Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi baja van a lányoknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van a lányoknak az alacsony, vékony, aranyos fiúkkal? Miért nem kellenek senkinek sem manapság? Miért kell még egy 150cm magas lánynak is legalább 180cm magas fiú?

Figyelt kérdés
Sok a romlott lány és már totál elegem van, hogy a rendes lányok foglaltak és persze, hogy valami magas, srác mellett vannak. Nekem a pici, törékeny lányok jönnek be, de ők is inákbb magas nagydarab srácokkal vannak. Miért vagyok így elátkozva, csak, mert nem nőttem magasra?! :(
2012. aug. 21. 11:42
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
165cm vagyok és alapból az alacsony, max velem egy magas lányokra hajtok, mert nekem ők jönnek be, ők vonzanak, nem a nagy darab lányok.
2012. aug. 21. 11:59
 12/43 anonim ***** válasza:
62%
Nah ahogy te sem tehetsz róla, hogy az alacsony lányok vonzanak ők sem tehetnek róla, hogy nekik meg a magas pasik jönnek be...
2012. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
Nem minden lány bukik a magas srácokra.. max neked nem volt szerencséd még ilyen lányhoz. Én például nem szeretném hogy a barátom sokkal magasabb legyen nálam... de szerintem nem azért kell összejönni valakivel mert 170,2 cm magas.
2012. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
67%

tehát téged ők vonzanak- ezzel nincs is semmi baj, de akkor az miért baj ha az alacsony lányok meg a magas pasikhoz vonzódnak?

nyilván nem mindegyik és majd találsz te is vkit aki alacsony és nincs pasija

2012. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 BlackSword ***** válasza:
81%
Azért kispajtás, mert a lányoknak férfi kell, aki mellett biztonságban érzik magukat, nem egy nyivákoló anyámasszony katonája, aki rinyál, mint egy fürdős qurva...
2012. aug. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 Habibibubu10 válasza:
Együtt érzek veled. :/ én lány vagyok és azt hiszem kb.145 cm :DD ami röhej és sokszor a méretem miatt fiatalabbnak néznek és igy nem is nagyon tudok össze jönni srácokkal,mert azt hiszik valamelyik barátnőm kishúga vagyok :/ de pl. nekem nem is jönnek be a 180 cm magas,izmos állat pasik.A romantikus és érzékenyek,de ugyanakkor bátor srácok jobbak :D kifejezetten idegesitene ha köztem meg a pasim között lenne 40 cm eltérés :DD
2012. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Én is imádom az ilyen kis apró lányokat!!!Babusgatni valóak! 24F
2012. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
93%
miért romlott attól egy lány, hogy magas fiúval van? :D
2012. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
én azt nem értem, minek ez a biztonságba érzem magam duma, már nem a pattintott kőkorszakban vagyunk, nekem nincs gond a fizikumommal, de nem érzem, hogy valamitől meg kéne védenem egy csajt
2012. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

Fene tudja. Nekem mindig tetszettek az alacsony (általában velem egy magas, azaz 170 cm körüli) vékonyabb, de azért nem túl ropivékony srácok.

Viszont nem vagyok pici és törékeny, átlagos alkatú, de korán nőiesedő lány voltam. Úgyhogy ez oda-vissza megy. Neked is megvan a magad ideálja, ha ez számodra természetes és tolerálni való dolog, akkor nem értem, mi a problémád a lányok igényeivel.

2012. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!