Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőgyűlölő lettem, mert nekik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyűlölő lettem, mert nekik csak a jó pasik kellenek, jogosan utálom a nőket szerintetek?

Figyelt kérdés

Főleg ezzel a 10-20-on éves korosztállyal van tapasztalom, egyiket sem tudnám szeretni, mert nagyon felszínesek és csak a jó pasiknak adnak esélyt, csak a jó pasikkal kedvesek és az átlagos vagy csúnya srácokat kigúnyolják, kinevetik, megalázzák csak. Elegem van, rosszul vagyok, ha meglátok egy szép lányt, minél szebb, annál jobban utálom és úgy sajnálom, hogy nem lehet nőket bántani, mert ők az ártatla angyalkák, amikor itt is csak álszent nőszemélyek vannak, akik képesek a képedbe hazudni, hogy nekik nem a külső számít és, hogy egy csúnya srácnak is lehet szép barátnője.

Azt nem értem, ha nekik van joguk kigúnyolni egy fiút,a kkor mi fiúk miért bánunk velünk olyan jól miért engedjük őket előre a buszon vagy az ajtónál? Miért kell velük úgy báűnni, mintha ártatlan kis angyalkák lennéke, amikor hihetetlenül felszínesek és kegyetlenek a nem szép fiúkkal és lányokkkal szemben is akár. Elvárnak egy csomó mindent a fiúktól, de ők kb semmit nem nyújtanaka a csinos pofikájukon meg pinájukon kívül.

Ja és a vicc, hgoy minden csúnya lány helyes pasira vágyik és ez tök terméeszetes dolog, de ha egy csúnya fiú szép barátnőre vágyik egyből ő a gonosz, meg mit képzel ő magáról? Hányok tőlete lányok! Tisztelet a ritka kivételnek, akik párkapcsolatban élnek, vagy nem ilyenek jellemre, bár ritka sajnos a rendes lány manapság.



2012. dec. 18. 01:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó! Tudod egyik nőgyűlölő sem a kinézetüket utálja hanem a személyiségüket és a viselkedésüket (persze általánosítva) Azért meg kell hagyni elég bunkók mostanában, főleg azok akik itt vannak és van pasijuk, na azoknak annyira ki van nyílva a csipájuk...
2012. dec. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
62%

Ilyen hányinger "férfiakkal" szemben, mint a kérdező, milyenek legyenek? Ide a csajok is leginkább röhögni járnak, meg néha ők is trollkodnak, mi ezzel a baj? Pont a kérdezőhöz hasonló hulladékok provokálják ki a hülyeségeikkel. Nem ők a beképzeltek és a bunkók, csak ha valakire nem lehet férfiként tekinteni, akkor nem lehet. Marad egy kis szánalmas, de agresszív paprikajancsi, még jó, hogy nevetnek, gúnyolódnak. Pont, mint a fiúk.

Nem a nőkkel van itt a baj, az az igazság. Ezer kérdés jön naponta a pénzre hajtó, üresfejű nőkről, pedig a kérdezők is csodálatos férfiak lehetnek.

2012. dec. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
92%
jaaaj ne fárassz már... Szerintem ha megtetszenél egy szép lánynak és nyomulna rád akkor nem zavarnád el hogy te utálod a nőket.
2012. dec. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 gabriell88 ***** válasza:
81%

Párkapcsolatban élő nőként írom.

Nem minden ember egyforma.Igaz a mai világ, már egy kicsit más.De az ember alkalmazkodó lény, és ha valamit a fejébe vesz, akkor azt végig is viszi., ha akarja.

A lányok szeretik, ha egy férfi magabiztos és tetőtől talpig férfi.


24 éves vagyok a párom 25. Én vagyok az első komoly kapcsolata.Állítása szerint még sosem volt szerelmes.Persze próbálkozásai voltak, sikertelenek.


Mindenkinek eljön a maga ideje.

2012. dec. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
92%

Most én is álljak le siránkozni, meg fröcsögni, meg szidni a másik nemet, csak mert az esetek nagy többségében nem voltak velem őszinték/becsaptak/szórakoztak velem a pasik?


Ugyan már. Én nem vagyok gyenge és igenis látom, hogy vannak még rendes, normális férfiak, és hogy valamilyen szinten az én hibám is, hogy hagytam, hogy szórakozzanak velem.


Most erre vagy azt mondod, hogy "persze, mert pasik között még van rendes, de a nők mind, egytől egyig gonoszak, csúnyák, tisztességtelenek és rosszindulatúak" - ebben az esetben nem tudok veled mit kezdeni, menthetetlenül ostoba vagy. Vagy azt mondod, h "jé tényleg. lehetséges, hogy a világon van még normális nő is." és megkeresed őket. persze a gyávák mindig a könnyebbik utat választják és nyilvánosan szidnak fűt-fát. hát sok sikert hozzá.

2012. dec. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
88%

Azért vicces, hogy a kérdező osztja az asszonynépet, de természetesen MEGINT csak azért picsog, mert nem kell a SZÉP lányoknak... vajon hány átlagos vagy csúnyácskább lánynál próbálkozott már be? Nyilván egynél sem, mert neki csúnya fiúként nem kell csúnya lány, teúristen, nehogymár, hátahhoz meg nem tud szexuálisan vonzódni - ehelyett bepróbálkozott néhány plázacicánál, és mikor azok elküldték a búsba, örök vendettát fogadott.


Na bravo.

2012. dec. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
77%

Most komolyan, ezzel a gondolkodásmóddal és hozzáállással várnád, hogy a szebbnél szebb nők a lábad elé boruljanak és imákat mondjanak hozzád? :D


Ilyen alapon én is mondhatnám: utálom a pasikat, gyűlölöm őket, mert nekik csak a nagy mellű, darázsderekú, szőkített műkörmű plázapi.csák kellenek, és mert én nem vagyok olyan, nem kellek senkinek.

Mégse mondom, mert hazugság lenne, ennek ellenére is kellek, elég sokaknak, és nem azért, mert olyan hűde milyen szép lennék, vagy valami, hanem mert önmagam adom, és ez az önmagam egy értékelhető személyiség (a jelek szerint). És képzeld, nem minden nő a pénzre meg a nagy farokra hajt, aki tartós kapcsolatot akar, annak ez kevés. Ha valakivel együtt akarsz lenni, ahhoz az is kell, hogy a jelleme tetszen, ne csak a külseje, el tudjatok beszélgetni, akármiről, és jól érezzétek magatokat egymás társaságában.


Na látod, szerintem belőled ez hibádzik. Nem a külsővel van bajuk a lányoknak esetedben, hanem azzal, hogy ilyen kis rinyáló féreg vagy, aki ahelyett, hogy önvizsgálatot tartana, megtalálná miféle hibái vannak és ezeken megpróbálna javítani, vagy esetleg kitágítaná a "vadászterületét" (ergo- ha olyanok között próbál ismerkedni, akik felszínesek és nem érdekli őket a jellem, akkor ne csodálkozzon senki, hogy felszínes lányokkal találkozik), és olyanokkal ismerkedni, akik nem a korábban említett plázapi.csa kategóriába tartoznak.


De persze, beszélhetek én neked. A pasik többségének azok kellenek, mert ők a feltűnő "szépségek", aztán meg, mivel ők totál elszállnak maguktól, hogy mindenkinek ők kellenek, hát ne csodálkozzanak a pasik, hogy azok a lányok megengedik maguknak a válogatás luxusát. És igen, ha már válogathatnak, miért ne választanának egy dögös, pénzes, nagyfarkú palit, hm? Ha már felszínesek, nem a belső értékekre mennek majd. Te is ha válogathatnál, nem a csúnyácska de okos, hanem a dögös macát üres fejjel választanád.


Szóval, minden ilyen rinyálós kis tökfejnek szól, álljatok már le ezzel, és nézzetek tükörbe, mert nem csak a nők a hülyék és rosszak, hogy titeket visszautasítanak. Mindenki megtalálja a párját előbb-utóbb, hacsak nem ül a sarokban sírva, hanem tesz is érte valamit.


Rövid összefoglaló: undorító vagy.

2012. dec. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
49%

# 10!


Ha nőknem semmilyen igényük nem lenne és a kérdezőhöz hasonló, rinyáló, lelki beteg srácokat is férfinak tekintenék, akkor jelentősen csökkent volna az esélyem a párkeresős időszakaimban.

Szerencsére a pasiknak kb. a fele ilyen, így elég csak egy kicsit jó megjelenés és egy kis határozottság.

2012. dec. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
17%
Azért érdemes lenne a női és férfiviselkedést történetileg is megvizsgálni és akkor szembetűnne, hogy igaza van a kérdezőnek. Mi férfiak a múlthoz képest sokkal szelídebbek,engedékenyebbek lettünk a nőkkel szemben,jogokat,szabadságot adtunk nekik. Ők ezt (jó akkor a nagyrészük) arra használják, hogy tkp. visszaélnek vele.
2012. dec. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
100%

szerintem itt ez a gond:


[link]

2012. dec. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!