi háttér.

2013. ápr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Romlott lány???? Lány vagyok :D 14 éves 151cm és bármilyen furcsa nem egy colos állat kéne... nekem kb a 170 magas a 160 bőven nagyon jó aki 150-160 között van az is jó :D nekem előnyben vannak azok akik kisebbek. És nem tudom de én nem egy izomagy aki 2 méter 20 centi mellet biztonságban érezném magam... Szerintem egy fiú mellett már biztonságban vagyok már ha szorult belé valami férfi ösztön, hogy ha kell megvéd. Tehát ne eleged legyen hanem keres de ne szemmagasságban ha lehet :D vannak ilyen lányok :)
2013. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Utolsó biztos szép lehetsz.:) Szeretem a kicsi lányokat 163 centi 19/F vagyok..:D
2013. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Utolsó ez meg olyan hogy a kicsi lányok önbizalom hiányosak :D mivel mindenkinek a modell alkatúak jönnek be (2 méter 60cm és nagy mellekkel) :) De azért köszönöm szépen :$
2013. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy leginkább a nekünk fiúknak az alacsony édes lányok jönnek be..Őszintén én pl egy magas modell lánnyal elég hülyén néznék ki..:)
2013. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Mégis sokan arra buknak :D Ezért is írtam :) Sok fiúnak nem az alacsony lány jön be hanem a modell típus :)
2013. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Azok hülyék :) Az alacsony lányok a legjobbak! :)
2013. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!