Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolja minden magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja minden magát rondának tartó fiú, hogy csak a csúnya lányoknál van esélye?

Figyelt kérdés
Szerintem nem a külső a lényeg, hanem a belső, ezért nem is tartom logikusnak, hogy miköze van a kinézetnek a szerelemhez.
2013. febr. 1. 13:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/172 anonim ***** válasza:

Szerintem arra célzott a másik válaszoló, hogy ha előnytelen a külső, azt tudod más értékekkel, valamivel kompenzálni, ennyi. Bár mondjuk én magasról teszek a pénzre, egzisztenciára, mert van.


Ha már tudná valamivel nálam, az a megszokottnál is nagyobb fokú odaadás, nem akarom más szóval írni, mert úgy belátom lekezelően hangzana talán. :)

2013. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/172 anonim ***** válasza:
magyarországon anyagiasak a nők nagyon...külföldön meg lehet hogy jomodban élnek és van pénzük, ellenben emiatt nem minden esetben maradnak meg nőiesnek. Ez alatt értsd, hogy elhiznak, másrészt meg a viselkedésük is torz lesz.
2013. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/172 anonim ***** válasza:

Külföldön sem fogsz mást tapasztalni. A külső mindenhol fontos, ahogy a benső is. Esetleg azon országokban, ahol a nők még kevéssé egyenjogúak, de ott meg az anyagiak fontosak számukra nagyon, "muszájból". Az is felszínesség, bár nem tehetnek róla.


Egyébként meg a külső fontossága valahol érthető, és nem az. Ha tehetik a férfiak is a szebb nőt választják. A nők a helyesebb férfit, ha nincs, kivárnak, egyedül vannak. Aztán később, ha nem kapnak olyan helyes férfit, aki kizárólagosan az övék, gyakran kiegyeznek.

2013. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/172 anonim ***** válasza:

"magyarországon anyagiasak a nők nagyon...külföldön meg lehet hogy jomodban élnek és van pénzük, ellenben emiatt nem minden esetben maradnak meg nőiesnek"


A biztos egzisztenciával rendelkező barátnőim nem anyagiasak, keress olyat. Nőiesek is, nem elhízottak. Hogy nem kis házitündérkék? Hajaj! Azt pont sok képmutató nő játssza el. Mást mutat, kedveskedik, hogy vagyonos férjet fogjon.


De akkor ott tartunk, hogy sehogy sem jó, ne legyen konzervatív sem, mert akkor gazdagnak kell lenned, de modern se, mert akkor nem nőies neked meg helyesnek kell lenned.


Egyáltalán, lehet valamilyen elvárása a nőnek? :P

2013. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/172 anonim ***** válasza:
nekem a lányok fele olyan igazán konkrét elvárásom csak max annyi, hogy totál átlagos belső&zépsége legyen. Az én külsőm átlagos (a férfi populáciot tekintve) mégis nagyon nagyon nehezen sikerült barátnőt találni. Több mint egy évig jrátam csajozni. Lettek volna csajok, akik összejönnek velem, de sajnos csunyák voltak. Még az én alap elvárásaimhoz mérten is. Az átlag pasi a nők szemében a férfipopulácio felső 65%ánál kezdődik sajnos, és nem az 50%nél.
2013. febr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/172 anonim ***** válasza:

"Lettek volna csajok, akik összejönnek velem, de sajnos csunyák voltak. Még az én alap elvárásaimhoz mérten is."


Erről beszélek. Annyiról van szó, hogy te is, ők is hasonlóan "válogattok", csak ők válogatósabbak nálad. De neked se mindegy a külső. Ez nem baj, ez van. Viszont szintúgy nem tudnál olyannal kezdeni, akit nem tartasz legalábbis elviselhetőnek. Akkor már inkább a magány, ugye?

2013. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/172 anonim ***** válasza:
hát nem , mert amikor nagoyn kellett, akkor lefeküdtem ronda, lehasznál idősebb nőkkel is.
2013. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/172 anonim ***** válasza:

Az egész önbizalomtól függ. Én semmilyen formában nem tudom magamat elfogadni, legalábbis külsőre, pedig sokan mondják, hogy semmi baj nincs velem, hogy helyes vagyok, magas is vagyok, átlagos testalkatú. Mégis, mindenkit jobbnak tartok önmagamnál. Ahogy már páran leírták, én is nagyjából belőttem magamnak, ki az akinél esélyem van, ki az akinél nincs, de mégsem próbálkozom, eddig nem is nagyon tettem. Egyszerűen úgy érzem senkinél nincs esélyem, aki nekem tetszik ( nem az ilyen 10/10-es lányokról van szó) annál főleg nincs. Hogy ez nálam miért alakult így azt nem tudom.

Ja és igen, az egyetlen amiben biztos vagyok magamban, hogy rendes vagyok, mindig figyelek másokra, örömmel segítek bárkin, jószívű vagyok és soha nem verek át senkit. Mégsem hiszem, hogy ez bármire is elég ebben a mai eltorzult világban...

2013. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/172 anonim ***** válasza:
a kedvesfiukák egyik nagy illuzioja abból fakad, hogy nem tudnak kiállni önmagukért. Nem vállalják a konfliktusokat, nem mennek szembe az ellenállással. Mindig az alárendelődést választják, ahol meg nem nagoyn van szükség "mocskos" megoldásokra. Ha kiállnának önmagukért, akkor néha bizony szükségük lenne eréjes fellépésre, ami meg kicsit ütközne a "kedvességükkel".
2013. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/172 anonim ***** válasza:
#43 Magyarországon nincs olyan nő, akinek a belső bármit is számítana, különösen ha a külső ronda. Csak abban reménykedek, h külföldön vannak olyan lányok, akiknél a külső hiányosságokat lehet belső értékekkel kompenzálni.
2013. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!