Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Számít valamit, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít valamit, hogy milyen zenét hallgatok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig játszottam zongorán, még most is. Szeretek klasszikus zenét hallgatni, de a jazz-t is imádom. Szoktam régebbi zenéket is, de a mostani ilyen rap-es, nagyon pörgős számok annyira nem tetszenek. Az egyik barátnőm mutatott egy Mr Busta nevű előadótól néhány számot. Ilyet még sosem mondtam zenére, de azt szinte "kín" volt hallgatni. Számomra ezek nem is zenék, bár tudom hogy mások meg szeretik. Egyszer ez a lány megemlítette, hogy jól le vagyok ragadva, hogy miket hallgatok.. Tényleg gáz, hogy nem ezeket a mai hülyeségeket hallgatom? (Bocsi, ha valaki szereti) Most sznobnak gondoltok, hogy másmilyen zenét hallgatok? Kedvenc klasszikus zeném Tchaikovsky-tól a Sugar plum fairy, de Pink-nek a Try című száma is tetszik, ami még nemrégi.

16/L


2012. dec. 1. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nyugi, nem ezen fog múlni, h összejösz-e egy pasival vagy nem :)
2012. dec. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én meg tudnék őrülni egy dnb-s lányért *-* :D


Amúgy számít. A zene lehet egy közös pont! :)

2012. dec. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Solarian ***** válasza:

Nem gáz ez szerintem. Szimfónikus metalt hallgattál már? Am ezt a Sugar plum fairy-t régóta kerestem szal köszi.

Am hallgasd ezt meg, hogy tetszik-e:

http://www.youtube.com/watch?v=hKLpJtvzlEI

Clint Mansell - Lux Aeterna

2012. dec. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ekeke ***** válasza:

Csajkovszkijnak kell írni, hiszen orosz. Nem számít, mit hallgatsz, mert egyszer valahol minden zene a legmenőbb volt. Ha tudnák, hogy hány milliomos járt Amerikában a koszos négerek jazzkoncertjeire, és hány fehér próbálta őket kínlódva leutánozni... keresd Oscar Petersont, Sarah Vaughant...

Amúgy meg minőséget hallgatni mindig a legjobb, próbáld meg ehhez tartani magad:)

2012. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én imádom a régi zenéket, bár nem azokat amiket te írsz, hanem Omega, Republic, Ossian stb... de jöhet Bródy is akár.

Pink új számát pedig imádom :D Bár nem vagyok nagyon pink rajongó de tetszik nagyon


A mai busta stb...-t pedig nagyon nem csípem, számomra nem is zene. Akinek tetszik az hallgassa


Én örülnék ha találnék egy ilyen barátnőt

És sajnos igen is van, túl sok, akinek még az is számít hogy mit hallgat a másik ember

2012. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

tejóég ölni tudnék egy olyan lányismerősért aki értékeli a klasszikus zenét és a jazz-t!

ez egyáltalán nem ciki vagy sznob dolog. van klasszikus darab ami több száz éve ugyanúgy ismert és sokak által szeretett, mint amikor készült. na ez az időálló minőség.

hol lesz a mai zene nagy része nemhogy 100, de 4-5 év múlva? sehol.

amúgy a zenetanulás nagyon jól fejleszti az agyat, az intelligenciát, szóval semmiképp ne hagyd abba :)

19/F

2012. dec. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Az exem azért szakított velem, mert én szeretem Shakirát ő meg nem.

A kérdésedre válaszolva kétlem, hogy párkapcsolatok terén számítana bármit is.:) Csak én szedtem össze egy ilyen szerencsétlent.

2012. dec. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rap zene mai mi? Ezen jót röhögtem. Ezelőtt 20 évvel is volt rap zene, meg még azelőtt is. Nem vagy prűd, csak különc.Őszintén megmondom.. én nem szeretnélek. Nálam a stílus is sokat számít. AZ hogy milyen zenéket hallgat valaki, nagyon sokat elárul a jelleméről.
2012. dec. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Marciiiy válasza:
igen számit mert ha vki rappat hallgat az lehet h drogos vagy börtönbeült vagy csajozni akar sokan ezt mondják de ez nem igaz a rap a életről szól de h maradjunk a témánál ha te nem birod Mr.Bustát nem baj nekem se kedvenc ink TKYD aki jó de klaszikusba is jók vannak és ne feljetsd el a zongora a legtöbb zenének az alapja tehát ha tudsz zongorázni lehetsz 1 profi bandába vagy szintetizátorozni megtanulsz és teis lehetsz rappal
2012. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Solarian ***** válasza:
Drogos börtönjárt(szerintem ez közel sem olyan durva mint a többi, mert sokmindenért jár börtön, amiért még nem lesz az ember szörnyeteg(torrent pl)) világtalan beteg ember bárki lehet. Nem csak rappet hallgató ember. Hannibal Lechter pl klasszikusaokat hallgat, just sayin.
2012. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!