Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elég fura helyzet, nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég fura helyzet, nem tudom mit tegyek. Szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés
Szóval, megpróbálom röviden összeírni a helyzetet. Van egy fiú akivel kb 1-2 hónapja ismerkedtem meg neten, aztán találkoztunk blablabla.. Kb az első héten közölte velem, hogy nem akar komolyabb kapcsolatot, mert eddig sok barátnője volt és unja, én kicsit elkenődtem, de beletörődtem, viszont folytattuk ezt a meglehetősen fura "kapcsolatot" ami köztünk van. Kb 2-3 hétre rá azt is közölte velem, hogy nem érez semmit irántam. Már nem érdekelt az egész, nem írtam neki többet, ő sem kb 2 hétig, aztán megint elkezdtünk beszélgetni, tegnap találkoztunk és hát olyan dolgok történtek amikre nem számítottam, hogy még ezek után is képes megtenni (ami engem illet az elején még éreztem iránta valamit, de már teljesen kiölte belőlem ezt az érzést). Azt is tudni kell, hogy közbe szerelmes lettem egy olyan fiúba akivel még soha nem beszéltem, de mindig rá gondolok, még akkor is ha vele vagyok :S. Összességben nagyon magányos vagyok és jó h van valaki akivel elvagyok, de ez így nekem fura :/

2012. okt. 22. 11:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

nem fogok leállni senkivel veszekedni. én a saját véleményem mondtam, a SAJÁT igényeimet. NEKEM nem jön be, ha egy pasi kezdeményezni se mer. ettől függetlenül, tudom, hogy van olyan lány aki kezdeményezik, stb ÉN nem tenném. és az én szememben igenis anyámasszonykatonája akinek pl. tetszek de nem mer lépni :)


és nem arról van szó, hogy 'üljön le valahova és várja a herceget'... ha tetszik egy pasi és kezdeményez, onnantól kezdve nyilván éreztetem, ha tetszik, de az ELSŐ LÉPÉST nem fogom megtenni.

2012. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
ez így van :/
2012. okt. 22. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!