Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi baja van a lányoknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van a lányoknak az alacsony, vékony, aranyos fiúkkal? Miért nem kellenek senkinek sem manapság? Miért kell még egy 150cm magas lánynak is legalább 180cm magas fiú?

Figyelt kérdés
Sok a romlott lány és már totál elegem van, hogy a rendes lányok foglaltak és persze, hogy valami magas, srác mellett vannak. Nekem a pici, törékeny lányok jönnek be, de ők is inákbb magas nagydarab srácokkal vannak. Miért vagyok így elátkozva, csak, mert nem nőttem magasra?! :(
2012. aug. 21. 11:42
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:
Mert nem kiskutyát akarnak, ami aranyos, hanem FÉRFIT maguk mellé. Azzal tényleg nem tehetsz semmmit, hogy alacsony vagy, de edzettebb lehetsz. Egyébként én pont az ellenkezőjét tapasztalom: elég férfias testalkatom van, magas vagyok, a lányoknak mégis a 10 évesnek kinéző szembelógóhajú hülyegyerekek tetszenek...
2012. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Igazad van, én is jobb szeretnék kigyúrt lenni. De csak otthon tudok edzeni, nem telik rendes edzésre és tömegnövelőre. Itthon edzem én, ahogy tudok, de alapból olyan genetikám van, hogy csoda, ha pár kilót fel tudok szedni és fog látszódni valami, az sem kevés időbe telik. Sok lány nem érti ezt meg és azt várja, hogy ez csak úgy hipp-hopp összejön, fogalmuk sincs, milyen a kemény edzés, az igazi munka.
2012. aug. 21. 14:29
 23/43 anonim válasza:
Én meg egyáltalán nem edzek, valahogy genetikailag izmos vagyok.:D
2012. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
30%
Ilyen hozzáállással ha 180cm lennél akkor se kellenél senkinek... Elvárásaid vannak, de hogy te csinálj valamit az már nem megy. Szerinted a vékony lánynak nem nehéz elérni, hogy ne úgy nézzen ki mint egy bálna, csak neked nehéz edzeni??
2012. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
GEnetikailag vékonynak lenni nem nehéz. Én is ilyen vagyok, akármennyit ehetek és akármikor mégsem hízom el. Sok van ilyen lányban is.
2012. aug. 21. 17:04
 26/43 Habibibubu10 válasza:
én pont ilyen vagyok!! Szinte anorexiásnak lehet nézni,mert olyan vékony,sovány vagyok.Egy darabig próbáltam hizni,ettem rendesen megminden,de nem ment. Úgyhogy ez alkattól függ :)
2012. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
0%

egy Férfi ne legyen alacsony. Ha 170 cm alatti az elég gáz.

Nem lehet csodálkozni ha a lányok legalább a normális férfi magasságot igénylik !


170 cm alatti fiuk a 160 cm alatti lányokat keressék.

2012. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

ma 22:15


Lehet külsőre normális vagy, de jellemre romlott vagy te is.

Nem is kellenek nekem ilyen lányok, jobb is lesz nekem egyedül, ha már ennyire nincsenek megértő, rendes lányok manapság. Nekem legalább a jellem is számít, nem csak a magasság, meg a szépség.

2012. aug. 21. 22:43
 29/43 anonim ***** válasza:
20%

"Nem is kellenek nekem ilyen lányok, jobb is lesz nekem egyedül, ha már ennyire nincsenek megértő, rendes lányok manapság."


Neked is számít a magasság és az alkat, vagy nem? Ezek szerint te ugyanolyan romlott lennél, mint az előző válaszoló?

2012. aug. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Én CSAK 161 centi vagyok..De az igaz hogy a magasabb srácok kellendőbbek a lányoknál!
2012. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!