Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a jó abban, hogy vki ad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó abban, hogy vki ad magára? Miért olyan fontos ez? Akár ffi akár nő

Figyelt kérdés
Mindig ha vkitől megkérdezik,külsőre mi tetszik neki a másik nemben,vagy azt mondják,h mind1 csak igényes legyen,vagy az igényesség szerepel az első helyen.Miért fontos ez ENNYIRE?!
2009. okt. 4. 10:30
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
ahogy a kérdésedből ki lehet venni te nem nagyon adhatsz magadra és zavar h ez másokat zavar... előző voltam
2009. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Inkább az zavar,h aki má nem szupermodell kinézetű,meg nem alapozózza agyon a képét,meg neadjisten nem trendi a haja meg a ruhái,meg nem kényszeres higiénia mániás,az már igénytelen,meg "csöves"
2009. okt. 6. 21:03
 33/36 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, léteznek végletek! te most a két végletről beszélsz...ennyi erővel az, aki mindennap megfürdik, megmossa a haját, hogyha zsíros, nem hord egy hétig egy ruhát, már olyan, mint amiről az előbb írtál?


Én egy igényes nőnek tartom magam, pedig nem vagyok szupermodell, sőt, túlsúlyos is vagyok. De igényesen öltözködöm(nem csillivilli plázacica ruhákba), és nincs rajtam egy kiló alapozó, sőt, nem is használok alapozót sem, csak a szemem szoktam kihúzni szemceruzával. És képzeld, szerintem az a nő is igénytelen, akin túl sok smink van, meg úgy öltözködik, mint egy k.rva...de miért kell a két véglethez tartozni? van aranyközépút...

2009. okt. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Maga az igényesség fogalma nem merül ki csak a modell alkatokkal.

Valaki berakott ide képeket, s az egyik megfogott az igénytelen címszó alatt.

Nos az a lány nem igénytelen, legalább is nem láttam annak, hanem inkább csúnyácska.

A kettő nem egy és ugyan az.

A kérdezőt gyanítom, hogy ez motiválta, mármint a kérdésében, hogy CSÚNYA.

Csúnyának tartod magad?

Vagy igénytelennek?

Egy csúnya lány is lehet tiszta, ápolt, és egy bombázó is lehet ápolatlan.

A felszín mindent takar.

Illetve palástol.

Alapból nem egészséges elhanyagolni a személyes higiéniát, az alapvető higiéniát.

Nem kell agyonra áztatnod magad antibakteriális tusfürdőkkel, elég a szappan, hidd el jót tesz.

2009. okt. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Igen,engem is az a kép motivált.De nem a kérdés feltevésére,és nem azért,mert én magam csúnya vagyok,hanem csak a legutolsó kommentárom megírására motivált.Hogy "igényes" címszó alatt belinkelnek nekem ide ilyen csúcsszuper kinézétű embereket,aki meg csak egy átlagos nő,az már igénytelen,pedig egyáltalán nem volt az.Ja meg egyébként szerintem csúnya se volt,csak átlagos.Én szép vagyok ^^
2009. okt. 8. 22:32
 36/36 anonim ***** válasza:
Ha valaki ápolatlan, alapvető igénye nincs a tisztaságra, lehet akármilyen jó lelkű meg okos, a külvilág ebből mit sem lát. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha pl. iskolás, képzeld el, hogy a tanáraid bemennének tanítani csöves öltözékben, büdösen. Mit gondolnál róluk? Nem az lenne az első gondolatod, hogy milyen okosak, hanem az, hogy hogy lehet így élni, most jöttek talán a híd alól. És ez tényleg nem sznob dolog. Ha nem akarsz olyan fogakat (vagy azok hiányát), mint ami a legtöbbeknek van a Mónika show-féle műsorokban, akkor kell fogat mosni. Ha elhanyagolod évekig, 30 évesen nem lesz fogad. Ha nem tisztálkodsz rendesen, beteg lehetsz, elkaphatsz fertőzéseket. Nem tudom, hogy ezt miért nehéz megérteni. Ez nem olyan nagy elvárás. Igényesség alatt csak annyit értenek az emberek, hogy ne legyen büdös és ne járjon koszos ruhában. Akinek ennyi igénye sincs, az tényleg csak a maga fajta koszos emberből tud válogatni, mert más nem fog vele szóba állni. Ki sem derül róla, hogy milyen jó fej, mert senkit sem fog érdekelni.
2009. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!