Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők szerint a rendes pasikat szeretik, viszont a valóságban a bunkókra buknak?

Figyelt kérdés

2012. okt. 26. 22:36
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

De van aki csak kipróbálni akarja. Én pl. sosem mondtam, hogy minden férfi szemét, meg bunkó.

Ha eleve nem is kellenek többre ezek a szép és rosszfiúk, ugyan mit számít a véleményük?

Mellesleg, épp akkor szelídülnek meg, ha nem kellenek többre. Én egyet sem akartam bántani. Viszont hidd el, úgy bele tudnak szerelmesedni az emberbe, hogy csak na. Olyankor védtelen kisfiúkká változnak ők is.

2012. okt. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
de mint emberek ettől még sokszor g*cik maradnak mindenki mással akivel azelőtt is azok voltak, hogy szerelmesek lettek volna, a rendes srác csak annyit lát, hogy mekkora g*ci, és mégis vele van a csaj
2012. okt. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Ezért sok a tévhit. Az meg, hogy mennyire "g.ci" engem ugyan mit érdekel? Amire kellett, azt megkaptam tőle, a "g.ciségével" nekem nem árthat. Persze, talán a "rendes" srác (kifejezetten szeretem a rendes srácokat is, de ezt később kifejtem!) talán azt látja: hogy az a szemét, bunkó rosszfiú még engem is megkapott és kihasznált.

Pedig valójában talán majdhogynem fordítva történt.


Igazából talán az a helyzet, hogy megengedhetem magamnak, hogy ez a tényező (rosszfiú-e) néha egyáltalán ne számítson.

2012. okt. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

igen teljesen egyetértek veled férfiként! jól látod


én is ezt írtam, de akkor úgy fogalmazok, hogy ez a sors gonosz humorérzéke, egy kívülállónak az jön le, hogy "nem a jó nyerte el a jutalmát, hanem a rossz megint jobban járt"


tényleg semmit sem számít, ha veled rendes, de sztem minden fiú ezt érti azalatt, hogy a csajoknak a bunkók jönnek be, de csak az ő szemszögükből nézik, mindig meg kell próbálni több fejjel gondolkodni, pártatlanul, csak akkor lehet igazságot leszűrni

2012. okt. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
azzal meg nem tudunk mit kezdeni, hogy ilyen eredendően rosszul van beállítva az ember ebből a szempontból, mert mindegy hogy férfi vagy nő, ez a jelenség mindkettőnél létezik
2012. okt. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Igen, így van. A több szempontból áll össze a nagy egész. :)
2012. okt. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

25: Pontosan, bár csak "általánosságban" (tehát létezik a jelenség, de azért nem igaz minden egyes emberre).


Bár én most nem arról beszéltem, hogy kihívást jelentenének nekem (esetleg) a rosszfiúk, hanem arról a tényezőről, hogy van amikor nagyvonalúan figyelmen kívül hagyhattam ezt a momentumot. Mert egy rendes, kedves fiú is kb. ugyanolyan lett volna (nekem, az én szempontomból!) mint egy rosszfiú.

2012. okt. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
igen én is így értelmeztem
2012. okt. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
mert igazából mi magunk sem tudjuk, hogy mit is szeretnénk L/20
2012. okt. 27. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Ez sokat segített!

Amikor azt mondtam, hogy "minden nő" védekezés volt a részemről. Általánosítok, hogy ne keljen odatennem magam, félek az esetleges sérülléstől!


Attól szép az élet, hogy sokszínű, hogy nem lehet mindenkit egy kalap alá venni!

Jól nézek ki, fősulira járok, mégsem vagyok túll sikeres a kapcsolatokban. Most, hogy így belegondolok, egyszer sem én kezdeményeztem...


Sokszor a kép a fejünkben, és ahogyan a többiek látnak nagyon külömböző! Erre mindenkinek oda kéne figyelnie!


Most pedig mék, és elhívom azt a barna csajszit kávéra! Köszi mindenkinek a választ! :)

2012. okt. 27. 10:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!