Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőgyűlölő lettem, mert nekik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyűlölő lettem, mert nekik csak a jó pasik kellenek, jogosan utálom a nőket szerintetek?

Figyelt kérdés

Főleg ezzel a 10-20-on éves korosztállyal van tapasztalom, egyiket sem tudnám szeretni, mert nagyon felszínesek és csak a jó pasiknak adnak esélyt, csak a jó pasikkal kedvesek és az átlagos vagy csúnya srácokat kigúnyolják, kinevetik, megalázzák csak. Elegem van, rosszul vagyok, ha meglátok egy szép lányt, minél szebb, annál jobban utálom és úgy sajnálom, hogy nem lehet nőket bántani, mert ők az ártatla angyalkák, amikor itt is csak álszent nőszemélyek vannak, akik képesek a képedbe hazudni, hogy nekik nem a külső számít és, hogy egy csúnya srácnak is lehet szép barátnője.

Azt nem értem, ha nekik van joguk kigúnyolni egy fiút,a kkor mi fiúk miért bánunk velünk olyan jól miért engedjük őket előre a buszon vagy az ajtónál? Miért kell velük úgy báűnni, mintha ártatlan kis angyalkák lennéke, amikor hihetetlenül felszínesek és kegyetlenek a nem szép fiúkkal és lányokkkal szemben is akár. Elvárnak egy csomó mindent a fiúktól, de ők kb semmit nem nyújtanaka a csinos pofikájukon meg pinájukon kívül.

Ja és a vicc, hgoy minden csúnya lány helyes pasira vágyik és ez tök terméeszetes dolog, de ha egy csúnya fiú szép barátnőre vágyik egyből ő a gonosz, meg mit képzel ő magáról? Hányok tőlete lányok! Tisztelet a ritka kivételnek, akik párkapcsolatban élnek, vagy nem ilyenek jellemre, bár ritka sajnos a rendes lány manapság.



2012. dec. 18. 01:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell olyan messzire menni, már Ausztriában is sokkal nyitottabbak és jobb fejek a lányok!:)
2012. dec. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:

ezek nagyon hasznos tanácsok ám! :)

sok srácnak és férfinak az a baja egyébként, hogy csakis a hazai viszonyokat ismeri. Ha röviden akarnám jellemezni, akkor azt látom, hogy egy jó része a hazai nőállománynak a tipikusan unott, beképzelt fejet vágó és meglehetősen savanyú pofát vágó hölgyeményekből áll, akik ugyebár nem éppen szimpatikusak a legtöbb ember számára. A többi lány, akik normálisnak vallják magukat, azok pedig szó szerint elbújnak mögöttük. Én nem hiszek abban, hogy észre se vennék őket, mint ahogyan itt mindig hangoztatják, inkább ők maguk zárkóznak el, mert valószínűleg attól tartanak, hogy a fiúk a rossz tapasztalataik miatt már alapból őket is HP-nak gondolják.

Pont ezért kellene minden srácnak egy kicsit bővítenie a látókörét, megismernie más lányokat is, mert akkor ők is rájöhetnének, hogy nem olyan a világ, mint amilyennek az ő saját mikrokörnyezetében látja. Bizton állíthatom, hogy vannak olyan lányok, akik még a fórum "legfanatikusabb nőgyűlölőit" is képesek lennének "meggyógyítani". :))

2012. dec. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki magyarul sem tud csajozni, majd pont egy idegen nyelven dumálja le a bugyit a csajokról...
2012. dec. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
100%

"Mert aki magyarul sem tud csajozni, majd pont egy idegen nyelven dumálja le a bugyit a csajokról..."


Kekem nagyon az az érzésem van, hogy csak beszólogatni jöttél ide.Jól van, ha ettől jobb neked, akkor ok.

Azt vettem észre, hogy külföldiként az ember azonnal érdeklődést kelt a lányokban, meg akarják ismerni, nyílttá és akár kezdeményezővé is válnak.

Hazaiként viszont megkapja az ember a "Na mutasd, mit tudsz!"-aztán jönnek a tesztek, próbák és a többi hülyeség. Szóval, nem mindegy.

2012. dec. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem beszólogatni jöttem ide. Próbálok segíteni, hogy felismerjék a problémát, de amíg csak az ugatás megy a szemét nőkről, meg a menekülőutak keresése, semmi sem fog változni.
2012. dec. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
82%

Azt vettem észre, hogy amennyiben egy fiú-a korábbi nagyon durva tapasztalatai miatt-szidja a nőket, akkor mindenki nekiesik. De ha egy lány szidja a férfiakat, akkor az teljesen rendben van. Sosem értettem, hogy olyankor miért nincs egyetlen olyan barátnő, ismerős sem a társaságában, aki rászólna, hogy: "Judit, te meg mit művelsz? Nézz már magadba, semmi rosszat nem mondott neked a srác!"-Valami hasonlóra gondoltam.

leírom egy személyes élményemet: Ahol éppen dolgozom, megtetszett az egyik lány (24 éves). Nem voltam biztos a dolgomban, ezért megkértem az ottani munkatárs/havert, hogy segítsen egy kicsit kideríteni, ő mit gondol rólam.

Amint azt visszahallottam, nemhogy esélyes, de még férfi sem vagyok a szemében, amit elég nyomatékosan fejezett ki. Ezt egyrészt a haveromtól és később mástól is megtudtam; nem áll érdekükben ártani nekem, tehát az információt hitelesnek vehetem.

Ugyanakkor ez a bizonyos lány a Facebook-ra állandóan férfiakat becsmérlő képeket, aranyköpéseket tesz fel és ki van akadva, hogy minden fickó csak megdugni akarja őt. (miközben ő maga majd meghal érte, hogy végre jól megdöngessék, mert több, mint egy éve nem volt már senki.)

Erre lenen valaki, aki barátnőnek szeretné és ezzel "hálálja meg". Normális az ilyen?

2012. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:

# 45/46 ma 10:21

Én se beszólogatni jöttem ide, de el se tudnád képzelni, mekkorát tévedsz. Először is hülyeség az ilyenekre fogni a szerencsétlenséget, ezt az okos lányoknak is üzenem. A kihasznált, reményvesztett emberek nagyjából 1%-a ilyen, mint a kérdező, hogy haragját így nyíltan felvállalja és állandó pesszimizmust mutat. Erre az egy százalékra jönnek a rohamos bölcs válaszok, hogy "ez pont azért van, mert látod, ilyen vagy". Baromi unalmas, nem így van egyáltalán. A maradék 99%-ra ezt nem lehet ráfogni, és mást se, mert nem undokok, nem gyökerek - bár a leggyökerebbeknek jut állandóan barátnő - úgyhogy itt meg is bukik ez a tudomány.

De igazából azért írtam rád, mert azt hiszed a duma a lényeg és külföldön egy nem szerencsésnek még kevesebb esélye van. Teljesen valótlan. Már a duma a nagy tévedés, azt hiszik arra legyeskednek a nők, abszolút nem ez a szükségszerű, hanem még mindig az, hogy jól nézel-e ki. Erre nem én jöttem rá, hanem már nagyon rég nyílt titok, csak folyamatosan tagadják, a "duma" az elég, ha látszik, hogy nyitott vagy minden témára és kezeled a beszélgetést (mert a magyar lányok beszélőkéje sok esetben elég ratyi). De amit 100%-ban cáfolok ez a külföldi nézeted, ha nem tapasztaltál ilyet, akkor hiteltelen a szavad, nem tudod alátámasztani, így egyelőre ez csak egy vélemény. Viszont vannak jó páran, akik tudják, hogy az említett külföldi városokban egyszerűen sokkal könnyebb és jobb párt találni, sokkal kevésbé vannak elszállva, mint írták előttem is, sokkal hajlamosabbak kedvesek lenni egy idegenhez is, mint a magyarok, és kevésbé szól az egész a kiöltözködésről, és hülye agyhúzós játékokról. Igen, ha nem is tudsz annyira jól beszélni az adott nyelven, még így IS jobb eséllyel futsz neki a dolognak, nem is kicsit.

2012. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:

Ok, 47-es, nincs ilyen tapasztalatom, ez csak vélemény.

Az viszont tény, hogy amíg nem kezdtem Gyakorira járni, nem gondoltam volna, hogy "a nők a külsőre mennek", "a nőknek a pénz kell", "a nők flegmák, gúnyosak, stb". Sose volt pénzem, sose voltam alfahím, mégis mindig találtam lányt. Engem miért nem cikiztek, gúnyoltak ki soha?

A szenvedős srácoknak: fodrász, körömvágás, edzés, heti egy köny, és egy éven belül csaj is lesz. NEKTEK SE KELL A HULLADÉK, a lányoknak még annyira se.

2012. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:

"a nőknek a pénz kell", "a nők flegmák, gúnyosak, stb"

Ezeket nem én szoktam mondani. Pénz is csak annyira számít, hogy ne legyél olyan csöves, hogy soha semmire ne legyen pénzed, amúgy meg hülyeség ez az örökös "bmw"-zés nyilván. Te ilyen csóró lennél? Nem hiszem.

A nők nem flegmák, nem gúnyosak, főleg akkor, ha tetszik nekik valaki. A tanáraikkal, szüleikkel se azok. De akkor miért mondják ezt sokan? Ez jó kérdés. A gyakori az csak egy fórum, enélkül is sokan így gondolnák, csak egy anonim közösségként táplálják is ezeket és meg is nyilvánulnak. Azok mondják ezt, akik így látják. Gondolj egy volt osztálytársadra (vagy jelenlegi, ha van), aki nem volt népszerű, nem szerették az osztálytársai. Én többet is fel tudnék sorolni. Szerinted kedvesek vele az emberek, szerinted segítőkészség veszi körül? Érdemes ezen gondolkodni, én folyton azt láttam, hogy senki se zavartatja magát, ha a jelenlétében kigúnyolja, élvezkedik rajta. Lehet mondani, hogy ő a hibás, de ezért nem mondanám azt, hogy a többiek különbek lennének, elég szegényes viselkedés ez alapvetően. Na és ugyanez a helyzet a szerencsétlenekkel, akik próbálkozgatnak és egyáltalán nem megnyerőek, ezeket nem a legfinomabban szokták visszautasítani.

Hogy a nők a külsőre mennek-e? Szerintem igen. Legalábbis elsősorban, ez teljesen nyilvánvalónak tűnik számomra, akárki akármit mond. Lehet felmérést készíteni, lehet figyelni. Nem változtat a lényegen, hogy akit sokan kedvelnek, általában szépnek is tartják egyrészt, másrészt egyszerűen egy adott ember meglátását befolyásolják a többiek is.

Úgy is fogalmazhatnék, hogy olyan ez, mint a felsőoktatási keretrendszer, az alapelv az lenne, hogy "aki buta, az fizessen", de mégse így van ugye? ;) A lányoknál lévő "belső értékek" lenne az alapelv, de nagyon ritka hogy az elég lenne, vagy hogy attól jelentősen függne valami.

2012. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:

Igen, de ezzel mit akartál mondani?

Én azért írok folyton ezeknek a kis hülyéknek, hogy ne a lányokban keressék a hibát, mert attól még minden marad a régiben.

Egyébként lassan már kár írni. Szerintem ide már a kérdező se néz, inkább nemsokára kiír valami újabb baromságot. Hiába anonim az oldal, a kategóriák jellegzetes házibolondjait fel lehet ismerni. :)

2012. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!