Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a jó abban, hogy vki ad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó abban, hogy vki ad magára? Miért olyan fontos ez? Akár ffi akár nő

Figyelt kérdés
Mindig ha vkitől megkérdezik,külsőre mi tetszik neki a másik nemben,vagy azt mondják,h mind1 csak igényes legyen,vagy az igényesség szerepel az első helyen.Miért fontos ez ENNYIRE?!
2009. okt. 4. 10:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Mellesleg, ha összejössz egy igénytelen emberrel, majd csodálkozol ha elkapsz tőle valami fertőzést. Mert a koszos körömmel is elkaphatsz cuki kis dolgokat ha pl megujjaz.
2009. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 Thurston ***** válasza:

Úgy bezsélsz ezekről a dolgokról, mint a zsíros haj, meg a koszos köröm, mintha a megszűntetése csak valami felesleges sznob hóbort lenne. Hát nem az. Ezek egészségügyileg is fontos dolgok. MOndjuk fura, hogy ezt nem tudod magadtól. A szüleid soha nem mondták, hogy mosakodni kell, vagy mivan? Mellesleg jobban is néz ki, ami már nem annyira fontos szempont nyilván, de ha választhatok két lány közül, akkor nyilván azt fogom választani, aki mosdik. (Tudom, túl magasra teszem a lécet.)


És tévedsz, aki intelligens, az igényes is, mert valószínüleg tanulta az oskolában, hogy a KOSZ NEM EGÉSZSÉGES. -_-


Persze ha neked mindez nem fontos (gondolom azért, mert te is vagy négy naponta ha megfürdessz), akkor egészségedre. Legalább válogathatsz a putris cigányok közül is, ha párválasztásra adod a fejed.

2009. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 Thurston ***** válasza:
Azért a válaszolók is jók. Ez nem arról szól, hogy ma már "illendő". Hanem valami okos ember felfedezte, hogy a tisztálkodás megvéd minket sok fertőzéstől és betegségtől, és ezért erősen ajánlott tevékenység. Már ha van rá lehetőségünk. És valljuk be, elég kevés ember van, akinek nincs.
2009. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Legalább 1 éve,hogy nem voltam beteg,szemben a sok tisztságmániással,akinek nulla az immunrendszere és minden szart elkap.Erről ennyit.
2009. okt. 4. 13:06
 15/36 anonim ***** válasza:
Én naponta 1x fürdök, rendkívül igényes vagyok, sminkelek, stb, mégis több éve nem voltam beteg ;) ERRŐL ENNYIT, KEDVES KÉRDEZŐ!
2009. okt. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 Thurston ***** válasza:
Az a gond, hogy szerint az tisztaságmánia, ha valakinek nem zsíros a haja. Beteg a lelked.
2009. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
tudom
2009. okt. 4. 13:22
 18/36 anonim ***** válasza:

"nem mindegy zsíros-e a haja vagy sem, koszos a körme vagy sem?"


Úristen te melyik bolygón élsz? Nem, rohadtul nem mindegy. Ezen nem is nagyon tudok mit magyarázni neked, ha nem érted meg magadtól... Az az ember, aki önmgaára igényes, az valószínűleg a környezetére is az. Figyel a részletekre, szépérzékkel rendelkezik, minden bizonnyal figyelmesebb és érzékenyebb a a körülötte lévők rezdüléseire.


Lehet okos, aranyos blabla... De a fene megette az egészet ha egy büdös koszos disznó...

2009. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Küldene valaki két képet,az egyiket egy ápoltról,a másikat egy ápolatlanról?Nagyon megköszönném!Csakhogy tisztán lássak,mit látnak az emberek ennek,és mit annak!Köszi
2009. okt. 4. 14:13
 20/36 anonim ***** válasza:
Te is biztos egy igazi retek vagy, volt már nőd egyáltalán? vagy ő is olyan volt h büdös volt mint a dög?
2009. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!