Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőgyűlölő lettem, mert nekik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyűlölő lettem, mert nekik csak a jó pasik kellenek, jogosan utálom a nőket szerintetek?

Figyelt kérdés

Főleg ezzel a 10-20-on éves korosztállyal van tapasztalom, egyiket sem tudnám szeretni, mert nagyon felszínesek és csak a jó pasiknak adnak esélyt, csak a jó pasikkal kedvesek és az átlagos vagy csúnya srácokat kigúnyolják, kinevetik, megalázzák csak. Elegem van, rosszul vagyok, ha meglátok egy szép lányt, minél szebb, annál jobban utálom és úgy sajnálom, hogy nem lehet nőket bántani, mert ők az ártatla angyalkák, amikor itt is csak álszent nőszemélyek vannak, akik képesek a képedbe hazudni, hogy nekik nem a külső számít és, hogy egy csúnya srácnak is lehet szép barátnője.

Azt nem értem, ha nekik van joguk kigúnyolni egy fiút,a kkor mi fiúk miért bánunk velünk olyan jól miért engedjük őket előre a buszon vagy az ajtónál? Miért kell velük úgy báűnni, mintha ártatlan kis angyalkák lennéke, amikor hihetetlenül felszínesek és kegyetlenek a nem szép fiúkkal és lányokkkal szemben is akár. Elvárnak egy csomó mindent a fiúktól, de ők kb semmit nem nyújtanaka a csinos pofikájukon meg pinájukon kívül.

Ja és a vicc, hgoy minden csúnya lány helyes pasira vágyik és ez tök terméeszetes dolog, de ha egy csúnya fiú szép barátnőre vágyik egyből ő a gonosz, meg mit képzel ő magáról? Hányok tőlete lányok! Tisztelet a ritka kivételnek, akik párkapcsolatban élnek, vagy nem ilyenek jellemre, bár ritka sajnos a rendes lány manapság.



2012. dec. 18. 01:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
Csak ilyen pasiktól mentsen meg az ég, mint a kérdező és hozzá hasonlók...
2012. dec. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
100%
Na, 61-es, nem igaz, hogy még így se tetszik neked. Bunkó is, meg is verne, semmit sem tenne, hogy vonzóbb legyen, és ezt a nők hibájának tartja. Tényleg nem értem, mi a lóf@szt akartok.
2012. dec. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
Ilyen palit még akkor sem, ha az utolsó hímnemű lenne a világon :D
2012. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
91%

Egyébként én is sorolhatnám, hogy a pasik milyen bunkók, mert pl. flörtöl velem, írok neki e-mail-t, erre meg b@szik válaszolni vagy pl. olyan undorító dolgot csinál egy másik, hogy nőként regel egy online játékba és kiveri egy másik pali farkát virtuálisan, miközben amaz meg azt hiszi, hogy csajjal beszél vagy megcsal, hülyének néz vagy pl. tőlem elvárja, hogy ne vegyek fel magassarkút, mert akkor egymagasak lennénk, közben meg mikor sétálunk, csorgatja a nyálát a magassarkúban riszáló csajokra vagy randizok egy sráccal 3x és egyszer csak szó nélkül eltűnik. Nekem is vannak rossz élményeim a pasikkal (nem férfiakkal, pasikkal) kapcsolatosan, mégsem mondom, hogy utálom őket. Tudom, hogy vannak köztük normálisak is.


Vagy hogy addig, amíg nem néztem ki jól, egyiket se érdekelték a belső értékeim és mind, hangsúlyozom MIND sz@rt a fejemre. A középsulis éveimben kiközösítettek, mert annyira önbizalomhiányos és lelki sérült voltam, hogy jobb volt nem szóbaállni velem, a fiúk kigúnyoltak, nemhogy járni nem akartak velem, de még barátkozni, beszélni sem. Pedig nem voltam igénytelen, büdös, csak visszahúzódó és csúnyácska. Mindenki lesz@rt, nem számíthattam senki segítségére, hogy jobb legyen egy kicsit is az életem. Ha nem kezdem el saját magamat kikupálni, legyőzni a félelmeim, valahogyan elhitetni magammal, hogy lehet engem is szeretni stb. nem tudom ma hol lennék.

Talán még jó is volt, hogy nem volt senki, aki sajnálna, tanácsokat osztana, mert akkor csak állandóan sajnáltattam volna magam, keseregtem volna... Így meg, ha jól akartam érezni magam, ha azt akartam, hogy foglalkozzanak velem, muszáj volt tennem érte (leginkább lelkiekben). Nehéz dolog ez, az egyszer biztos, de nem lehetetlen.


Szóval kedves kérdező értem én a helyzeted. Sajnos manapság már van ilyen oldal, ahol reagálnak rád. Ha nem lenne, lehet, hogy hamarabb észhez térnél és segítenél magadon. Így meg csak hajtod a hülyeséget, semmi nem változik körülötted, de legalább valamilyen szinten foglalkoznak veled. Párkapcsolat? Most így visszagondolva úgy érzem, hogy amíg ilyen voltam, mint Te, alkalmatlan lettem volna rá.

2012. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
Tegnap 22:52. Nem talált, én a valóságban is hangoztatom ezt, persze nem spontán, de ha megkérdezik vagy a helyzet úgy kívánja, hogy el kell mondanom, akkor elmondom. Szomorúnak találom, ha valakiknek ez jelenti a szép emléket... De mindenki úgy él, ahogy akar, de én mindig el fogok tőlük határolódni.
2012. dec. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
47%

Rendben, akkor legalább ezt tisztáztuk :)

Ne félj, nem haragsom rád, a véleményem azonban alátámasztott, és hitelesnek tartom, amit az olyan embereknek, mint te, elég nehéz megemészteni. Ezesetben vagy álszent vagy továbbra is, vagy primitív.

Tegyük fel teljesen nyílt a véleményed, és véletlen futottam beléd. Te sose alkalmazkodsz úgy a társasághoz, hogy ha valaki egy vicces megjegyzést tesz, akkor te azt méltányold, csak a fejet csóválod ilyenkor, valamint felállsz és adsz egy leckét. Ezek szerint elítéled Kiss Ádámot, Kőhalmi Zoltánt is, csak hogy ezt a két embert említsem az amúgy "társadalom"-ból, mert ők is szoktak hasonló megjegyzéseket, poénokat elsütni. De mindkét srác übergáz, mert fogyaszt alkoholt, Ádám dohányzik is tudtommal.

Keresztény se lehetsz, mert ugyan nagyon bölcs vagy, de a magyar hagyományokat is vérből elítéled (bor, pálinka), Jézus sáros volt, mert a vízből bort csinált az embereknek. (Még mindig hangsúlyozom, a véleményed fix, mint állítottad, ugye azt hogy álszent lennél, azt kikéred magadnak).

Bármilyen ünnep van, szilveszter, te elhatárolódsz a többiektől mert a pezsgő szintén alkoholos ital. Névnapodon, szülinapodon is a koccintás egy "csöves" szokásnak minősül, te ÉRETTEBB vagy ennél!


De ha jobban belegondolok, a tiszta gondolkodásod csak akkor nyer hitelt, ha mézes sütit, szaloncukrot se eszel. A cukor tudod egészségtelen nagyon. Ahogy a koffein is, így aki az alkoholnál olyan szerepet vállal, hogy ő többet ér a többségnél, mert tudja, hogy az rossz, az igazából energiaitalt és enyhébb koffeines italokat se ihat, főleg, hogy az energiaital SOKKAL durvább immunrendszer felborító ital, mint bármilyen kevert koktél.


Mondanád hogy a cukor az nem olyan... mert az máááás. De elmondom neked, teljesen ugyanolyan, mintha alkoholt fogyasztanál. Egyszer labor vizsgálat előtt megittam 1db fél literes Ice Tea-t, és az orvos kérdezte tőlem, hogy nincsenek-e cukorbetegségre utaló jeleim. Hálisten sose volt, az viszont biztos, hogy előbb iszok meg 6 sört, minthogy ilyen fost többet lehúzzak. Aki ezt túlzásba viszi, az cukorbeteg, így aki az alkoholt viszi túlzásba, az alkoholista.


A gond nem az alkohol fogyasztásával, sőt nagyot nézhetsz, de nem is a mértékkel van, amíg maradandó problémákat nem okoz. A gond sokkal inkább az olyan egyszerű gondolkodással van, amivel te azt gondolod, hogy az önbecsülésre okot ad ez a fajta meglátás, hogy te eldöntöd, gáz dolog e másnál, ha fogyaszt-e alkoholt. Nem ad, mert ez a gondolkodás gáz, alaptalan és csak ilyen okai lehetnek, minthogy szüleid beléd nevelték ezt a téves eszmét, amit felnövésed során mindig muszáj volt követned, vagy nem bírod magát a vegyületet ezért azzal csapod be magad, hogy ez azért van, mert ha bírnád is biztos, hogy nem élnél vele.

Ha meg azzal jönnél, hogy az alkohol drog, akkor képzeld, a gyógyszer is nagy mértékben, (a pálinka meg gyógyszer, mert fertőtlenít), bár ezt is biztosan tudtad, hiszen hihetetlenül jogosnak érzed azt a pozíciót, hogy hitelesen vetheted meg a társadalmat, mert ha te eszméd az nem egy állapot, ami a te állapotod, hanem az egzakt tényekre alapul... na itt bukik el, hogy érett-e a gondolkodásmódod. :)

Nem baj, ha egyszerűen inkább fárasztónak érzed, hogy belemerülj ezekbe a gondolatokba, másoknak se árt, ha filozofálgatnak kicsit.

2012. dec. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:

66, bocsi, nem akarok beleszólni, de tudtommal a laborvizsgálatra éhgyomorral kell menni.

De tény, hogy ilyen Ice Teák és társai egyáltalán nem egészségesek.

2012. dec. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
Nekem nem, mert ez külön nem volt feltüntetve :) Volt, akinek a lapjára volt írva. Csak mintát vettek, nem volt aznapi műtétem. Viszont örülök neki, hogy így alakult, mert mindig is betegesen cukrosnak tartottam ezt az italt, valaki azelőtt pedig vitatkozott, hogy az csak édesítőszeres, mert mindegyik az. Hát nem, annyira cukros, hogy szerintem evőkanállal lehetne kanalazni ha elemeire szednék.
2012. dec. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem rá, hogy az én lapomon annó rajta lett volna, nekem egyik ismerősöm mondta, hogy nem szabad semmit sem fogyasztani előtte. Nekem sem volt akkor műtétem.

Amúgy tökmindegy, hogy édesítős vagy cukros, abban a mennyiségben mindkettő egészségtelen. És szerintem az ice tea ha pár órát áll bontás után, undorító íze van, meg van egy fajta, ami rendesen kaprta a torkom (talán a barackos). Szerintem minden sz@r van bennük, kivéve tea. Hogy a többi élelmiszerről ne is beszéljünk... :/

2012. dec. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim válasza:
90%

Nem a nőkkel van gondod, hanem saját magaddal. Tele vagy durvábbnál durvább konplexusokkal.

Saját tapasztalat, hogy az, amit másokra vetítek ki, igazából abból ered, hogy magammal van problémám.

A másik szintén saját tapasztalat: akkor rúgnak beléd, ha hagyod. Akin látszik, hogy érzékeny és sérülékenyebb, azt jól megrugdossák. Farkas törvények uralkodnak. Velem is ezt csinálták, mert hagytam.

Ha az olvasottakkal hirtelen nem értesz egyet (ami valószínű, nehéz ezekkel szembe nézni), akkor majd idővel magadtól rá fogsz jönni és onnantól minden sokkal könnyebb lesz, mert tudom, hogy ez így szenvedés.

2013. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!