Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők szerint a rendes pasikat szeretik, viszont a valóságban a bunkókra buknak?

Figyelt kérdés

2012. okt. 26. 22:36
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
hajrá! :))
2012. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 s.J válasza:
Nem t
2012. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

17: Nem tudom, ez hogy jön ide, de eltaláltad!:)

Csak a saját lakásommal foglalkozom.:)

A fiú meg szintén a sajátjával.:)

2012. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

19: Értem így már.

"a 21. század, ti nők is nyugodtan "futhattok" a pasik után. Persze, az egész házimunkát se te csináld meg, de azért ha a párod dolgozik, te pedig otthon vagy egész nap"


Ez viszont ellentmondás.

21. századi nő nem az Általad leírt, 19. száézadi életmódot él. Csak nagyon régi (több évtizedes) kapcsolat ég éhhalál veszélye esetén tudnám elképzelni - ÁTMENETILEG.

A ismerkedés előtti szakaszt is összevegyítetted avval, amikor már közös unokák vannak.

Én, 37 évesen úgy gondolom, hogy nem vagyok partiképes, ha nem vagyok adásképes (érzelmileg és anyagilag is), tehát amíg az önfenntartáson felüli energiáim, erőforrásaim nincsenek. Előbb kell legyen saját lakásom, amit fenntartok, saját karrierem, amiből megélek úgy, hogy sok szabadidőm maradjon a szerelmeskedésre - és csak utána van lehetőségem szerelmi kapcsolatba kezdeni.

2012. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Én 21. századi nő vagyok, többet dolgozom a páromnál és többet is keresek. Több mint kétszeresét. Ennek ellenére kb. fifti-fiftiben végezzük a házimunkát. Természetesen, ha ő dolgozna-keresne többet, én lennék többet otthon, szívesen csinálnám.

Bár ez kizárt, mert az olyanokra immúnis voltam, akik nálam magasabb egzisztenciális szinten állnak. Nem rosszindulatból. Valamiért. Na meg, többnyire helyesek sem voltak, inkább már idősebbek, a párom meg az.:)

2012. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Elsiklottam felette, most látom, hogy nekem szántad. Igencsak melléfogtál vele. Ja, és soha nem futottam senki után. Ezt sem beképzeltségből. Egyszerűen meglettem volna egyedül is, ha nincs senki.

Szerencsére mindig volt, lett.:)


Ja, és most jöhet, hogy valami elvetemült feminista-karrierista vagyok.


Nem fogok megsértődni. Ha ennyi odatenne nekem, el sem jutottam volna idáig.:)

2012. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Veled egyetértek:


"Előbb kell legyen saját lakásom, amit fenntartok, saját karrierem, amiből megélek úgy, hogy sok szabadidőm maradjon a szerelmeskedésre - és csak utána van lehetőségem szerelmi kapcsolatba kezdeni."


Persze, egyre több az, aki ezt nem engedheti meg magának, és közösen vesznek lakást.


De legalább annyi részt a nőnek is hozzá kell tennie (márcsak azért is, mert a fiatal férfiak többségének szintúgy nincs lakása). Egyébként is jobb érzés, legalábbis normális nőnek, mintha egy szeg sem lenne az övé benne.

2012. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Egyébként, hogy normálisan válaszoljak, ezzel egyetértek:


"de azért ha a párod dolgozik, te pedig otthon vagy egész nap, vagy fordítva, akkor azért csak illene annak megcsinálni amit szükséges, aki otthon van."


Csakhogy, én 18 éves korom óta folyamatosan dolgozom, még a diplomák szerzése alatt is diák/kutatómunkát vállaltam. Szinte mindent magamnak teremtettem meg.:)

Nagyon sokat dolgozom, mellette edzésekre járok és tanulmányokat írok.

A párom is tisztességesen dolgozik, nem kitartott selyemfiú. De bizony jólesik, hogy ha ő ér előbb haza, akkor vacsorával vár, meg rendbeteszi a lakást. Mindent szépen meg tudtunk osztani.

2012. okt. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!