Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
Találtam egy csajt(17), aki nagyon szimpatikus és úgy érzem ez a dolog kölcsönös is. Még nem volt barátnőm, és ő ténylegesen nagyon érett lánynak tűnik. Azonban a külseje, őszintén szólva nem tetszik. Nem is feltétlen vele van baj, hanem ahogyan öltözködik. Igazából nekem a külső sokadrangú, de mégis számít a vonzalom kialakulásához. Nagyon tetszik a lány, de most mégis mit csináljak? Semmilyen nőies, vagy csinosabb ruhát nem láttam a képein, nem modellt akarnék, csak kicsit csinosabb megjelenést. Nektek volt már ilyen tapasztalatotok? (F/20)

2013. ápr. 9. 09:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Aki azt ajánlotta hogy probálj meg neki segíteni az egy idiota.Kérdem én aki ezt ajánlotta az mit szólna ahhoz ha egy napon a barátnő jelőltje vagy barát jelőltje oda állna elé úgyhogy együtt sincsenek és elmondja neki hogy hát elég gáz ahogy öltözől...max ha együtt vagytok már akkor említheted neki pár hónap múlve,de ez így elég cink lenne hogy együtt sem vagytok és beleszólsz hogy öltözzön.Ha együtt lennétek akkor adhatnál neki tippeket és célozgatást.Most gondolj bele fordított esetben hogy a csaj azt mondaná hogy elég gagyin öltözködsz és elég férfiatlan vagy stb.
2013. ápr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Kávétejszín ***** válasza:

Attól, hogy lazább stílusú ruhákat hord, ő még nő.

Beleestél abba a hibába, amibe a legtöbb ember bele szokott, hogy a ruha alapján ítélnek/döntenek.

Ha szép a lány, és aranyos, akkor miért azzal foglalkozol, hogy mi van rajta?

Akármennyire nőiesen öltözködő párod lesz a jövőben, az azért jusson eszedbe, hogy a világon nincs olyan nő, akin állandóan magassarkú és tapadós naci és műköröm van. Ha viszont létezik ilyen, az az életben nem fogja egyedül megállni a helyét.


Jobb egy Rammstein-pólós, dorkós lány, aki tud főzni, szívesen takarít, mint egy műkörmös, miniszoknyás, aki egy poharat nem akar arrébb tenni, mert fél, hogy letörik a körme.

2013. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ismerkedek egy lánnyal. Képek alapján 10/6 pontot adnék neki, annyira nem bejövős. Nem adom fel. Valaki jobban mutat életben mint képeken!
2013. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
mindenesetre köszi mindenkinek!:)
2013. ápr. 9. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!