Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kövér, csúnya és alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér, csúnya és alacsony vagyok! Van egyáltalán esélyem valakinél? 15/L

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy szép lány, iszonyatosan vastag lábaim vannak, egyelőre csak hölgytársaim véleményét kérném, mit tudnék változtatni magamon. Küldök képet privátban!

2013. máj. 7. 16:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/138 anonim ***** válasza:
100%
Küldheted nekem is! :)
2013. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/138 anonim ***** válasza:
88%

Az hogy alacsony vagy, kifejezetten előny, én pl mindig a pici lányokat szerettem, és rengeteg férfi társam van ezzel így.

A kövérségbe nem kell beletörődni, több lehetőség van az egészséges táplálkozásra, és életmódra mint valaha, csak ki kell nyújtani a kezed, beírogatni neten, és 100 meg 100 olyan diétát találsz amiben nem kell keveset enni, csak arra kell figyelni mit eszel és mikor. Ezen kívül sportolni, kell. Ha nem vagy megelégedve magaddal, és szeretnél jobban kinézni, tegyél érte.

Harmadszor, ha van egy jó testalkatod, esetleg jól is öltözködsz, jó a hajad, stb, akkor fogsz találni magadnak valakit, előbb-vagy utóbb.

Én se vagyok egy különösebben jóképű férfiú, ezért edzek, ezért öltözöm stílusosan, ezért ügyelek az ápoltságra, mert amin tudok változtatok, amire lehet arra odafigyelek.

Szerintem nagyjából ennyi a titok.

2013. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/138 anonim válasza:
kép?:)
2013. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/138 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggodnod sztem én pl kifejezetten kedvelem a fiatalabb husibb lányokat főleg ha nem tul magasak :) irj bátran f/22
2013. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/138 anonim ***** válasza:
Küldj.
2013. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/138 anonim ***** válasza:
100%
Van, csak legfeljebb nem a legjobb pasiknál. Örülj, h nem fiúnak születtél, mert akkor hasonló paraméterekkel esélytelen lennél!
2013. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/138 anonim ***** válasza:
Küldött valakinek képet? Mert nekem nem...:(
2013. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/138 mainstream 95 ***** válasza:
Nekem is jöhet :)
2013. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/138 A kérdező kommentje:
Küldtem, eddig 2 lánynak, mert most mást is csinálok közben. Kértem kifejezetten, hogy most azért lányok, nők véleményére vagyok kíváncsi, mert női szemmel -szerintem- könnyebb tanácsot adni. Ha lány vagy, akkor írj még egy üzenetet, abban küldöm.
2013. máj. 7. 17:33
 20/138 anonim ***** válasza:
62%

Valoszinuleg csak te gondolod magad csufnak. Nekem nyugodtan kuldhetsz kepet, mert megmondom oszinten a velemenyem es tanacsot megprobalok adni. En se nezem magam szepnek, csinosnak es raadasul alacsony is vagyok.:( Ha akarod velem beszelgethetsz.

15\L

2013. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!