Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi baja van a lányoknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van a lányoknak az alacsony, vékony, aranyos fiúkkal? Miért nem kellenek senkinek sem manapság? Miért kell még egy 150cm magas lánynak is legalább 180cm magas fiú?

Figyelt kérdés
Sok a romlott lány és már totál elegem van, hogy a rendes lányok foglaltak és persze, hogy valami magas, srác mellett vannak. Nekem a pici, törékeny lányok jönnek be, de ők is inákbb magas nagydarab srácokkal vannak. Miért vagyok így elátkozva, csak, mert nem nőttem magasra?! :(
2012. aug. 21. 11:42
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Hálásan köszönöm az alacsony lányok nevében :D
2013. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
Valaszolok! miert vagytok ekkora erzekyelen bunkok???? ^-^ o_O
2014. febr. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Ti totál hülyék vagytok már bocs... én 156cmes 16 éves férfi vagyok... Attól még mert valaki alacsony, attól még nem kisbaba... Én pl: könyvet olvasok, és mégis szálkás a testem, pedig nem gyúrok meg semmi... Azok akik úgy gondolják, hogy azok a férfiak, akik magasak, azok hülyék... Nem lehet szabályozni hogy ki mekkora. És sokszor egy alacsony ember férfiasabb tud lenni, mint egy 2 méteres gyerek aki hasonlítani akar arra a gépfegyveres, lézerszemes kifúrt fülű, kigyúrt kezű arcra
2015. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!