Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elég fura helyzet, nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég fura helyzet, nem tudom mit tegyek. Szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés
Szóval, megpróbálom röviden összeírni a helyzetet. Van egy fiú akivel kb 1-2 hónapja ismerkedtem meg neten, aztán találkoztunk blablabla.. Kb az első héten közölte velem, hogy nem akar komolyabb kapcsolatot, mert eddig sok barátnője volt és unja, én kicsit elkenődtem, de beletörődtem, viszont folytattuk ezt a meglehetősen fura "kapcsolatot" ami köztünk van. Kb 2-3 hétre rá azt is közölte velem, hogy nem érez semmit irántam. Már nem érdekelt az egész, nem írtam neki többet, ő sem kb 2 hétig, aztán megint elkezdtünk beszélgetni, tegnap találkoztunk és hát olyan dolgok történtek amikre nem számítottam, hogy még ezek után is képes megtenni (ami engem illet az elején még éreztem iránta valamit, de már teljesen kiölte belőlem ezt az érzést). Azt is tudni kell, hogy közbe szerelmes lettem egy olyan fiúba akivel még soha nem beszéltem, de mindig rá gondolok, még akkor is ha vele vagyok :S. Összességben nagyon magányos vagyok és jó h van valaki akivel elvagyok, de ez így nekem fura :/

2012. okt. 22. 11:44
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Most azért mert nem akarom ezt is elb*szni?:/ és amúgy is ha nem elég bátor ahhoz, hogy ő kezdeményezzen meg sem érdemel, keresek mást.
2012. okt. 22. 12:08
 12/22 anonim ***** válasza:

lol.

Nem vagy semmi.Ezért vagy egyedül

2012. okt. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%

"kezdeményezzen meg sem érdemel, keresek mást."


Gratulálok!


Gondolom majd másnál is állsz mint egy szobor,és azt várod hogy menjen oda hozzád az illető, boruljon le eléd,mert mert te lepkefingnyi erőfeszítésre sem vagy képes,azért hogy párod legyen.


"Összességben nagyon magányos vagyok"


Akkor ehhez kezdjél el szép lassan hozzászokni!

2012. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
65%

nem értem miért olyan baj, hogy lány létére nem akar kezdeményezni.


én se kezdeményezek, amelyik pasiban nincs annyi, hogy oda merjen jönni hozzám stb az nem is illene hozzám, mert nekem nem ilyen kis gátlásos anyámasszonykatonája kell, hanem egy határozott, magabiztos férfi.


kérdezőnek: ne találkozgass a sráccal többet, a másiknak meg akkor maximum adj pár jelet, hátha kezdeményez. ha nem, akkor sajnos ez nem jött össze. lesz más :D

2012. okt. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Na végre valaki megért és nem csak fikázni tud :/ köszönöm az értelmes választ :)
2012. okt. 22. 12:21
 16/22 anonim ***** válasza:
46%

Csak arra próbálunk rávilágítani, hogy az életben elég sok mindent megkaphatsz, ha csak kinyitod a pici szádat.

De te azért küldözgesd csak a "jeleket". Rebegtesd a pilláidat és várd a sült szőke herceget, fehér galambon.

2012. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

ma 12:18!


Bocsánat!


Akkor üljön le egy forgalmas tér közepére,és várja a szőke herceget,hátha odamegy hozzá!


Ja,én félénk voltam,tetszettem a barátnőmnek,zavarban is voltam,ő jött oda hozzám,és 4 évig együtt voltunk.

Sosem mondta rám,hogy anyámasszony katonája!

2012. okt. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
de sajnos az vagy
2012. okt. 22. 12:33
 19/22 anonim ***** válasza:
46%

"de sajnos az vagy"


Te meg sajnos tudatlan,és tapasztalatlan vagy!

Attól még hogy valaki félénk,és visszahúzódó,nem feltétlenül

anyám asszony katonája.

A 2. barátnőmhöz már én mentem oda.

2012. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Gondolom, az már tiszta, hogy hagyd a srácot, aki kijelentette, hogy nem akar semmit. A másik dolog...

A férfi dolga a kezdeményezés, ez tökéletesen igaz. A nők dolga, hogy jelet adjanak, nekünk, pasiknak kell felismerni ezeket a jeleket. Most pedig elárulok Neked valamit, amivel könnyíthetsz a saját helyzeteden: az is egy jel lehet, ha odamész, és kérdezel tőle valamit. Nem értem, hogy szerethetsz valakit, akivel sohasem beszéltél, de tegyük fel, így van (bár akkor nem mondanál le róla olyan könnyen, hogy "keresek mást"). Akkor csak tudsz róla valamit, ami "kapaszkodó" lehet, nem? Tegyük fel, szeret mittudomén gépen játszani, és ezt Te tudod. Ez esetben kérdezd meg tőle, milyen játékot ajánlana az öcsédnek/unokatesódnak/akárkinek (az se baj, ha egyik sincs, nem ez a lényeg, csak nagyot ne kamuzz :D). Ha tetszetek egymásnak, el fog indulni a beszélgetés. Közben mosolyogj sokat, legyél laza, könnyed, játékos - ha esetleg gátlásai vannak, ezzel megmutatod neki, hogy nincs mitől "félnie", és megláthatod, hogy ha ezt az akadályt átlépi, valójában mennyire határozott, vagy épp' határozatlan. (Ahogy Te félsz, úgy ő is félhet, nem?) Ez még nem jelenti azt, hogy tutyimutyi, vagy határozatlan. Ismerek egy srácot, képtelen vadidegen csajokhoz odamenni, ismerkedni, de szinte bármit megold, bármilyen helyzetben feltalálja magát, iszonyat életrevaló. Nyilván ezután neki kell lépnie, elvégre mégis ő a férfi, de ki tiltja meg, hogy segíts neki? Azt tudod megbecsülni, amiben Neked is van energiád.

26/F

2012. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!