Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők szerint a rendes pasikat szeretik, viszont a valóságban a bunkókra buknak?

Figyelt kérdés

2012. okt. 26. 22:36
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Jaj ne, már megint... -.-'
2012. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
80%

Amiért a férfiak állítólag a rendes, kedves lányokat szeretik, a valóságban viszont arra buknak, aki lábtörlőnek használja őket. És minél inkább, annál jobban.

A kérdésedben legfeljebb azért lehet igazság, mert a túl rendes, kedves lányokkal a pasik bunkók lesznek és futni kezdenek egy flegma csaj után aki lenézi őket.


Persze, nem mindenkire igaz. Sok párt ismerek, akik normálisan megvannak együtt.


Még egy magyarázat: sok önbizalomhiányos csaj azért bukik bunkókra, mert úgy érzi, ő nem érdemel jobbat. Bünteti magát. Mások meg így akarnak fejlődni, hogy be tudják-e törni a bunkó pasikat. Mindkettő kisebbrendűségi érzésből fakad.

2012. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy voltak nagyon találó válaszok.


- A bunkó néha mer kezdeményezni

- Csak szexre kell a srác, nem hosszú távra


Még hozzáfűznék egy saját "tapasztalatot".

A látszólag bunkó néha nem is olyan bunkó, lehet, hogy vannak hülye viccei de tényleg oda teszem, ahová akarom (mellesleg ő is megkapja tőlem a csipkelődést).


Míg sok magát kedvesnek tartó fiú latensen piszkálódó nőgyűlölő... itt elég sok ilyen srác előfordul, hemzseg a gyk tőlük. Annyi, hogy nekik nyíltan nincs akkora szájuk, nincsenek "balhéik" és nem feltűnőek, de kapcsolatban csak azt nézik, hogyan sajnálhatják, sajnáltathatják magukat és hogyan állhatnak minél inkább bosszút a nőkön.

Ez hosszú távon roppant fárasztó.


Amúgy nincs bajom a csendes, szégyellős fiúkkal sem.

2012. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Szerintem az alábbi okok vannak:

- Mert bár a rendes fiúkat szeretnék megtalálni, nem ismerik fel időben, hogy akit választottak, nem rendes.

Idővel viszont mindig elhagyják a bunkókat.

- Torz az észlelésed, mert csak a Veled történteket tudod értékelni. Attól, hogy Veled megtörtént, hogy előnyben részesítettek Veled szemben egy bunkót, még nem jelenti, hogy AZÉRT részesítették előnyben, mert bunkó volt, és azt sem, hogy az egész női nem a bunkóságra bukna.

- A 9-es válasz, miszerint nem azért, mert bunkó, hanem mert kezdeményez/közeledik/viszonoz, szóval: aktív.

- Mert sok ember rosszul ítéli meg saját magát - ez is elhangzott.

2012. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül hagyják el a bunkókat. A kapcsolatfüggő-papucs nők velük maradnak. De valójában az ilyen nő csak egyfajta mellékes kellék a férfinak, nem tudja, nem akarja értékelni, már nem izgatja, vagy ő maga hagyja ott, vagy folyamatosan csalja olyan nőkkel, akik után lehet futni, akiknek van tartása, önérzete.


És igen, abban is lehet igazság, hogy ők mernek kezdeményezni, aztán jobb híján őket választják.

Több csajtól hallottam, hogy hónapokig várt, jelezgetett egy szerényebb, csendesebb fiúnak, de az nem mert közeledni felé, pedig láthatólag tetszett neki.

2012. okt. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

"Több csajtól hallottam, hogy hónapokig várt, jelezgetett egy szerényebb, csendesebb fiúnak, de az nem mert közeledni felé, pedig láthatólag tetszett neki."


Igen, nekem is így szokott lenni.

És nem akarok 55%-nál többet felvállalni a közeledésből, mert akkor már nem egyenrangú a kapcsolat, az meg már nem felel meg. 1-2-szer előfordult, hogy határozottabban léptem, és ETTŐL alakult ki a kapcsolat. De sosem éreztem, hogy tenne annyit értem, a velem való kapcsolatért, mint én őérte. Nem volt hajlandó felbátorítani magát a kellő mértékben, ezért helyette is nekem kellett ezt megtennem részben.

2012. okt. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

#16


Gondolom akkor a tányéroknak is csak az 55%-át mosogatod el, és a lakásnak is csak az 55%-át porszívózod ki, hogy egyenrangú legyen a kapcsolatod?

2012. okt. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

17: Bár nem nekem szántad, de én meg csak az 50%-át a házimunkának. Bár ez már kötekedés. Közeledés címén még annyit sem teszek, mint ő.

Jelzek neki, persze, és ha közeledik egyértelműen tudtára adom, lehet-e köztünk valami.

De nem "megyek" utána.


Ha rosszfiú marad, úgy jártam, én elboldogulok velük, kösz.

2012. okt. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Én sem kötekedésből írtam, és nem is neked, de valahogy nem értem ezt a gondolkodásmódot. Ez a 21. század, ti nők is nyugodtan "futhattok" a pasik után. Persze, az egész házimunkát se te csináld meg, de azért ha a párod dolgozik, te pedig otthon vagy egész nap, vagy fordítva, akkor azért csak illene annak megcsinálni amit szükséges, aki otthon van.
2012. okt. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

ez egy érdekes dolog, a nőknek kell a karizma, ami lehet hogy a rossz fiúkban megvan, de a lányok előtt ők nem rosszak, és a nők ezt nem képesek felfogni, pont azért mer nők, kifejteném


a nő nem megy el a férfi wcbe és nem hallja, hogy az áhítottja miket mond a haverjainak róla, azt se hallja, amikor őszintén elmondja, hogy neki csak arra kell stb, vagy amikor más csajokat fűz


ergo azt az oldalukat csak akkor ismerik meg, amikor már TÚL KÉSŐ, ilyenkor jön a "minden férfi bunkó és szemét duma"


egy nőnek miután megfogta valami egy férfiben hiába mondod, hogy nem olyan amilyennek látszik, addig nem fogja elhinni amíg ki nem próbálja

2012. okt. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!