Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Számít valamit, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít valamit, hogy milyen zenét hallgatok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig játszottam zongorán, még most is. Szeretek klasszikus zenét hallgatni, de a jazz-t is imádom. Szoktam régebbi zenéket is, de a mostani ilyen rap-es, nagyon pörgős számok annyira nem tetszenek. Az egyik barátnőm mutatott egy Mr Busta nevű előadótól néhány számot. Ilyet még sosem mondtam zenére, de azt szinte "kín" volt hallgatni. Számomra ezek nem is zenék, bár tudom hogy mások meg szeretik. Egyszer ez a lány megemlítette, hogy jól le vagyok ragadva, hogy miket hallgatok.. Tényleg gáz, hogy nem ezeket a mai hülyeségeket hallgatom? (Bocsi, ha valaki szereti) Most sznobnak gondoltok, hogy másmilyen zenét hallgatok? Kedvenc klasszikus zeném Tchaikovsky-tól a Sugar plum fairy, de Pink-nek a Try című száma is tetszik, ami még nemrégi.

16/L


2012. dec. 1. 22:43
1 2
 11/11 anonim válasza:
Mindenkinek van egy egyedi stílusa. Én se kedvelem túlságosan a rap műfajt. Van egy két szám, amit kedvelek, de nem ez a jellemző. Én inkább a '70-es, '80-as évekbeli zenéket hallgatom.
2020. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!