Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért utáljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért utáljátok a magamfajta csúnya fiúkat, hogy még ismerkedni, baráti szinten sem akartok velünk?

Figyelt kérdés
Például van egy srác, és a lányok a háta mögött gyakran mondták, hogy olyan rossz, hogy folyton velük együtt akar hazamenni busszal. Ezek után elgondolkoztam, hogy vajon az én hátam mögött miket mondhatnak rólam a lányok. Igaz én nem merek még annyira sem közelíteni a lányokhoz, ahogy az a srác a suliban, szegény nem tehet róla, hogy nem egy álom pasi külsőre. Én sem vagyok az, szóval gondolom, nem is baj, ha eddig is távol tartottam magamat a lányoktól. Eléggé fáj, hogy a külsőm miatt sosem fognak a lányok még barátkozni sem velem. :(
2012. nov. 30. 14:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
6%
Túl Büszkék,és a ő szemükbe te csak 1. vagy a "Pórnép" közül.
2012. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
24%
Azért mert egy jól kinéző lány megteheti. Neki jár ez a luxus alapból hogy lenézzen bárkit, flegmázzon, és pasik közül is a leglóvésabb "járjon" neki.
2012. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
77%

Most őszintén. Te barátkozni akarsz?


Társasági lény vagy? Mit szoktál otthon csinálni? Suliban vannak barátaid? Milyennek tartod magad külsőre(1-5)? A lányok hozzád szoktak szólni csak úgy? Te hozzájuk szoktál szólni csak úgy? Úgy gondolod, hogy sokkal szebb lányok tetszenek neked, mint ahogyan a saját külsődet látod?

2012. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 marcsyka20 válasza:
79%
Oh, nem minden csaj ilyen! Nem csak a külsö számit. Vagyis nekem nem. :) Biztos h egyszer valakinek te leszel a leghelyesebb a világon!
2012. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
57%

marcsyka ne erőlködj, úgysem fogja elhinni

itt ezek a fiúk csak nyafognak, és azt mondják, hogy mi lányok hazudunk

azt, hogy igazából milyen választ várnak, ők se tudják

csak olyan jólesik sajnálgatni magukat

naponta 100 ilyen kérdés van

2012. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%
Én ilyen téren kilógok a sorból. Nagyon sokan dicsérnek, hogy milyen jól nézek ki, de a stílusom megér egy misét. De ha odajön jópofizni valami helyes izomagyú pasi, azt simán lepattintom, hogy csak les, hogy mi van..Én nem szeretem ezt a megkülönböztetést, hogy a jó pasinak mindent lehet, a csúnyáknak meg nem! Én se voltam álomszép lány általánosba, állandóan baxtattak, de aztán megráztam magamat, egyik fülemen be, másikon ki, rendbe szedtem magamat, változtattam a stílusomon... :) Szóval lehet hülyeség, de azért lehet próbálkozni a lányoknál, én soha nem külső alapján ítélek meg valakit, hogy csúnya vagy szép, hanem hogy szimpi-e vagy sem. Nagyon sok helyes pasi/lány van, akit semmibe se nézek, nem azért mert szépek, hanem mert nem szimpatikusak, innen eredve nem is akarom őket megismerni..:)
2012. nov. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%
14:33, mindennek megvan a maga oka. Ha normálisak lennétek ,akkor egyetlen ilyen kérdés sem kerülne ki az oldalra. Plain and simple.
2012. nov. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
jaa, én is unom már ezt a sok nyafogást.... pl. én úgy éreztem, h nem vok elég vonzó. 5 évvel ezelőtt elkezdtem táncolni, azóta sokan vonzónak találnak. meg pár hónapja sztem fölszedtem pár kg-t a vizsgaidőszak miatt. na bumm.. most járok tornára, amikor csak tudok.. most is fáj a lábam:D ha jól akarsz kinézni, akkor adsz magadra, és nem állsz neki nyafogni.. ennyi....... :DDD
2012. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Barátnak nem azért nem kellesz, mert ronda vagy. Más difi van veled. Most azért mert egy ronda srác háta mögött ilyet mondtak, abból egyértelműen következik, hogy nem fognak barátkozni veled?
2012. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
Már komolyan mindenki ilyen?Mindenki csak jaj igy,jaj úgy,jaj amúgy,csak nyafogtok,mindeki a lányok is a fiúk is,csodálkoztok hogy nincs senkitek?Akkor ne ma gép előtt kéne kockulni,meg nyafogni,hanem tenni ez ellen valamit ti nagyon okosak!
2012. nov. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!