Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőgyűlölő lettem, mert nekik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyűlölő lettem, mert nekik csak a jó pasik kellenek, jogosan utálom a nőket szerintetek?

Figyelt kérdés

Főleg ezzel a 10-20-on éves korosztállyal van tapasztalom, egyiket sem tudnám szeretni, mert nagyon felszínesek és csak a jó pasiknak adnak esélyt, csak a jó pasikkal kedvesek és az átlagos vagy csúnya srácokat kigúnyolják, kinevetik, megalázzák csak. Elegem van, rosszul vagyok, ha meglátok egy szép lányt, minél szebb, annál jobban utálom és úgy sajnálom, hogy nem lehet nőket bántani, mert ők az ártatla angyalkák, amikor itt is csak álszent nőszemélyek vannak, akik képesek a képedbe hazudni, hogy nekik nem a külső számít és, hogy egy csúnya srácnak is lehet szép barátnője.

Azt nem értem, ha nekik van joguk kigúnyolni egy fiút,a kkor mi fiúk miért bánunk velünk olyan jól miért engedjük őket előre a buszon vagy az ajtónál? Miért kell velük úgy báűnni, mintha ártatlan kis angyalkák lennéke, amikor hihetetlenül felszínesek és kegyetlenek a nem szép fiúkkal és lányokkkal szemben is akár. Elvárnak egy csomó mindent a fiúktól, de ők kb semmit nem nyújtanaka a csinos pofikájukon meg pinájukon kívül.

Ja és a vicc, hgoy minden csúnya lány helyes pasira vágyik és ez tök terméeszetes dolog, de ha egy csúnya fiú szép barátnőre vágyik egyből ő a gonosz, meg mit képzel ő magáról? Hányok tőlete lányok! Tisztelet a ritka kivételnek, akik párkapcsolatban élnek, vagy nem ilyenek jellemre, bár ritka sajnos a rendes lány manapság.



2012. dec. 18. 01:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
60%
bírom ezeket a szájhős embereket akik itt próbálnak oltogatni hogy ne itt sírj. közben lehet hogy ő is sírt már csak most ez a trendi, osztani a másikat...
2012. dec. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
68%
Természetesen, ez az oldal az alfa-hímek és nőstények gyűjtőhelye. Ők mindenben tökéletesek, igaz, beszólogatáson kívül mást nem nagyon tudnak.
2012. dec. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
76%
Mintha az hogy itt sírnánk az olyan jó volna mi?:D omg:D Nem tartom magam alfahímnek, de tudom hogy a lányoknak az kell és ha nem is teljesen egy kicsit akkor is kell annak lennie. Ha ezt valaki nem tudja elfogadni az úgy jár mint a kérdező. Én azt mondom próbálkozni kell ha nem jön össze majd másnál összejön, de ne itt várja már a választ a kérdésére mert az senki sem tudhatja hogy akkor pontosan mért nem jött össze neki...
2012. dec. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 Komplikato ***** válasza:
91%

Hát az én tapasztalatom az, hogy pont az önbizalom hiányos arcokat kerülik a csajok, legyen bármilyen sportos vagy jóképű, a magabiztos pasikat kedvelik, mert a nő ösztönösen olyan társat keres aki biztonság érzetet ad neki.

Persze vannak nők akik a külsőségekre mennek, éppen így férfiak is, általában ők szokták a legjobban megszívni.

2012. dec. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
24%

Most az előbb írtam egy 12 soros kommentet, erre ez a qrva sz.r f.s ..*** *** *** *** *** *** *** gép kitörli az egészet, és ez már 3-szorra történik meg ma, úgyhogy nagyon fel vagyok cseszve idegileg :@

A lényeg, hogy amit utolsó írt az nem igaz, hanem téves, nem magabiztosságtól függ, az csak a népszerűség eredménye... és a magabiztosság a te társadalmilag elfogadottságodat hiteti el a csajokkal, és ez a biztonságérzet, nem más. Aki menő, az magabiztos. Ha a lánynak a pasija menő, akkor biztonságban érzi magát. ...röviden, tömören.

2012. dec. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
84%
Én inkább azt vettem észre, hogy itt az lett a "trendi", hogy néhány madár, ahelyett, hogy férfiként viselné a kudarcot és az elutasítást, picsog itt mint a fürdőskurv@ és a nőket teszi felelőssé minden problémáért az életében.
2012. dec. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
83%
Erről egy dolog jutott eszembe: útálod őket, és akkor mi van? Más meg szereti...
2012. dec. 18. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
20%
Valóban a nők is tele vannak hibával,és valóban felszínes a többségük,én is undorodok a nőktől de ez az én dolgom,nem engedek be egyet sem az életembe.
2012. dec. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
0%
Jogosan, de homér ne legyél.
2012. dec. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 Mi közöd Tőle ***** válasza:
77%
Ti tudjátok, én maradok a nőknél azért. Nem tudjátok mi a jó, ezért utáljátok őket. Sok nőgyűlölő figura van itt, miért nem homokoztok egymással? Engem egy csupasz, szűk punci jobban felizgat, mint egy szőrös ánuszrózsa, alatta a parókás virslivel. Olyanok a nők, amilyenek, ha nem tudtok bánni velük, az a ti gondotok, itt senki nem fog segíteni nektek.
2012. dec. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!