Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a jó abban, hogy vki ad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó abban, hogy vki ad magára? Miért olyan fontos ez? Akár ffi akár nő

Figyelt kérdés
Mindig ha vkitől megkérdezik,külsőre mi tetszik neki a másik nemben,vagy azt mondják,h mind1 csak igényes legyen,vagy az igényesség szerepel az első helyen.Miért fontos ez ENNYIRE?!
2009. okt. 4. 10:30
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
lány vagyok,tehát nem volt még nőm
2009. okt. 4. 14:17
 22/36 anonim ***** válasza:

tudod ez elég undorító h főleg egy nő nem ad magára. tehát ha te elfogadsz egy koszos és ápolatlan pasit akinek olyan retkes a körme h le rohad akkor sajnos te sem vagy különb.

mert szerintem azért te se szívesen mennél utcán egy olyan pasival akinek már szó szoros értelmében folyik a zsír a hajáról és olyan büdös h mindenki fel fordul a közelében.erről ennyit de te tudod.

2009. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Számomra nem jelentene problémát,hogyha a többi tulajdonsága megfelelő.
2009. okt. 4. 14:37
 24/36 A kérdező kommentje:
Én inkább egy metroszexuális "férfival" nem mutatkoznék az utcán :S
2009. okt. 4. 14:41
 25/36 anonim ***** válasza:
gyökér vagy bunkókám :D
2009. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Most komolyan kérdezem, tényleg lennél együtt olyas valakivel, aki büdös, zsíros a haja, fekete a körme a kosztól, rohad a szája stb?
2009. okt. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Igényes férfi:

[link]


Igénytelen "férfi":

[link]

2009. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

ő pl egy igényes nő:


[link]


ő pedig egy igényes,fiatal lány:


[link]


igénytelen nők:


[link]


[link]


[link]


mellesleg nem tudom, láttad e a Betti a csúnya lány c. sorozatot, de az gyönyörűen bemutatja, hogyan válhat egy igénytelen trampli bányarémből igényes, sikeres, szexi üzletasszony

2009. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, én azért nem nagyon érnék hozzá egy bűzlő emberhez... :'D

de ha neked ez ennyire nem fontos... ott vannak pl a csövesek. miért nem pasizol? :'D

2009. okt. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
hát szerintem neked is szar lenne egy olyan lánnyal /fiúval találkozni aki mondjukm büdös...szakadt cuccokban jár...te megszólítanál úgy vkit h tiszta zsír a haja nincs sok foga se és szakadt ruhában jár???
2009. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!